výsledky k 23.05.2016   1. B třída

Odehrané zápasy

22. kolo

Branky: 37. Štěpánek Ondřej - 6. Klaus Petr, 9. Wolf Tomáš, 22. Klaus Petr, 34. Klaus Petr, 42. Klaus Petr, 61. Vaněček Dominik, 72. Glanc Jakub, 81. Wolf Tomáš

Rozhodčí: Balhar Ivan - Melničuk Vladimír, Peschel Filip. Delegát: Berka Petr. 

Branky: 30. Hekel Pavel - 68. Florián Petr, 74. Hájek Lukáš

Rozhodčí: Godža Ladislav - Jati David, Sapoušek Jáchym. Delegát: Tomášek Miroslav. 

Branky: 12. Procházka Tomáš

Rozhodčí: Lhotka Jindřich - Hlavatý Josef, Ďugel Pavol. Delegát: Štěrba Václav. 

Branky: 19. Pěček Dominik, 68. Holý Jiří (pen.) - 5. Slovák Pavel, 43. Čížek Daniel

Rozhodčí: Hlavatý Josef - Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol. Delegát: Berka Petr. 

Branky: 55. Němec Jan (pen.), 56. Němec Jan - 3. Buček Dominik, 26. Kuna Lukáš, 29. Tomčík David, 37. Tomčík David, 74. Kuchejda Patrik (vl.)

Rozhodčí: Hodač Petr - Vokoun Tomáš, Buzna Miroslav. Delegát: Bubanec Miroslav. 

Branky: 44. Dušek Petr, 63. Branný Dominik - 25. Majzner Michal, 38. Svoboda Lukáš, 43. Švandrlík Jakub, 50. Majzner Michal, 67. Svoboda Lukáš, 73. Svoboda Lukáš, 79. Galajda Ondřej

Rozhodčí: Balhar Ivan - Sieber Josef, Vokoun Tomáš. Delegát: Janoušek Ladislav. 

Branky: 41. Kalabza Petr, 50. Kalabza Petr, 55. Bartoš Roman - 85. Houdek Daniel

Rozhodčí: Ďugel Pavol - Lhotková Veronika, Vomastek Daniel. Delegát: Tomášek Miroslav. 

Odehrané zápasy

21. kolo

Branky: 10. Florián Petr, 59. Belbl Petr - 79. Pěček Tomáš, 83. Pěček Tomáš

Rozhodčí: Řáda Josef - Godža Ladislav, Botoš Robert. Delegát: Janoušek Ladislav. 

Branky: 40. Votruba Aleš, 56. Schaller Petr (pen.), 62. Francúz Marek (pen.), 76. Bláha Václav, 79. Bláha Václav, 87. Vlk Lukáš - 7. Hlinka Martin, 9. Štěpánek Ondřej, 24. Čada Pavel

Rozhodčí: Gryc Leoš - Sieber Josef, Procházka Jaroslav. Delegát: Rajtmajer Jan. 

Branky: 70. Nohejl Martin, 86. Lukeš Ladislav - 41. Reismüller David, 66. Bartoš Roman, 80. Sedláček Vladimír, 82. Bartoš Roman

Rozhodčí: Buzna Miroslav - Topinka Ondrej, Hrnčál Jiří. Delegát: Tomášek Miroslav. 

Branky: 9. Uhlík Pavel, 21. Čížek Daniel, 25. Čížek Daniel, 27. Anděl Lukáš, 31. Uhlík Pavel, 47. Tůma Marek, 50. Uhlík Pavel, 57. Setnička Tomáš, 68. Čížek Daniel, 72. Tůma Marek, 85. Slovák Pavel, 88. Slovák Pavel - 12. Čerňanský Miroslav, 33. Němec Jan, 83. Němec Jan

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Gryc Leoš, Sieber Josef. Delegát: Bubanec Miroslav. 

Branky: 53. Buček Dominik, 80. Buček Dominik - 25. Koranda Jiří

Rozhodčí: Ďugel Pavol - Lhotková Veronika, Lhotka Jindřich. 

Branky: 31. Houdek Daniel, 40. Bufka Petr - 32. Palocsányi David, 64. Dočkal Tomáš

Rozhodčí: Godža Ladislav - Hodač Petr, Řáda Josef. Delegát: Štěrba Václav. 

Branky: 43. Novák Karel, 67. Jura Ondřej

Rozhodčí: Hodač Petr - Jati David, Botoš Robert. Delegát: Rajtmajer Jan. 

Odehrané zápasy

20. kolo

Branky: 18. Kubík Tomáš, 24. Prágr Jiří, 25. Kubík Tomáš - 30. Plechatý Milan, 80. Plechatý Milan

Rozhodčí: Lhotková Veronika - Lhotka Jindřich, Vomastek Daniel. Delegát: Vorel Lubomír. 

Branky: 22. Gombár Martin, 38. Křížek Martin, 70. Tichý Dominik, 76. Günther Tomáš - 53. Francúz Marek, 73. Černý Martin

Rozhodčí: Matějka Aleš - Jati David, Bušek Josef. Delegát: Štěrba Václav. 

Branky: 5. Studeník Tomáš, 25. Müller Michael, 59. Studeník Tomáš - 6. Majzner Michal, 70. Majzner Michal

Rozhodčí: Gardoš Jiří - Peschel Filip, Hodač Petr. Delegát: Adamec Radim. 

Branky: 91. Holý Jiří (pen.) - 58. Wolf Tomáš, 60. Klaus Petr

Rozhodčí: Gryc Leoš - Tvrdík Ivan, Štěřík Filip. Delegát: Novotný Josef. 

Branky: 36. Slovák Pavel, 48. Čížek Daniel

Rozhodčí: Botoš Robert. Delegát: Skála Miroslav. 

Branky: 37. Kašpar Stanislav, 84. Müller Ervín - 13. Brožík Rudolf, 54. Florián Petr, 60. Hájek Lukáš, 75. Červík Tomáš

Rozhodčí: Lhotka Jindřich - Ďugel Pavol, Fiala Petr. Delegát: Tomášek Miroslav. 

Branky: 20. Koranda Jiří - 3. Bartoš Roman, 47. Bartoš Roman, 40. Křenek Vladislav, 60. Vůjtěch Petr

Rozhodčí: Hrnčál Jiří - Sieber Josef, Cvrk Miroslav. Delegát: Vošmik Václav.

Odehrané zápasy

12. kolo

Branky: 66. Lorenc Lukáš, 82. Lorenc Lukáš, 89. Lorenc Lukáš (pen.) - 10. Němec Jan, 12. Němec Jan

Rozhodčí: Bušek Josef - Godža Ladislav, Botoš Robert. Delegát: Janoušek Ladislav. 

Branky: 25. Prágr Jiří, 88. Němček Michal

Rozhodčí: Henych Karel - Lhotka Jindřich, Hanilec Přemysl. Delegát: Vorel Lubomír. 

Branky: 25. Palocsányi David, 38. Procházka Tomáš, 44. Rohan Jakub (pen.), 69. Salva Tomáš - 13. Tůma Marek, 42. Uhlík Pavel, 65. Slovák Pavel

Rozhodčí: Řáda Josef - Pachtová Michaela, Gardoš Jiří. Delegát: Novotný Josef. 

Branky: 38. Houdek Daniel, 79. Houdek Daniel, 81. Houdek Daniel, 88. Mašek Richard - 63. Masopust Darek, 72. Masopust Darek

Rozhodčí: Řáda Josef - Topinka Ondrej, Pachtová Michaela. Delegát: Rajtmajer Jan. 

Branky: 41. Tatar Martin (pen.), 87. Bryndač Miloš - 8. Frič Josef, 12. Frič Josef, 51. Pěček Tomáš (pen.), 66. Tirala Jiří, 87. Tirala Jiří

Rozhodčí: Topinka Ondrej - Pachtová Michaela, Řáda Josef. Delegát: Rajtmajer Jan. 

Branky: 40. Kříž Jan, 61. Peterka Pavel (pen.), 76. Peterka Pavel - 4. Brett Daniel

Rozhodčí: Gardoš Jiří - Lhotka Jindřich, Buzna Miroslav. Delegát: Berka Petr. 

Branky: 70. Petrák Lukáš - 49. Rašman Martin, 51. Řáda Zdeněk

Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - Jati David, Kobielský Július. Delegát: Bubanec Miroslav. 

11. kolo

 

Branky: 22. Votruba Aleš, 35. Masopust Darek, 38. Leitl Richard, 48. Masopust Darek, 62. Ballo Lukáš, 66. Votruba Aleš, 73. Ballo Lukáš, 83. Ballo Lukáš

Rozhodčí: Lhotka Jindřich - Buzna Miroslav, Šmat Robert. Delegát: Novotný Josef. 

Branky: 31. Hnízdil Lukáš

Rozhodčí: Chrástecký František - Sieber Josef, Kobielský Július. Delegát: Bubanec Miroslav. 

Branky: 19. Čížek Daniel, 45. Uhlík Pavel, 63. Tůma Marek, 81. Čížek Daniel (pen.)

Rozhodčí: Buzna Miroslav - Šmat Robert, Lhotka Jindřich. Delegát: Tomášek Miroslav. 

Branky: 20. Tatar Martin (pen.)

Rozhodčí: Fiala Petr - Lhotka Jindřich, Coufal Jaroslav. Delegát: Kozel Slavomír. 

Branky: 42. Weiser Roman

Rozhodčí: Talpáš Petr - Matějka Aleš, Štěrba Martin. 

Branky: 18. Němec Jan, 42. Bláha Jiří, 73. Čerňanský Miroslav, 88. Němec Jan

Rozhodčí: Kobielský Július - Balhar Ivan, Buzna Miroslav. 

Branky: 3. Kalina Karel - 55. Pavlík Julius

Rozhodčí: Vokoun Tomáš - Jati David, Nehasil Lukáš. Delegát: Vošmik Václav

 

 

Branky: 27. Vůjtěch Petr (pen.) - 68. Richter Jiří

Rozhodčí: Lhotka Jindřich - Ďugel Pavol, Kotoun Adam 

Branky: 27. Švandrlík Jakub - 67. Tůma Marek

Rozhodčí: Topinka Ondrej - Coufal Jaroslav, Botoš Robert 

Branky: 35. Tamajka Lukáš, 73. Mašek Richard - 5. Hájek Lukáš, 50. Florián Petr, 62. Chlup Tomáš, 65. Hájek Lukáš

Rozhodčí: Ďugel Pavol - Lhotka Jindřich, Kotoun Adam 

Branky: 1. Müller Petr, 32. Palocsányi David - 15. Repčík František

Rozhodčí: Gardoš Jiří - Řáda Josef, Matejka Dominik 

Branky: 41. Bláha Václav, 49. Endler Tomáš, 52. Endler Tomáš, 55. Schaller Petr

Rozhodčí: Kobielský Július - Štěřík Filip, Šmat David 

Branky: 45. Lorenc Lukáš (pen.), 58. Trojek Tomáš, 63. Křížek David - 85. Bryndač Miloš

Rozhodčí: Vasilko Jan - Hlavatý Josef, Pachtová Michaela 

Branky: 12. Němček Michal, 67. Prágr Jiří, 78. Němček Michal - 26. Holý Jiří, 33. Blasl Petr, 45. Glazer Michal, 55. Holý Jiří

Rozhodčí: Peschel Filip - Matějka Aleš, Kučka Jiří 

 

 

Branky: 22. Klaus Petr (pen.), 27. Nýber Ondřej, 39. Vraštil Filip, 58. Novotný David, 63. Bešťák Zdeněk, 72. Bešťák Zdeněk - 83. Houdek Daniel

Rozhodčí: Grůza David - Šmat David, Godža Ladislav 

Branky: 37. Kašpar Stanislav, 57. Kocour Jiří, 63. Čerňanský Miroslav, 73. Němec Jan - 5. Sipl Roman

Rozhodčí: Balhar Ivan - Kotoun Adam, Šimáček Petr 

Branky: 15. Hrdonka Tomáš, 16. Trešl Zdeněk

Rozhodčí: Gardoš Jiří - Kobielský Július, Hrnčál Jiří 

Branky: 16. Slovák Pavel, 19. Tůma Marek, 25. Bílek Petr - 65. Žába František, 28. Reismüller David

Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - Jati David, Štěrba Martin 

Branky: 8. Holý Jiří, 9. Tirala Jiří, 55. Holý Jiří, 72. Holý Jiří (pen.) - 28. Tichý Dominik, 50. Hron Tomáš, 63. Hekel Pavel, 67. Křížek Martin

Rozhodčí: Hodač Petr - Řáda Josef, Matejka Dominik 

Branky: 2. Bikar Jakub, 8. Šulek Antonín (pen.), 40. Šulek Antonín (pen.), 65. Masopust Darek, 66. Endler Tomáš

Rozhodčí: Řáda Josef - Hodač Petr, Matejka Dominik 

Branky: 33. Florián Petr - 75. Svoboda Lukáš

Rozhodčí: Peschel Filip - Cvrk Miroslav, Gardoš Jiří 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A2501 Děpoltovice Kyselka 0:0 (0:0) 60  
Rozhodčí: Kozák Rudolf
 
A1A2502 Verušičky Dalovice 2:10 (1:4) 60  
Branky: Eberl David, Šaradín Dominik - Stolín Tomáš 4, Bubla Milan 2, Hegr Jindřich, Belbl Václav, Lorenz Michal, Sahaj Jiří; Rozhodčí: Grůza David
 
A1A2504 Stružná St. Role B 3:0 (1:0) 35  
Branky: Janáček Petr 3; Rozhodčí: Vaněček Petr
 
A1A2505 Bečov Kolová 3:5 (1:3) 25  
Branky: Havlovic Josef 2, Braniš Josef - Štrébl Pavel 4, Petrák Václav;Rozhodčí: Vrba Radim, Granec Jan, Varga Marian; ČK: Karfiol René, Holzäpfel Jan - 0
 
A1A2601 Kyselka Pila 1:0 (0:0) 60  
Branky: Čada Petr; Rozhodčí: Kozák Rudolf
 
A1A2602 Útvina Chyše B 0:5 (0:3) 100  
Branky: Korec Roman 2, Vojta Lukáš 2, Chára Josef; Rozhodčí: Grůza David, Dvořák Matěj, Varga Marian
 
A1A2603 Bečov Jáchymov 3:4 (1:1) 40  
Branky: Borek Tomáš 2, Mollaev Shamil - Křížek Martin 2, Tichý Dominik, Křížek David; Rozhodčí: Varga Marian, Grůza David, Dvořák Matěj; ČK: 0 - Lorenc Karel
 
A1A2604 Kolová Stružná 2:3 (1:2) 70  
Branky: Rosenberg Jakub, vlastní - Zbojan Lukáš, Švestka Jiří, Peha Julius;Rozhodčí: Polívka Miloslav; ČK: 0 - Brančík Tomáš
 
A1A2605 St. Role B Božíčany 2:3 (1:1) 30  
Branky: Niederle Aleš, Rybka Jan - Petr Marcel 2, Žigar Miroslav; Rozhodčí:Vašek Jan, Zázvorka Jiří, Sakáč Jan
 
A1A2606 Březová Verušičky 11:3 (5:2) 50  
Branky: Mudra Zdeněk 6, Štěpán David 2, Hvizd Jan, Jíra Ladislav, Zemianek Martin - Tomka Josef, Zelenka Jiří, Šaradín Dominik; Rozhodčí: Botoš Robert
 
A1A2607 Dalovice Děpoltovice 10:0 (4:0) 70  
Branky: Mykhaylyuk Vitaliy 4, Hegr Jindřich 2, Stolín Miloslav 2, Grňo Martin, Brabec Miroslav; Rozhodčí: Grůza David, Dvořák Matěj, Bláha Karel
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A2503 Božíčany Březová 4:0 (3:0)    
Branky: Petr Marcel 2, Žigar Miroslav, Žemlička Michal; Rozhodčí: Bizoň Marcel, Vaněček Petr, Zázvorka Jiří
 
A1A2506 Chyše B Jáchymov 8:2 (4:0)    
Branky: Vojta Lukáš 3, Chára Josef 2, Metlička Jaroslav, Bouška Miroslav, Spurný Petr - Hekel Pavel, Tichý Dominik; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 1:3
 
A1A2507 Pila Útvina 5:0 (0:0)    
Branky: Vavřina Robert, Brožík Rudolf, Verzich Tomáš, Plic Jakub, Vavřina Robert; Rozhodčí: Botoš Robert; ŽK: 1:1
 
A1A2501 Děpoltovice Kyselka 0:0 (0:0)    
Rozhodčí: Kozák Rudolf; ŽK: 1:2
 
A1A2502 Verušičky Dalovice 2:10 (1:4)    
Branky: Eberl David, Šaradín Dominik - Stolín Tomáš 4, Bubla Milan 2, Hegr Jindřich, Belbl Václav, Lorenz Michal, Sahaj Jiří; Rozhodčí: Grůza David
 
A1A2504 Stružná St. Role B 3:0 (1:0)    
Branky: Janáček Petr 3; Rozhodčí: Vaněček Petr; ŽK: 2:0
 
A1A2505 Bečov Kolová 3:5 (1:3) 25  
Branky: Havlovic Josef 2, Braniš Josef - Štrébl Pavel 4, Petrák Václav;Rozhodčí: Vrba Radim, Granec Jan, Varga Marian; ŽK: 2:1; ČK: 2:0
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A2401 Kyselka Útvina 2:2 (1:2) 30  
Branky: Hlaváč Josef, Toušek Ondřej - Haza František, Cerha Filip; Rozhodčí:Šíp Jan
 
A1A2402 Jáchymov Pila 3:1 (1:1) 100  
Branky: Hron Tomáš 3 - Šimůnek Vlastimil; Rozhodčí: Grůza David; ČK: Lorenc Karel - 0
 
A1A2403 Kolová Chyše B 2:1 (0:0) 50  
Branky: Gábner Jakub, Sípos Tibor - Bystřický Jakub; Rozhodčí: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Richtárech Sebastian
 
A1A2405 Březová Stružná 4:4 (2:2) 45  
Branky: Mudra Zdeněk 2, Hvizd Jan, Štěpán David - Švestka Jiří 2, Janáček Petr, Synek Martin; Rozhodčí: Polívka Miloslav
 
A1A2406 Dalovice Božíčany 1:1 (0:1) 80  
Branky: Stolín Tomáš - Rubáš Jan; Rozhodčí: Janoušek Ladislav, Sapoušek Jáchym, Grůza David
 
A1A2404 St. Role B Bečov 2:2 (1:1) 30  
Branky: Holub Miroslav, Stýblo Jan - Borek Tomáš, Knushi Sylë; Rozhodčí:Vaněček Petr
 
A1A2407 Děpoltovice Verušičky 7:0 (0:0) 80  
Branky: Hertl Daniel 4, Skoupý Milan, Moravec Luboš, Čech Ondřej; Rozhodčí:Grůza David
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A2302 Božíčany Děpoltovice 4:0 (1:0) 30  
Branky: Rubáš Jiří, Žemlička Pavel, Kabele Martin, Petr Marcel; Rozhodčí:Kaucký Jiří, Šíp Jan, Vaněček Petr
 
A1A2303 Stružná Dalovice 0:2 (0:2) 50  
Branky: Brabec Miroslav, Mykhaylyuk Vitaliy; Rozhodčí: Vašek Jan
 
A1A2305 Chyše B St. Role B 3:0   kontumace
Rozhodčí: Polívka Miloslav
 
A1A2306 Pila Kolová 6:2 (3:2) 65  
Branky: Šimůnek Vlastimil 2, Vavřina Robert 2, Vavřina Robert, Brožík Ondřej - Rosenberg Jakub 2; Rozhodčí: Šeda Pavel; ČK: 0 - Buchtele Roman
 
A1A2307 Útvina Jáchymov 0:4 (0:3) 62  
Branky: Hekel Pavel, Lorenc Karel, Křížek Martin, Tichý Dominik; Rozhodčí:Vaněček Petr
 
A1A2301 Verušičky Kyselka 1:5 (1:3) 40  
Branky: Kvasnička Šimon - Ďurian Jan 2, Seifert Daniel, Beneš Vladimír, Kliment Josef; Rozhodčí: Botoš Robert; ČK: Gallšneider Josef - 0
 
A1A2304 Bečov Březová 3:2 (2:1) 15  
Branky: Havlovic Josef 2, Borek Tomáš - Richter Marek, Jíra Ladislav;Rozhodčí: Vrba Radim, Sakáč Jan, Sapoušek Jáchym
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1602 Dalovice St. Role B 1:3 (0:2) 100  
Branky: Schreiber Jan - Plch Martin 2, Voborský Roman; Rozhodčí: Jati David;ŽK: 1:2
 
A1A1603 Děpoltovice Kolová 6:3 (2:3)    
Branky: Hoger Vilém, Hubálek Karel, Bičaník Pavel, Čech Ondřej, Hertl Daniel, Ruber Roman - Rosenberg Jakub 2, Štrébl Pavel; Rozhodčí: Botoš Robert; ŽK:2:2
 
A1A1604 Verušičky Jáchymov 0:5 (0:3)    
Branky: Hekel Pavel 2, Křížek Martin, Tichý Dominik, Hron Tomáš; Rozhodčí:Kaucký Jiří; ŽK: 1:2
 
A1A1606 Stružná Pila 0:5 (0:3)    
Branky: Vavřina Robert 2, Brožík Ondřej, Kalman Jiří, Bošiak Adrian; Rozhodčí:Grůza David, Vaněček Petr, Sakáč Jan; ŽK: 2:1
 
A1A1607 Bečov Chyše B 5:0 (4:0)    
Branky: Knushi Sylë 4, Holzäpfel Jan; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Varga Marian, Rypar Daniel; ŽK: 3:1
 
A1A2101 Božíčany Kyselka 5:0 (2:0)    
Branky: Lendl Marek, Petr Marcel, Al Haboubi Marek, Černý Martin, Vlasák Jakub; ŽK: 1:1
 
A1A2104 Chyše B Dalovice 1:1 (0:1)    
Branky: Vojta Lukáš - Stolín Miloslav; ŽK: 4:5; ČK: 0:1
 
A1A2106 Útvina St. Role B 4:4 (1:2)    
Branky: Diviš Michal 2, Nováček Jan, Hrdina Václav - Brett Daniel 2, Slabý Jaroslav, Čonka Pavel; ŽK: 1:2
 
A1A2102 Stružná Verušičky 10:0 (4:0)    
Branky: Mitterpach Milan 3, Peha Julius 2, Šabata Jonáš 2, Cibulka Jiří, Švestka Jiří, Rendla Antonín; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 0:1
 
A1A2103 Bečov Děpoltovice 2:0 (0:0) 35  
Branky: Knushi Sylë 2; Rozhodčí: Sakáč Jan, Zázvorka Jiří, Varga Marian; ŽK:1:1
 
A1A2105 Pila Březová 6:2 (4:0)    
Branky: Bošiak Adrian 3, Vavřina Robert, Plic Jakub, Šimůnek Vlastimil - Moises Stanislav, Švachula Štěpán; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Botoš Robert, Vaněček Petr; ŽK: 2:2
 
A1A2107 Jáchymov Kolová 2:0 (1:0)    
Branky: Tichý Dominik, Günther Tomáš; Rozhodčí: Vaněček Petr, Kozák Rudolf, Botoš Robert; ŽK: 1:0
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1901 Stružná Kyselka 0:2 (0:1)    
Branky: Vandák František 2; Rozhodčí: Botoš Robert; ŽK: 3:2; ČK: 1:1
 
A1A1903 Chyše B Verušičky 5:2 (2:0)    
Branky: Korec Roman, Burda Jan, Vojta Lukáš, Mertl Michal, Burda Pavel - Eberl David, Hebert Petr; Rozhodčí: Kozák Rudolf; ŽK: 0:1
 
A1A1904 Pila Děpoltovice 1:3 (1:1) 100  
Branky: Plic Jakub - Bičaník Pavel 2, Hubálek Karel; Rozhodčí: Grůza David;ŽK: 1:2
 
A1A1905 Útvina Dalovice 1:3 (0:1)    
Branky: Nováček Jan - Belbl Václav, Lorenz Michal, Mykhaylyuk Vitaliy;Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 2:2
 
A1A1906 Jáchymov Březová 2:1 (0:1)    
Branky: Tichý Dominik, Hron Tomáš - vlastní; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 1:3
 
A1A1907 Kolová St. Role B 2:2 (1:1)    
Branky: Tišnovský Zdeněk, Buchtele Petr - Holub Miroslav 2; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: 2:2
 
A1A1902 Bečov Božíčany 4:2 (2:2)    
Branky: Bílý Tomáš 2, Knushi Sylë 2 - Kabele Martin, Petr Marcel; Rozhodčí:Grůza David, Bláha Karel, Varga Marian; ŽK: 1:1; ČK: 1:0
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1801 Kyselka St. Role B 5:0 (1:0)    
Branky: Beneš Vladimír 3, Vandák František, Homolka Dominik; Rozhodčí:Zázvorka Jiří
 
A1A1802 Březová Kolová 5:2 (0:1)    
Branky: Mudra Zdeněk 2, Zemianek Martin, Ploc Michal, Verebely Daniel - Gábner Jakub, Rosenberg Jakub; Rozhodčí: Grůza David, Kostolecký Karel, Bláha Karel; ŽK: 1:3
 
A1A1803 Dalovice Jáchymov 2:1 (0:0)    
Branky: Stolín Tomáš, Bubla Milan - Křížek Martin; ŽK: 2:3
 
A1A1806 Božíčany Chyše B 6:0 (3:0)    
Branky: Petr Marcel 2, Rubáš Jiří, Kabele Martin, Al Haboubi Marek, Boguský Michal; Rozhodčí: Grůza David, Bláha Karel, Kostolecký Karel; ŽK: 0:1
 
A1A1807 Stružná Bečov 3:2 (1:1)    
Branky: Janáček Petr, Zbojan Lukáš, Synek Martin - Borek Tomáš, Knushi Sylë; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 4:4
 
A1A1804 Děpoltovice Útvina 3:0 (2:0)    
Branky: Skoupý Milan, Bičaník Pavel, Čech Ondřej; Rozhodčí: Vaněček Petr;ŽK: 1:2
 
A1A1805 Verušičky Pila 2:5 (1:2)    
Branky: Eberl David, Hebert Petr - Verzich Tomáš 2, Plic Jakub, Šimůnek Vlastimil, Bošiak Adrian; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: 1:3
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1702 Chyše B Stružná 2:1 (0:0)    
Branky: Korec Roman 2 - Janáček Petr; Rozhodčí: Kaucký Jiří; ŽK: 3:2
 
A1A1703 Pila Božíčany 1:1 (0:0)    
Branky: Šimůnek Vlastimil - Nitsch Vladimír; Rozhodčí: Vašek Jan, Sakáč Jan, Zázvorka Jiří; ŽK: 0:1
 
A1A1704 Útvina Verušičky 1:1 (0:1) 40  
Branky: Vodička Jiří - Hebert Petr; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ČK: 0 - Tvrdek Daniel
 
A1A1705 Jáchymov Děpoltovice 4:0 (1:0)    
Branky: Lorenc Karel 3, Křížek Martin; Rozhodčí: Kozák Rudolf; ŽK: 2:2
 
A1A1706 Kolová Dalovice 0:3 (0:0)    
Branky: Stolín Tomáš 2, Ondruš Martin; Rozhodčí: Grůza David; ŽK: 1:2
 
A1A1701 Bečov Kyselka 3:4 (1:0) 21  
Branky: Havlovic Josef, Bílý Tomáš, Zelinka Erik - Čada Petr, Hlaváč Josef, Diviš Lukáš, Homolka Dominik; Rozhodčí: Vaněček Petr, Kozák Rudolf, Ferkl Josef
 
A1A1707 St. Role B Březová 5:4 (4:1) 40  
Branky: Plch Martin 2, Hykš Karel, Rybka Jan, Hušek Dominik - Mudra Zdeněk 3, Zemianek Martin; Rozhodčí: Botoš Robert
VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1501 Chyše B Kyselka 1:0 (1:0) 50  
Branky: Korec Roman; Rozhodčí: Vaněček Petr; ŽK: 1:2
 
A1A1502 Pila Bečov 1:0 (0:0)    
Branky: Vavřina Robert; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 1:1
 
A1A1503 Útvina Stružná 0:4 (0:2)    
Branky: Dotzauer Josef, Janáček Petr, Šmoranc Josef, Štěch Tomáš;Rozhodčí: Botoš Robert; ŽK: 2:1
 
A1A1504 Jáchymov Božíčany 1:1 (1:0)    
Branky: Lorenc Karel - Petr Marcel; Rozhodčí: Grůza David; ŽK: 3:3; ČK: 1:1
 
A1A1505 Kolová Verušičky 7:0 (2:0)    
Branky: Gábner Jakub 3, Sípos Tibor 3, Rosenberg Jakub; Rozhodčí: Sakáč Jan; ŽK: 1:2
 
A1A1507 Březová Dalovice 0:7 (0:2)    
Branky: Mykhaylyuk Vitaliy 2, Šupík Ondřej 2, Stolín Tomáš, Belbl Václav, Studénka Tomáš; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: 0:1
 
A1A1506 St. Role B Děpoltovice 1:4 (1:1)    
Branky: Holub Miroslav - Bičaník Pavel 2, Moravec Luboš, Hubálek Karel;Rozhodčí: Grůza David, Vaněček Petr, Ferkl; ŽK: 2:3
 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1401 Kyselka Dalovice 0:2 (0:2)    
Branky: Belbl Václav, Bubla Milan; Rozhodčí: Zázvorka Jiří; ŽK: 3:3; ČK: 0:2
 
A1A1404 Božíčany Kolová 1:0 (1:0)    
Branky: Petr Marcel; ŽK: 2:3
 
A1A1405 Stružná Jáchymov 2:1 (1:1)    
Branky: Janáček Petr, Synek Martin - Hron Tomáš; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK:1:0
 
A1A1407 Chyše B Pila 0:3 (0:1) 80  
Branky: Šimůnek Vlastimil 2, Vavřina Robert; Rozhodčí: Grůza David, Polívka Miloslav, Matějka Aleš; ŽK: 3:3
 
A1A1402 Děpoltovice Březová 4:0 (1:0)    
Branky: Skoupý Milan, Čech Ondřej, Hertl Daniel, Ruber Roman; Rozhodčí:Botoš Robert
 
A1A1403 Verušičky St. Role B 2:3 (1:1)    
Branky: Zajíček Josef 2 - Voborský Roman, Brett René, Březina Viktor;Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 1:1
 
A1A1406 Bečov Útvina 6:2 (1:1) 35  
Branky: Zelinka Erik 2, Braniš Josef, Baláž Marek, Borek Tomáš, Sivák Vojtěch - Kubeša Erik, Bindr Lukáš; Rozhodčí: Grůza David, Rypar Daniel, Granec Jan;ŽK: 1:2
 
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1201 Kyselka Děpoltovice 3:0 (1:0)    
Branky: Hlaváč Josef 2, Kliment Josef; Rozhodčí: Dotzauer Radek
 
A1A1202 Dalovice Verušičky 11:0 (4:0)    
Branky: Hegr Jindřich 2, Stolín Tomáš 2, Mykhaylyuk Vitaliy 2, Schreiber Jan, Malík David, Sochor David, Stolín Miloslav, Bubla Milan; Rozhodčí: Dotzauer Radek
 
A1A1203 Březová Božíčany 6:1 (1:0)    
Branky: Musil Dominik 3, Richter Marek, Hvizd Jan, Jíra Ladislav - Hůlka Marek;Rozhodčí: Štěrba Václav
 
A1A1205 Kolová Bečov 2:0 (0:0) 41  
Branky: Tišnovský Zdeněk, Gábner Jakub; Rozhodčí: Vrba Radim; ČK: 0 - Bílý Tomáš
 
A1A1206 Jáchymov Chyše B 4:0 (1:0) 75  
Branky: Hron Tomáš 2, Günther Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Šeda Pavel; ČK: 0 - Burda Jan
 
A1A1207 Útvina Pila 3:3 (2:3)    
Branky: Diviš Michal 2, Kubeša Erik - Tišnovský Jiří, Zrzavecký Pavel, Bošiak Adrian; Rozhodčí: Sakáč Jan
 
A1A1204 St. Role B Stružná 2:1 (2:1) 22  
Branky: Hlavatý Ladislav 2 - Bílý Roman; Rozhodčí: Grůza David
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1101 Útvina Kyselka 2:3 (1:1)    
Branky: Kubeša Erik, Gajdoš Michal - Untermüller František, Hudec Vladimír, Hlaváč Josef; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 4:2
 
A1A1102 Pila Jáchymov 4:3 (1:2)    
Branky: Zrzavecký Pavel 2, Brožík Ondřej 2 - Koročinský Roman, Kostka Petr, Lorenc Karel; Rozhodčí: Dotzauer Radek, Krejčí František, Zázvorka Jiří; ŽK:4:4; ČK: 1:1
 
A1A1103 Chyše B Kolová 4:1 (2:1)    
Branky: Burda Jan 4 - Gábner Jakub; Rozhodčí: Vrba Radim, Sakáč Jan, Polívka Miloslav; ŽK: 3:2
 
A1A1105 Stružná Březová 3:3 (2:1)    
Branky: Švestka Jiří 2, Janáček Petr - Richter Marek, Hvizd Jan, Jíra Ladislav;Rozhodčí: Štěrba Václav, Varga Marian, Rypar Daniel; ŽK: 0:5
 
A1A1106 Božíčany Dalovice 4:3 (2:0)    
Branky: Petr Marcel 4 - Stolín Tomáš, Belbl Václav, Mykhaylyuk Vitaliy;Rozhodčí: Krejčí František, Zázvorka Jiří, Dotzauer Radek; ŽK: 2:2
 
A1A1104 Bečov St. Role B 4:0 (1:0)    
Branky: Bílý Tomáš 2, Baláž Marek, Zelinka Erik; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Košina Josef, Ferkl Josef; ŽK: 1:0
 
A1A1107 Verušičky Děpoltovice 3:3 (2:3)    
Branky: Slivčák Libor, Slivčák Libor, vlastní - Košťál Tomáš 2, Čech Ondřej;Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: 3:2
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1001 Kyselka Verušičky 5:1 (1:0)    
Branky: Hlaváč Josef 2, Čada Petr, Vandák František, Labík Jiří - Eberl David;Rozhodčí: Dotzauer Radek, Granec Jan, Rypar Daniel; ŽK: 2:3
 
A1A1003 Dalovice Stružná 3:3 (3:1) 60  
Branky: Sochor David, Stolín Tomáš, Belbl Václav - Janáček Petr 2, Bílý Roman; Rozhodčí: Bizoň Marcel, Kaucký Jiří, Šíp Jan; ŽK: 3:4
 
A1A1004 Březová Bečov 2:4 (0:1) 57  
Branky: Hvizd Jan, vlastní - Baláž Marek 2, Havlovic Josef, Zelinka Erik;Rozhodčí: Vrba Radim, Sakáč Jan, Horvát Petr; ŽK: 1:3
 
A1A1006 Kolová Pila 2:1 (2:1)    
Branky: Gábner Jakub, Rosenberg Jakub - Vavřina Robert; Rozhodčí: Janoušek Ladislav, Vašek Jan, Varga Milan; ŽK: 3:2
 
A1A1007 Jáchymov Útvina 5:3 (4:2)    
Branky: Křížek Martin, Kostka Petr, Baláž Michal, Tichý Dominik, Hron Tomáš - Račanský Josef, Kubeša Erik, Machala František; Rozhodčí: Kaucký Jiří, Šíp Jan, Zázvorka Jiří; ŽK: 2:2
 
A1A1002 Děpoltovice Božíčany 0:0 (0:0)    
Rozhodčí: Sakáč Jan, Vrba Radim, Rypar Daniel; ŽK: 2:3
 
A1A1005 St. Role B Chyše B 2:4 (1:2)    
Branky: Harvánek Marcel, Hlavatý Ladislav - Burda Jan 2, Burda Jan, Krejčí Václav; Rozhodčí: Šíp Jan, Jati David, Talpáš Petr; ŽK: 2:1
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0901 Jáchymov Kyselka 1:1 (1:0)    
Branky: Lorenc Karel - Cupal Luboš; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Granec, Rypar;ŽK: 2:2
 
A1A0902 Útvina Kolová 0:2 (0:1)    
Branky: Gábner Jakub, Rosenberg Jakub; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 3:2
 
A1A0903 Pila St. Role B 2:0 (2:0)    
Branky: Belbl Petr, Šimůnek Vlastimil; Rozhodčí: Košina Josef; ŽK: 3:1
 
A1A0904 Chyše B Březová 4:2 (0:0)    
Branky: Burda Jan 2, Burda Jan, Lavička Josef - Dimitrov Tomáš 2; Rozhodčí:Polívka Miloslav; ŽK: 2:0
 
A1A0906 Stružná Děpoltovice 6:1 (4:1)    
Branky: Janáček Petr 3, Rendla Antonín 2, Synek Martin - Košťál Tomáš;Rozhodčí: Vrba Radim; ŽK: 3:2
 
A1A0907 Božíčany Verušičky 1:2 (1:0)    
Branky: Kraft Lukáš - Tvrdek Karel, Pavlovič Josef; Rozhodčí: Janoušek Ladislav, Kozák Rudolf, Zázvorka Jiří; ŽK: 0:1
 
A1A0905 Bečov Dalovice 4:1 (2:0)    
Branky: Bílý Tomáš 2, Havlovic Josef, Psohlavec Jan - Šupík Ondřej; Rozhodčí:Kozák Rudolf, Matějka Aleš, Ferkl Josef; ŽK: 2:1
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0801 Kyselka Božíčany 1:1 (0:1) 50  
Branky: Vandák František - Žigar Miroslav; Rozhodčí: Vašek Jan, Horvát Petr, Varga Marian; ŽK: 1:0
 
A1A0804 Dalovice Chyše B 8:3 (5:2)    
Branky: Schreiber Jan 3, Stolín Tomáš 2, Bubla Milan, Grňo Martin, Mykhaylyuk Vitaliy - Burda Jan 2, Korec Roman; Rozhodčí: Dotzauer Radek, Zázvorka Jiří, Šíp Jan
 
A1A0805 Březová Pila 0:5 (0:1)    
Branky: Šimůnek Vlastimil 4, Belbl Petr; Rozhodčí: Šeda Pavel, Šíp Jan, Zázvorka Jiří; ŽK: 1:2
 
A1A0807 Kolová Jáchymov 2:7 (2:2)    
Branky: Gábner Jakub, Kaksch Rudolf - Lorenc Karel 3, Hron Tomáš 2, Baláž Michal, Karásek Roman; Rozhodčí: Dotzauer Radek, Rypar Daniel, Granec Jan;ŽK: 3:1
 
A1A0802 Verušičky Stružná 4:1 (2:0)    
Branky: Kubka František 3, Šindelář Antonín - Štěch Tomáš; Rozhodčí: Bizoň Marcel, Šíp Jan, Zázvorka Jiří; ŽK: 3:2
 
A1A0803 Děpoltovice Bečov 4:0 (3:0)    
Branky: Bičaník Pavel, Čech Ondřej, Košťál Tomáš, vlastní; Rozhodčí: Polívka Miloslav, Varga Marian, Granec Jan; ŽK: 3:2
 
A1A0806 St. Role B Útvina 6:0 (2:0)    
Branky: Čonka Pavel 2, Říha Roman 2, Zoka Tomáš, Zoubek Václav; Rozhodčí:Vrba Radim, Košina Josef, Sakáč Jan; ŽK: 2:2; ČK: 1:0
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0701 Kolová Kyselka 3:1 (1:0)    
Branky: Blahník Jan, Gábner Jakub, Petrák Václav - Kliment Josef; Rozhodčí:Polívka Miloslav; ŽK: 2:3
 
A1A0702 Jáchymov St. Role B 6:2 (4:1)    
Branky: Křížek Martin, Koročinský Roman, Kostka Petr, Lorenc Karel, Tichý Dominik, Křížek David - Zoubek Václav 2; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 1:1
 
A1A0703 Útvina Březová 1:6 (0:3)    
Branky: Diviš Michal - Košťál Jaroslav 2, Hvizd Jan 2, Zemianek Martin 2;Rozhodčí: Koudelka Tomáš; ŽK: 2:1
 
A1A0704 Pila Dalovice 1:1 (1:0)    
Branky: Bošiak Adrian - Stolín Tomáš; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 2:2
 
A1A0705 Chyše B Děpoltovice 4:0 (2:0)    
Branky: Burda Jan 2, Burda Jan, vlastní; Rozhodčí: Dotzauer Radek; ŽK: 3:1
 
A1A0707 Stružná Božíčany 2:2 (1:2)    
Rozhodčí: Kozák Rudolf; ČK: 1:0
 
A1A0706 Bečov Verušičky 4:4 (2:1)    
Branky: Braniš Josef 2, Kába Ladislav, Zelinka Erik - Slivčák Libor 3, Pavlovič Josef; Rozhodčí: Hrubý Vít, Rypar, Granec; ŽK: 4:2
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0601 Kyselka Stružná 2:3 (1:2)    
Branky: Jaroš Lukáš, Hlaváč Josef - Janáček Petr 2, Štěch Tomáš; Rozhodčí:Hrubý Vít; ŽK: 2:2; ČK: 1:0
 
A1A0602 Božíčany Bečov 4:2 (3:1)    
Branky: Petr Marcel 2, Rubáš Jan 2 - Bílý Tomáš, Havlovic Martin; Rozhodčí:Vrba Radim, Zázvorka Jiří, Horvát Petr; ŽK: 2:1
 
A1A0605 Dalovice Útvina 4:1 (1:1)    
Branky: Stolín Miloslav 2, Schreiber Jan, Stolín Tomáš - Machala František;Rozhodčí: Bizoň Marcel; ŽK: 1:1
 
A1A0606 Březová Jáchymov 2:1 (2:0)    
Branky: Hvizd Jan, Ploc Michal - Hron Tomáš; Rozhodčí: Vašek Jan; ŽK: 2:4
 
A1A0603 Verušičky Chyše B 2:1 (1:1)    
Branky: Šindelář Antonín, Slivčák Libor - Krejčí Václav; Rozhodčí: Kaucký Jiří;ŽK: 3:1
 
A1A0604 Děpoltovice Pila 3:2 (1:1)    
Branky: Skoupý Milan, Drápal Daniel, Hertl Daniel - Plic Jakub, Pátek Viktor;Rozhodčí: Zázvorka Jiří; ŽK: 1:0
 
A1A0607 St. Role B Kolová 2:4 (1:3)    
Branky: Čonka Pavel, Brett René - Ritoch Martin 2, Gábner Jakub, Kaksch Rudolf; Rozhodčí: Sakáč Jan; ŽK: 4:0
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0502 Kolová Březová 3:3 (1:1)    
Branky: Gábner Jakub 2, Kaksch Rudolf - Hvizd Jan, Málek Martin, Musil Dominik; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 0:1; ČK: 0:1
 
A1A0503 Jáchymov Dalovice 4:2 (2:0)    
Branky: Kožušník David, Lorenc Karel, Křížek Martin, Křížek David - Stolín Tomáš, Bubla Milan; Rozhodčí: Bizoň Marcel, Botoš Robert, Šíp Jan; ŽK: 2:2
 
A1A0504 Útvina Děpoltovice 2:4 (0:3)    
Branky: Račanský Josef, Svoboda Lukáš - Švec Petr, Skoupý Milan, Bičaník Pavel, Košťál Tomáš; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: 3:2; ČK: 1:0
 
A1A0505 Pila Verušičky 5:1 (2:1)    
Branky: Pátek Viktor 2, Tišnovský Jiří, Šimůnek Vlastimil, Vavřina Robert - Kubka František; Rozhodčí: Krejčí František; ŽK: 2:4; ČK: 0:1
 
A1A0506 Chyše B Božíčany 0:4 (0:1)    
Branky: Petr Marcel 2, Žigar Miroslav, Hůlka Marek; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK:1:1
 
A1A0501 St. Role B Kyselka 8:1 (4:1)    
Branky: Brett René 3, Hykš Karel 3, Stýblo Jan, Říha Roman - Vandák František; Rozhodčí: Botoš Robert
 
A1A0507 Bečov Stružná 1:5 (0:5) 45  
Branky: Zelinka Erik - Janáček Petr 2, Rendla Antonín 2, Švestka Jiří;Rozhodčí: Janoušek Ladislav, Zázvorka Jiří, Mrázek Lukáš; ŽK: 3:2
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0401 Kyselka Bečov 2:3 (1:1)    
Branky: Vandák František, Hlaváč Josef - Bílý Tomáš 2, Havlovic Josef;Rozhodčí: Dotzauer Radek; ŽK: 5:3; ČK: 1:0
 
A1A0402 Stružná Chyše B 8:3 (5:1)    
Branky: Janáček Petr 5, Švestka Jiří, Štěch Tomáš, Peha Julius - Burda Jan 2, Korec Roman; Rozhodčí: Vašek Jan; ŽK: 1:1
 
A1A0403 Božíčany Pila 3:2 (1:2)    
Branky: Rubáš Jiří, Kabele Martin, Žiška Jan - Verzich Tomáš, Zrzavecký Pavel;Rozhodčí: Janoušek Ladislav, Jati David, Bizoň Marcel
 
A1A0406 Dalovice Kolová 9:0 (4:0)    
Branky: Mykhaylyuk Vitaliy 4, Schreiber Jan 2, Belbl Václav, Bubla Milan, Grňo Martin; Rozhodčí: Vašek Jan
 
A1A0407 Březová St. Role B 3:1 (0:1)    
Branky: Hvizd Jan, Štěpán David, Musil Dominik - Došek Jakub; Rozhodčí:Grůza David
 
A1A0404 Verušičky Útvina 3:2 (1:1)    
Branky: Kubka František 2, Šindelář Antonín - Račanský Josef, Diviš Michal;Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 3:3; ČK: 1:0
 
A1A0405 Děpoltovice Jáchymov 1:6 (0:4)    
Branky: Ruber Roman - Kostka Petr 2, Hron Tomáš 2, Koročinský Roman, Tichý Dominik; Rozhodčí: Talpáš Petr; ŽK: 1:1
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0301 Březová Kyselka 3:2 (1:1)    
Branky: Hurban Zdeněk 2, Hvizd Jan - Čada Petr, vlastní; Rozhodčí: Zázvorka Jiří; ŽK: 0:1
 
A1A0303 Kolová Děpoltovice 1:1 (0:1)    
Branky: Kaksch Rudolf - Hertl Daniel; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 2:3; ČK: 1:0
 
A1A0304 Jáchymov Verušičky 5:2 (2:1)    
Branky: Hron Tomáš 2, Navrátil Jan, Koročinský Roman, Tichý Dominik - Kubka František, Slivčák Libor; Rozhodčí: Šeda Pavel; ŽK: 1:1
 
A1A0305 Útvina Božíčany 1:6 (1:1)    
Branky: Gajdoš Michal - Petr Marcel 5, Pfreimer Karel; Rozhodčí: Laik; ŽK: 1:1
 
A1A0306 Pila Stružná 7:2 (4:1)    
Branky: Šimůnek Vlastimil 2, Belbl Petr, Tišnovský Jiří, Vavřina Robert, Verzich Tomáš, Kadera Tomáš - Janáček Petr, Rendla Antonín; Rozhodčí: Laik
 
A1A0307 Chyše B Bečov 1:1 (0:0)    
Branky: Brejcha Martin - Bílý Tomáš; Rozhodčí: Botoš Robert
 
A1A0302 St. Role B Dalovice 6:1 (1:0)    
Branky: Sochor Aleš 2, Holub Miroslav, Hykš Karel, Hušek Dominik, Došek Jakub - Stolín Tomáš; Rozhodčí: Botoš Robert
 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0201 Kyselka Chyše B 5:3 (2:2) 58  
Branky: Voráček David 2, Hlaváč Josef 2, Homolka Dominik - Korf Květoslav 2, vlastní; Rozhodčí: Vrba Radim, Sakáč Jan, Horvát Petr; ŽK: 0:1
 
A1A0203 Stružná Útvina 5:2 (2:2)    
Branky: Peha Julius 2, Janáček Petr, Synek Martin, Rendla Antonín - Machala František, Diviš Vladimír; Rozhodčí: Krejčí František; ŽK: 3:3
 
A1A0204 Božíčany Jáchymov 6:3 (3:1)    
Branky: Petr Marcel 4, Pfreimer Karel 2 - Koročinský Roman 2, Hron Tomáš;Rozhodčí: Kaucký Jiří, Bizoň Marcel, Zázvorka Jiří
 
A1A0207 Dalovice Březová 3:1 (0:1)    
Branky: Mykhaylyuk Vitaliy 2, Stolín Miloslav - Musil Dominik; Rozhodčí:Dotzauer Radek
 
A1A0202 Bečov Pila 1:2 (0:1) 50  
Branky: Sivák Vojtěch - Zrzavecký Pavel, Pátek Viktor; Rozhodčí: Jati David, Vrba Radim, Polívka Miloslav; ŽK: 1:4
 
A1A0205 Verušičky Kolová 3:0 (1:0)    
Branky: Slivčák Libor 3; Rozhodčí: Kaucký Jiří; ŽK: 0:3
 
A1A0206 Děpoltovice St. Role B 3:2 (2:2)    
Branky: Hertl Daniel 2, Bičaník Pavel - Brett René 2; Rozhodčí: Koudelka Tomáš; ŽK: 1:2
  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A0101 Dalovice Kyselka 5:2 (3:0) 40  
Branky: Mykhaylyuk Vitaliy 2, Hegr Jindřich, Stolín Tomáš, Stolín Miloslav - Hudec Vladimír, Labík Jiří; Rozhodčí: Kaucký Jiří
 
A1A0102 Březová Děpoltovice 6:1 (2:1) 60  
Branky: Zemianek Martin 2, Hvizd Jan, Hurban Zdeněk, Skořepa Martin, Štěpán David - Šiler Jan; Rozhodčí: Botoš Robert
 
A1A0104 Kolová Božíčany 0:1 (0:0) 40  
Branky: Kabele Martin; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ČK: Pokrupa František - 0
 
A1A0105 Jáchymov Stružná 1:1 (0:1)    
Branky: Lorenc Karel - Rendla Antonín; Rozhodčí: Vašek Jan; ŽK: 1:1
 
A1A0106 Útvina Bečov 2:3 (1:0)    
Branky: Lédl Jindřich, Machala František - Braniš Josef, Havlovic Josef, Bílý Tomáš; Rozhodčí: Grůza David; ŽK: 3:3; ČK: 0:1
 
A1A0107 Pila Chyše B 6:1 (2:0) 50  
Branky: Zrzavecký Pavel 2, Vavřina Miroslav 2, Šimůnek Vlastimil, Pátek Viktor - Burda Jan; Rozhodčí: Zázvorka Jiří
 
A1A0103 St. Role B Verušičky 7:0 (6:0)    
Branky: Hykš Karel 4, Hlavatý Ladislav, Zoubek Václav, Čoudek Štěpán;Rozhodčí: Kvasnička Ladislav; ŽK: 1:0
 
ÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A1A1301 Pila Kyselka 3:3 (1:0)    
Branky: Belbl Petr, Vavřina Robert, Verzich Tomáš - Čada Petr, Beneš Vladimír, Vandák František; ŽK: 2:0; ČK: 1:0
 
A1A1302 Chyše B Útvina 3:0 (1:0)    
Branky: Korec Roman 2, Burda Jan; ŽK: 1:2
 
A1A1304 Stružná Kolová 7:0 (3:0)    
Branky: Janáček Petr 3, Zbojan Lukáš 2, Peha Julius 2; ŽK: 2:2; ČK: 0:1
 
A1A1305 Božíčany St. Role B 3:5 (0:3)    
Branky: Rubáš Jiří, Kabele Martin, Rubáš Jan - Hlavatý Ladislav 2, Hykš Karel, Zoubek Václav, Říha Roman; ŽK: 1:1
 
A1A1303 Jáchymov Bečov 2:3 (1:1)    
Branky: Lorenc Karel 2 - Havlovic Josef, Bílý Tomáš, Borek Tomáš; ŽK: 2:2
 
A1A1306 Verušičky Březová 0:4 (0:1)    
Branky: Hvizd Jan 2, Richter Marek, Dimitrov Tomáš; ŽK: 1:2
 
A1A1307 Děpoltovice Dalovice 2:1 (0:1)    
Branky: Bičaník Pavel, Čech Ondřej - Belbl Václav; ŽK: 2:1
VÝSLEDKY

 
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2401 Trstěnice Vojkovice 7:0 (5:0) 40  
Branky: Bezdička Václav 4, Karlíček Ladislav, Svoboda Milan, Plzák Karel;Rozhodčí: Svoboda Lukáš, Hyčka Pavel, Chládek Miroslav; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: Vyšňovský Josef - 0
 
A3A2402 Hazlov Sedlec 1:3 (0:1) 30  
Branky: Bartošek Zdeněk - Tůma Lukáš 2, Krejsa Petr; Rozhodčí: Šmat David, Hlavatý Josef, Tvrdík Ivan; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A2406 Jáchymov Studánka 3:0 (1:0) 55  
Branky: Hekel Pavel, Koročinský Roman, Lorenc Karel; Rozhodčí: Chrástecký František, Šmat Robert, Horvát Martin; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A2407 Merklín D.Žandov 4:2 (2:0) 150  
Branky: Dobeš Milan 2, Vodrážka Jiří, Fárek Miroslav - Hladký Ludvík, Jakubec Michal; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Nehasil Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát:Bizoň Marcel
 
A3A2403 Loket Ostrov B 1:4 (0:2) 25  
Branky: Pražák Lukáš - Zeronik Josef, Holoubek Aleš, Vydra Jakub, Wolf Tomáš; Rozhodčí: Jati David, Štěřík Filip, Hyčka Pavel; Delegát: Adamec Radim
 
A3A2404 Kr.Poříčí B Březová B 1:4 (0:4) 30  
Branky: Friml Viktor - Slabyhoudek Michal 2, Lelek Miroslav, Kaciašvili Michal;Rozhodčí: Sieber Josef, Vejvoda Zdeněk, Balhar Ivan; Delegát: Bizoň Marcel
 
A3A2405 St.Chodovská Habartov 2:3 (1:1) 60  
Branky: Švéda Josef, Lembacher Filip - Formánek Pavel, Houdek Daniel, Tamajka Tomáš; Rozhodčí: Talpáš Petr, Vasilko Jan, Štěrba Martin; Delegát:Fibrich Josef
  VÝSLEDKY



 
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2301 D.Žandov Trstěnice 5:3 (1:1)    
Branky: Hrdonka Tomáš 3, Kundrát Štefan, Kuvík Tomáš - Jaroš Pavel, Kojma Rudolf, Vorel Dominik; ČK: 0 - Jaroš Pavel
 
A3A2302 Studánka Merklín 3:1 (2:0)    
Branky: Čerňanský Miroslav, Müller Ervín, Kocour Jiří - Vodrážka Jiří; ČK: Kokta František - 0
 
A3A2306 Sedlec Loket 0:0 (0:0)   PK 6:7
Rozhodčí: Fiala Petr, Botoš Robert, Koudelka Tomáš
 
A3A2303 Habartov Jáchymov 3:2 (1:0)    
Branky: Mašek Richard, Bandurič Petr, Houdek Daniel - Kostka Petr 2;Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotková Veronika, Cvrk Miroslav; Delegát: Adamec Radim; ČK: Houdek Daniel - 0
 
A3A2304 Březová B St.Chodovská 9:1 (4:0)    
Branky: Lelek Miroslav 3, Tišl Marek 3, Machálek Jan, Chmelenský Jakub, Peterka Miroslav - Kutnohorský Jiří; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Lhotková Veronika, Ďugel Pavol; Delegát: Bizoň Marcel
 
A3A2305 Ostrov B Kr.Poříčí B 0:1 (0:0)    
Branky: vlastní; Rozhodčí: Pešek Pavel, Vasilko Jan, Řáda Josef; Delegát:Bubanec Miroslav
 
A3A2307 Vojkovice Hazlov 2:1 (1:0)    
Branky: Nagy Martin, Kučera Václav - Strnad Vojtěch; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Štrincl Petr, Majerčík Jaroslav; Delegát: Janoušek Ladislav
  VÝSLEDKY



 
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2201 Trstěnice Hazlov 4:1 (3:0)    
Branky: Horní Lukáš 2, Rác Milan, Svoboda Milan - Tuček Michal
 
A3A2205 Jáchymov Březová B 2:2 (1:1)   PK 3:5
Branky: Kostka Petr, Lorenc Karel - Tišl Marek, Strnad Bronislav; Rozhodčí:Jati David, Vasilko Jan, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Kašpar Jan
 
A3A2206 Merklín Habartov 4:1 (2:0)    
Branky: Fárek Miroslav 2, Vedlich Jan, Sýkora Milan - Stibůrek Petr; Rozhodčí:Šmat David, Chrástecký František, Svoboda Lukáš; Delegát: Bubanec Miroslav
 
A3A2207 D.Žandov Studánka 2:3 (1:2)    
Branky: Rada Jakub, Kundrát Štefan - Repčík František 2, Čerňanský Miroslav;Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol, Kroupa Jiří; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A2202 Loket Vojkovice 5:0 (2:0)    
Branky: Ungr Jaromír 2, Faber Robert 2, Nguyen Hoang Dung; Rozhodčí:Sapoušek Jáchym, Godža Ladislav, Nehasil Lukáš; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A2203 Kr.Poříčí B Sedlec 2:1 (1:0)    
Branky: Dubaj Štěpán 2 - Limani Agon; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Štrincl Petr; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A2204 St.Chodovská Ostrov B 1:6 (1:4)    
Branky: Lembacher Filip - Jura Ondřej 2, Hemzáček Roman 2, Klaus Petr 2;Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Sieber Josef, Peschel Filip; Delegát: Adamec Radim;ČK: Lembacher Filip, Hejna Jakub 
 VÝSLEDKY




 
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1607 Březová B Ostrov B 1:5 (0:3) 40  
Branky: Kovár Pavel - Vrba Jakub 2, Kobera Michal, Klaus Petr, Horvát Daniel;Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Nehasil Lukáš, Štěrba Martin; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A3A2101 Studánka Trstěnice 1:1 (1:1) 50 PK 3:1
Branky: Novák Jiří - Horní Lukáš; Rozhodčí: Majerčík Jaroslav, Balhar Ivan, Svoboda Lukáš; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Kocour Jiří, Kašpar Stanislav - 0
 
A3A2105 Sedlec St.Chodovská 2:0 (1:0)    
Branky: Kováč Michal, Fenkl Tomáš; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym, Gardoš Jiří; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A2107 Hazlov Loket 1:2 (0:1) 50  
Branky: Kamenický Miroslav - Pražák Lukáš, Záhorec Michal; Rozhodčí: Balhar Ivan, Majerčík Jaroslav, Svoboda Lukáš; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A3A2102 Habartov D.Žandov 3:2 (1:2) 50  
Branky: Stibůrek Petr, Bartoš Petr, Tamajka Tomáš - Hrdonka Tomáš, Kundrát Štefan; Rozhodčí: Jati David, Považan Miroslav, Talpáš Petr; Delegát: Bubanec Miroslav
 
A3A2103 Březová B Merklín 5:1 (2:1) 50  
Branky: Strnad Bronislav 2, Lelek Miroslav, Neumann Pavel, Slabyhoudek Michal - Šuver Martin; Rozhodčí: Považan Miroslav, Jati David, Talpáš Petr;Delegát: Skála Miroslav
 
A3A2104 Ostrov B Jáchymov 3:2 (1:1)    
Branky: Vrba Jan 2, Klaus Petr - Kostka Petr, Günther Tomáš; Rozhodčí:Kozák Rudolf, Gardoš Jiří, Horvát Martin; Delegát: Bizoň Marcel
 
A3A2106 Vojkovice Kr.Poříčí B 1:3 (1:0) 50  
Branky: Kocifaj Petr - Mikyska Milan, Benešovský Stanislav, Zaja Miroslav;Rozhodčí: Sieber Josef, Godža Ladislav, Peschel Filip; Delegát: Fibrich Josef
  VÝSLEDKY




 
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1406 Březová B Vojkovice 8:2 (3:1) 60  
Branky: Lelek Miroslav 3, Neumann Pavel 2, Tišl Marek 2, Szolar Lukáš - Klofanda Jiří, Nagy Martin; Rozhodčí: Řáda Josef, Talpáš Petr, Mrázek Lukáš;Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A2001 Trstěnice Loket 3:3 (1:0) 30 PK 3:2
Branky: Bezdička Václav, Rác Milan, Horní Lukáš - Falář Hynek, Truhlář Zdeněk, Faber Robert; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Šmat David, Svoboda Lukáš; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A2004 Jáchymov Sedlec 1:0 (0:0)    
Branky: Lorenc Karel; Rozhodčí: Štěřík Filip, Chrástecký František, Hrnčál Jiří;Delegát: Fibrich Josef
 
A3A2005 Merklín Ostrov B 3:1 (1:0) 60  
Branky: Sýkora Milan 2, Vodrážka Jiří - Piskáček Lukáš; Rozhodčí: Hodač Petr, Fiala Petr, Bušek Josef; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Holoubek Aleš
 
A3A2006 D.Žandov Březová B 3:2 (2:2) 60  
Branky: Hladký Ludvík, Hrdonka Tomáš, Hemerka Tomáš - Lelek Miroslav, Tišl Marek; Rozhodčí: Šmat David, Chládek Miroslav, Svoboda Lukáš; Delegát:Vošmik Václav
 
A3A2007 Studánka Habartov 5:1 (3:0) 50  
Branky: Repčík František, Kašpar Stanislav, Čerňanský Miroslav, Novák Jiří, vlastní - Houdek Daniel; Rozhodčí: Balhar Ivan, Kobielský Julius, Francúz Jaroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A2002 Kr.Poříčí B Hazlov 3:5 (1:1) 50  
Branky: Reitmeier Tomáš 2, Tuschinovschi Marek - Kamenický Miroslav 2, Finke Michal, Draksl Daniel, Strnad Vojtěch; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Bušek Josef, Fiala Petr; Delegát: Adamec Radim
 
A3A2003 St.Chodovská Vojkovice 1:2 (0:1) 150  
Branky: Lembacher Filip - Kocifaj Petr 2; Rozhodčí: Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich, Lhotková Veronika; Delegát: Novotný Josef
 
 
 
 
 
 

e-shop



 

A3A - I. B třída

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1904 Sedlec Merklín 2:5 (1:4) 40  
Branky: Krejsa Petr, Limani Agon - Chomát Petr, Dobeš Milan, Neč Alexandr, Sýkora Milan, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Fiala Petr, Kroupa Jiří;Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A1906 Hazlov St.Chodovská 4:4 (1:1) 50 PK 6:7
Branky: Kamenický Miroslav, Zavadil Daniel, Draksl Daniel, Rohan Jakub - Švéda Josef 2, Gabčo Martin, Volek Jan; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Ďugel Pavol; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A1901 Habartov Trstěnice 2:8 (1:3)    
Branky: Bartoš Petr, Houdek Daniel - Bezdička Václav 3, Svoboda Milan 2, Horní Lukáš 2, Kojma Rudolf; Rozhodčí: Talpáš Petr, Pešek Pavel, Cvrk Miroslav; Delegát: Kozel Slavomír
 
A3A1902 Březová B Studánka 7:1 (3:0)    
Branky: Lelek Miroslav 3, Neumann Pavel, Tišl Marek, Kašpar Jan, Slabyhoudek Michal - Novák Jiří; Rozhodčí: Peschel Filip, Sieber Josef, Horvát Martin;Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A1903 Ostrov B D.Žandov 6:2 (3:1)    
Branky: Glanc Jakub 2, Jura Ondřej, Holoubek Aleš, Tomáň Filip, Klaus Petr - Kundrát Štefan, Jakubec Michal; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Jati David, Kozák Rudolf; Delegát: Fibrich Josef
 
A3A1905 Vojkovice Jáchymov 1:2 (0:1)    
Branky: Nagy Martin - Hekel Pavel, Chaloupek Pavel; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Nehasil Lukáš, Štěrba Martin; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A1907 Loket Kr.Poříčí B 2:2 (0:0)   PK 5:4
Branky: Faber Robert 2 - Dubaj Štěpán, Reitmeier Tomáš; Rozhodčí: Sieber Josef, Horvát Martin, Peschel Filip; Delegát: Bubanec Miroslav
 



 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1102 Sedlec Hazlov 2:2 (1:0) 30 PK 6:7
Branky: Kováč Michal 2 - Zavadil Daniel 2; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Kotoun Adam, Rychtář Václav; Delegát: Bizoň Marcel
 
A3A1106 Studánka Jáchymov 3:2 (2:1)    
Branky: Kašpar Stanislav 3 - Baláž Michal, Lorenc Karel; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Francúz Jaroslav, Francúz Marek
 
A3A1107 D.Žandov Merklín 0:1 (0:1)    
Branky: Fárek Miroslav; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Valíček Petr, Šimáček Petr;Delegát: Bubanec Miroslav
 
A3A1101 Vojkovice Trstěnice 1:3 (1:2)    
Branky: Kocifaj Petr - Bezdička Václav, Svoboda Milan, Vyšňovský Josef;Rozhodčí: Talpáš Petr, Hodač Petr, Hányš Martin; Delegát: Skála Miroslav
 
A3A1103 Ostrov B Loket 2:2 (0:1)   PK 3:4
Branky: Zeronik Josef, Horváth David - Ferko Miroslav, Pražák Lukáš;Rozhodčí: Vasilko Jan, Klinger Radim, Jati David; Delegát: Vorel Lubomír; ČK:Liška Jan - 0
 
A3A1104 Březová B Kr.Poříčí B 4:2 (2:2)    
Branky: Lelek Miroslav 2, Čučman Petr, Strnad Bronislav - Král Tomáš, Moravec Pavel; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Buzna Miroslav, Horvát Martin; Delegát:Rajtmajer Jan
 
A3A1105 Habartov St.Chodovská 3:3 (1:2)   PK 3:1
Branky: Houdek Daniel 2, Křepela Josef - Dušek Petr, Švéda Josef, Lembacher Filip; Rozhodčí: Řáda Josef, Chládek Miroslav, Chrástecký František; Delegát:Kozel Slavomír; ČK: 0 - Volek Jan, Hejna Jakub

  VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1001 Trstěnice D.Žandov 6:3 (3:1)    
Branky: Bezdička Václav 3, Makrlík Jan 2, vlastní - Hylmar Daniel 2, Jakubec Michal; Rozhodčí: Lhotková Veronika, Henych Karel, Hlavatý Josef; Delegát:Gendráč Miloslav
 
A3A1002 Merklín Studánka 5:4 (3:0)    
Branky: Vodrážka Jiří 2, Dobeš Milan, Sýkora Milan, Fárek Miroslav - Kocour Jiří 2, Čerňanský Miroslav, Novák Jiří; Rozhodčí: Klinger Radim, Řáda Josef, Kozák Rudolf; Delegát: Bubanec Miroslav
 
A3A1003 Jáchymov Habartov 0:0 (0:0)   PK 2:4
Rozhodčí: Jati David, Godža Ladislav, Mrázek Lukáš; Delegát: Štěrba Václav
 
A3A1007 Hazlov Vojkovice 2:0 (1:0)    
Branky: Kamenický Miroslav, Strnad Vojtěch; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Šmat Robert, Francúz Jaroslav; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A1004 St.Chodovská Březová B 0:4 (0:2)    
Branky: Lelek Miroslav 2, Tišl Marek 2; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Chládek Miroslav, Štěřík Filip; Delegát: Vorel Lubomír; ČK: Král Oldřich - 0
 
A3A1005 Kr.Poříčí B Ostrov B 2:1 (1:0)    
Branky: Thiele Petr, Reitmeier Tomáš - Vydra Jakub; Rozhodčí: Horvát Martin, Hlavatý Josef, Kroupa Jiří; Delegát: Bubanec Miroslav
 
A3A1006 Loket Sedlec 2:0 (1:0)    
Branky: Falář Hynek, Pražák Lukáš; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Vokoun Tomáš, Kozák Rudolf; Delegát: Zdvihal Josef

VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0901 Hazlov Trstěnice 1:7 (0:5)    
Branky: Tuček Michal - Bezdička Václav 3, Karlíček Ladislav, Svoboda Milan, Vyšňovský Josef, Kojma Rudolf; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Gardoš Jiří, Buzna Miroslav; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A0903 Sedlec Kr.Poříčí B 2:2 (1:1)   PK 3:5
Branky: Bílý Tomáš, Florián Petr - Dufek Lukáš, Reitmeier Tomáš; Rozhodčí:Ďugel Pavol, Lhotka Jindřich, Hric Jakub; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK:Limani Agon - Dufek Lukáš
 
A3A0907 Studánka D.Žandov 1:1 (1:0)   PK 4:2
Branky: Kašpar Stanislav - Kuvík Tomáš; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Francúz Marek, Svoboda Lukáš; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Kašpar Stanislav - 0
 
A3A0902 Vojkovice Loket 2:2 (0:1)   PK 2:3
Branky: Žlutický Tomáš 2 - Falář Hynek, Čáp Martin; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Cvrk Miroslav, Peschel Filip; Delegát: Adamec Radim; ČK: 0 - Čáp Martin
 
A3A0904 Ostrov B St.Chodovská 6:1 (3:0)    
Branky: Liška Jan 2, Kobera Michal 2, Vrba Jakub, Hlůšek Filip - Mašek Josef;Rozhodčí: Kroupa Jiří, Hlavatý Josef, Tichota Martin; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A0905 Březová B Jáchymov 4:2 (2:1)    
Branky: Lelek Miroslav 2, Strnad Bronislav, Träger Vladimír - Hekel Pavel 2;Rozhodčí: Talpáš Petr, Kučka Jiří, Gardoš Jiří; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A0906 Habartov Merklín 2:1 (2:1)    
Branky: Müller Petr 2 - Vedlich Jan; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Štrincl Pavel, Ďugel Pavol; Delegát: Fibrich Josef

  VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0801 Trstěnice Studánka 3:3 (1:2) 20 PK 2:4
Branky: Bezdička Václav 2, Kojma Rudolf - Kašpar Stanislav 3; Rozhodčí:Buzna Miroslav, Balhar Ivan, Kroupa Jiří; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A0802 D.Žandov Habartov 1:4 (1:3) 70  
Branky: Tunder Daniel - Houdek Daniel 3, Hanker Gerhard; Rozhodčí: Balhar Ivan, Kroupa Jiří, Buzna Miroslav; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A0803 Merklín Březová B 5:2 (4:0)    
Branky: Dobeš Milan 2, Neč Alexandr, Sýkora Milan, Šuver Martin - Čučman Petr, Tišl Marek; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Hodač Petr, Jati David;Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A0804 Jáchymov Ostrov B 1:3 (0:2) 100  
Branky: Giňa František - Svěcený Petr, Vrba Jakub, Považan Miroslav;Rozhodčí: Ďugel Pavol, Hanilec Přemysl, Lhotka Jindřich; Delegát: Bizoň Marcel; ČK: Kolárik Jan, Koročinský Roman - 0
 
A3A0805 St.Chodovská Sedlec 7:1 (5:0) 80  
Branky: Lembacher Filip 3, Tatar Martin, Hejna Jakub, Bečvář Michal, Wolarz Tomáš - Bílý Tomáš; Rozhodčí: Horvát Martin, Hlavatý Josef, Kroupa Jiří;Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A0806 Kr.Poříčí B Vojkovice 6:2 (4:1) 50  
Branky: Reitmeier Tomáš 4, Dufek Lukáš, Erhart Zdeněk - Gonda Josef, Matoušek Marek; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Balhar Ivan, Buzna Miroslav;Delegát: Gendráč Miloslav
 
A3A0807 Loket Hazlov 3:1 (1:1) 40  
Branky: Ferko Miroslav, Pražák Lukáš, Kolesnáč Marian - Kamenický Miroslav;Rozhodčí: Řáda Josef, Talpáš Petr, Jati David; Delegát: Fibrich Josef

  VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0702 Hazlov Kr.Poříčí B 5:0 (0:0) 39  
Branky: Tuček Michal 2, Holan Jaroslav, Beneš Petr, Šole Jiří; Rozhodčí:Mrázek Lukáš, Talpáš Petr, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef; ČK: 0 - Tuschinovschi Marek
 
A3A0704 Sedlec Jáchymov 3:2 (2:0) 29  
Branky: Hofman Jaroslav, Bílý Tomáš, Kováč Michal - Hekel Pavel, Lorenc Karel; Rozhodčí: Talpáš Petr, Mrázek Lukáš, Sapoušek Jáchym; Delegát:Fibrich Josef
 
A3A0701 Loket Trstěnice 1:1 (0:1) 80 PK 2:4
Branky: Truhlář Zdeněk - Horní Lukáš; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Kučka Jiří, Bušek Josef; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: Falář Hynek - 0
 
A3A0703 Vojkovice St.Chodovská 7:1 (3:0) 60  
Branky: Matoušek Marek 2, Kocifaj Petr, Klofanda Jiří, Nagy Martin, Žlutický Tomáš, Barth Michal - Gabčo Martin; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Hrnčál Jiří, Tvrdík Ivan; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Bečvář Michal
 
A3A0705 Ostrov B Merklín 3:4 (3:2) 60  
Branky: Hemzáček Roman 2, Vlasák Zdeněk - Dobeš Milan, Švajka Mikuláš, Hladík Filip, Fárek Miroslav; Rozhodčí: Jati David, Hodač Petr, Sapoušek Jáchym; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A0706 Březová B D.Žandov 2:2 (0:0) 40 PK 4:3
Branky: Lelek Miroslav, Strnad Bronislav - Rada Jakub 2; Rozhodčí: Godža Ladislav, Kozák Rudolf, Klinger Radim; Delegát: Novotný Josef
 
A3A0707 Habartov Studánka 1:1 (1:1) 80 PK 9:8
Branky: Formánek Pavel - Bláha Jiří; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Fiala Petr, Horvát Martin; Delegát: Bubanec Miroslav; ČK: 0 - Čerňanský Miroslav

  VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0503 Hazlov Jáchymov 4:2 (2:2)    
Branky: Kamenický Miroslav, Šturm Dušan, Tuček Michal, vlastní - Chaloupek Pavel, Lorenc Karel; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Šmat Robert, Hyčka Pavel; Delegát:Bubanec Miroslav
 
A3A0505 Sedlec D.Žandov 2:4 (2:1)    
Branky: Osten Jiří, Fenkl Tomáš - Kundrát Štefan 2, Rada Jakub, Jakubec Michal; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Francúz Jaroslav, Kroupa Jiří; Delegát:Tomášek Miroslav; ČK: Bílý Tomáš - 0
 
A3A0501 Kr.Poříčí B Trstěnice 2:4 (1:4) 70  
Branky: Reitmeier Tomáš 2 - Bezdička Václav 2, Horní Lukáš, Kojma Rudolf;Rozhodčí: Kroupa Jiří, Ďugel Pavol, Lhotková Veronika; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A0502 Loket St.Chodovská 2:2 (0:2)   PK 2:3
Branky: Falář Hynek, Truhlář Zdeněk - Noháček Václav, Bečvář Michal;Rozhodčí: Jati David, Talpáš Petr, Krejčí Tomáš; Delegát: Kozel Slavomír; ČK:0 - Leiterman Jiří
 
A3A0504 Vojkovice Merklín 5:3 (2:1)    
Branky: Kocifaj Petr, Barth Michal, Vorel Václav, Matoušek Marek, Kučera Václav - Vodrážka Jiří 2, Dobeš Milan; Rozhodčí: Bušek Josef, Nehasil Lukáš, Hodač Petr; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A0506 Ostrov B Studánka 5:2 (3:1)    
Branky: Hemzáček Roman 3, Vrba Jakub, Horvát Daniel - Kašpar Stanislav, Čerňanský Miroslav; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Hányš Martin, Mrázek Lukáš;Delegát: Štěrba Václav
 
A3A0507 Březová B Habartov 5:2 (3:2)    
Branky: Lelek Miroslav 2, Čučman Petr, Tišl Marek, vlastní - Mič Vlastimil, Bartoš Petr; Rozhodčí: Talpáš Petr, Jati David, Krejčí Tomáš; Delegát: Vošmik Václa

VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0401 Trstěnice Březová B 3:5 (2:0)    
Branky: Bezdička Václav, Makrlík Jan, Svoboda Milan - Lelek Miroslav 3, Dlesk Tomáš, Kovár Pavel; Rozhodčí: Horvát Martin, Štěřík Filip, Peschel Filip;Delegát: Novotný Josef
 
A3A0403 Studánka Sedlec 5:3 (3:1)    
Branky: Bárta Vilém 2, Repčík František, Čerňanský Miroslav, Novák Jiří - Bílý Tomáš, Svoboda Milan, vlastní; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Ďugel Pavol, Lhotková Veronika; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A0404 D.Žandov Vojkovice 0:2 (0:0)    
Branky: Nagy Martin, Matoušek Marek; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Pešek Pavel, Hanilec Přemysl; Delegát: Novotný Josef
 
A3A0405 Merklín Hazlov 2:1 (1:0)    
Branky: Sýkora Milan, Šuver Martin - Vališ Jan; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Hodač Petr, Talpáš Petr; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A0406 Jáchymov Loket 2:4 (1:2)    
Branky: Hekel Pavel, Willander Robert - Ungr Jaromír 3, Pražák Lukáš;Rozhodčí: Kozák Rudolf, Hrnčál Jiří, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Fibrich Josef
 
A3A0402 Habartov Ostrov B 3:1 (1:0)    
Branky: Müller Petr, Houdek Daniel, Tamajka Tomáš - Hemzáček Roman;Rozhodčí: Buzna Miroslav, Chládek Miroslav, Balhar Ivan; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A0407 St.Chodovská Kr.Poříčí B 3:4 (1:1)    
Branky: Lembacher Filip, Bečvář Michal, Pátek Karel - Reitmeier Tomáš 2, Dufek Lukáš, Thiele Petr; Rozhodčí: Řáda Josef, Talpáš Petr, Mrázek Lukáš;Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Zinner Roman

 VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0304 Hazlov D.Žandov 3:0 (1:0)    
Branky: Zavadil Daniel 2, Šole Jiří; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Štěřík Filip, Hyčka Pavel; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A0306 Sedlec Habartov 2:2 (1:2)   PK 4:1
Branky: Bílý Tomáš, vlastní - Bartoš Petr, Doboš Lubomír; Rozhodčí: Jati David, Hodač Petr, Sapoušek Jáchym; Delegát: Štěrba Václav
 
A3A0301 St.Chodovská Trstěnice 5:1 (1:1)    
Branky: Lembacher Filip 2, Hejna Jakub, Bečvář Michal, Pátek Karel - Bezdička Václav; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Hányš Martin, Tichota Martin; Delegát:Adamec Radim
 
A3A0302 Kr.Poříčí B Jáchymov 3:2 (1:2) 80  
Branky: Prchal Roman, Thiele Petr, Reitmeier Tomáš - Koročinský Roman, Tichý Dominik; Rozhodčí: Hodač Petr, Klinger Radim, Jati David; Delegát:Janoušek Ladislav
 
A3A0303 Loket Merklín 1:1 (1:0)   PK 1:3
 
A3A0305 Vojkovice Studánka 3:1 (1:0) 60  
Branky: Vorel Václav 2, Kocifaj Petr - Hoštálek Kamil; Rozhodčí: Fiala Petr, Řáda Josef, Talpáš Petr; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A0307 Ostrov B Březová B 1:6 (0:3)    
Branky: Hemzáček Roman - Lelek Miroslav 3, Tišl Marek 2, Strnad Bronislav;Rozhodčí: Buzna Miroslav, Peschel Filip, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Bizoň Marcel

  VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0201 Trstěnice Ostrov B 2:2 (2:2)   PK 4:2
Branky: Bezdička Václav, Kojma Rudolf - Vlasák Zdeněk, Holoubek Aleš;Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Tichota Martin, Kobielský Julius; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A0204 Studánka Hazlov 2:1 (0:0)    
Branky: Čerňanský Miroslav, Kocour Jiří - Holan Jaroslav; Rozhodčí: Kučka Jiří, Šmat Robert, Chrástecký František; Delegát: Bubanec Miroslav
 
A3A0205 D.Žandov Loket 0:0 (0:0)   PK 4:3
Rozhodčí: Ďugel, Lhotka, Hrnčál Jiří
 
A3A0206 Merklín Kr.Poříčí B 1:2 (1:2)    
Branky: Sýkora Milan - Reitmeier Tomáš 2; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Godža Ladislav, Horvát Martin; Delegát: Bizoň Marcel
 
A3A0207 Jáchymov St.Chodovská 2:3 (2:2)    
Branky: Hekel Pavel, Chaloupek Pavel - Noháček Václav, Mašek Josef, Lembacher Filip; Rozhodčí: Mrázek Lukáš, Peschel Filip, Gardoš Jiří; Delegát:Tomášek Miroslav; ČK: 0 - Lembacher Filip
 
A3A0202 Březová B Sedlec 6:2 (2:1)    
Branky: Lelek Miroslav 3, Tišl Marek 2, Strnad Bronislav - Florián Petr, Limani Agon; Rozhodčí: Řáda Josef, Klinger Radim, Talpáš Petr; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A0203 Habartov Vojkovice 1:1 (1:1)   PK 1:4
Branky: Houdek Daniel - Kocifaj Petr; Rozhodčí: Štěřík Filip, Hyčka Pavel, Horvát Martin; Delegát: Rajtmajer Jan

  VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0101 Jáchymov Trstěnice 2:9 (0:2)    
Branky: Hekel Pavel 2 - Bezdička Václav 3, Svoboda Milan 2, Kojma Rudolf 2, Vorel Dominik, Plzák Karel; Rozhodčí: Talpáš Petr, Štrincl Pavel, Ďugel Pavol;Delegát: Skála Miroslav
 
A3A0105 Hazlov Habartov 3:0 (1:0)    
Branky: Tuček Michal 2, Kamenický Miroslav; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Vokoun Tomáš, Francúz Jaroslav; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A0107 Sedlec Ostrov B 4:0 (1:0)    
Branky: Svoboda Milan 2, Bílý Tomáš, Ničiperenko Vitalij; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Lhotka, Hanilec Přemysl; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A3A0102 St.Chodovská Merklín 6:1 (2:0)    
Branky: Bečvář Michal 2, Pátek Karel 2, Noháček Václav, Hejna Jakub - Neč Alexandr; Rozhodčí: Kučka Jiří, Gardoš Jiří, Kobielský Julius; Delegát:Rajtmajer Jan
 
A3A0103 Kr.Poříčí B D.Žandov 0:0 (0:0)   PK 4:3
Rozhodčí: Chrástecký František, Balhar Ivan, Řáda Josef; Delegát: Štěrba Václav
 
A3A0104 Loket Studánka 3:2 (2:0)    
Branky: Falář Hynek, Nguyen Hoang Dung, Kolesnáč Marian - Čerňanský Miroslav, Novák Jiří; Rozhodčí: Jati David, Hányš Martin, Horvát Martin;Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A0106 Vojkovice Březová B 1:2 (1:0)    
Branky: Barth Michal - Lelek Miroslav 2; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Hodač Petr, Godža Ladislav; Delegát: Janoušek Ladislav

 

 VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2401 Luby Jáchymov 4:2 (2:2)    
Branky: Dimitrenko Dmitrij 2, Lafata Jiří, Syroha Petr - Hekel Pavel, Vyleta Václav; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Chrástecký František, Francúz Jaroslav;Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A2407 Merklín Ostrov B 5:3 (3:2)    
Branky: Dobeš Milan 3, Sýkora Milan 2 - Liška Jan 2, Horvát Daniel; Rozhodčí:Štěřík Filip, Šmat Robert, Hányš Martin; Delegát: Adamec Radim
 
A3A2601 Luby Teplá 6:0 (4:0)    
Branky: Dimitrenko Dmitrij 2, vlastní 2, Svědík Richard, Syroha Petr; Rozhodčí:Bušek Josef, Horvát Martin, Gardoš Jiří; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A2602 Jáchymov Drmoul 2:1 (1:0)    
 
A3A2604 Studánka Kr.Poříčí B 3:2 (2:1)    
 
A3A2605 Bochov Sedlec 7:0 (1:0)    
Branky: Bláha Jiří 3, Kajzar Robert 2, Nezval Lukáš, Janáček Martin
 
A3A2606 D.Žandov Ostrov B 3:1 (3:1)    
Branky: Hrdonka Tomáš, Straka Miroslav, Kuvík Tomáš - Liška Jan; Rozhodčí:Kroupa Jiří, Hlavatý Josef, Henych Karel; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A2607 Plesná Merklín 3:1 (2:0)    
Branky: Votruba Aleš 2, Ballo Lukáš - Dobeš Milan; Rozhodčí: Kučka Jiří, Šmat Robert, Štěřík Filip; Delegát: Kozel Slavomír
 

A3A - I. B tříd

 

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2505 Hroznětín Studánka 1:1 (1:1) 70  
Branky: Koch Tomáš - Houdek Lukáš; Rozhodčí: Javorek Jiří, Lesňák Ondrej, Sapoušek Jáchym; Delegát: Fibrich Josef
 
A3A2507 Teplá Jáchymov 0:2 (0:2) 30  
Branky: Mrázek Milan, Hekel Pavel; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Balhar Ivan, Hrnčál Jiří;Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: Fišer Radek - 0
 
A3A2501 Merklín Luby 3:2 (2:1) 70  
Branky: Dobeš Milan, Sýkora Milan, Fárek Miroslav - Lafata Jiří, Dimitrenko Dmitrij;Rozhodčí: Berka Petr, Cvrk Miroslav, Peschel Filip; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK:Hladík Filip - 0
 
A3A2502 Ostrov B Plesná 3:2 (1:1) 50  
Branky: Liška Jan 2, Klaus Petr - Glazer Radek, Votruba Aleš; Rozhodčí: Godža Ladislav, Mrázek Lukáš, Hric Jakub; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A2503 Sedlec D.Žandov 0:0 (0:0) 30  
Rozhodčí: Šuma Jakub, Kroupa Jiří, Horvát Martin; Delegát: Stančík Roman
 
A3A2504 Kr.Poříčí B Bochov 1:5 (0:2) 40  
Branky: Zaja Miroslav - Tichý Petr 2, Bláha Jiří, Vild Jan, vlastní; Rozhodčí:Sapoušek Jáchym, Nehasil Lukáš, Hányš Martin; Delegát: Adamec Radim

 

 

 

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2202 Studánka Jáchymov 4:3 (3:2) 30  
Branky: Bláha Jiří 2, Kocour Jiří, Novák Jiří - Hekel Pavel 2, Dvořák Štěpán;Rozhodčí: Peschel Filip, Fiala Petr, Horvát Martin; Delegát: Gendráč Miloslav;ČK: Kokta František - 0
 
A3A2204 D.Žandov Drmoul 4:0 (0:0) 60  
Branky: Kundrát Štefan 3, Jakubec Marek; Rozhodčí: Šmat Robert, Kroupa Jiří, Vasilko Jan; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A2203 Bochov Teplá 7:0 (4:0) 70  
Branky: Tichý Petr 3, Nezval Lukáš 2, Janáček Martin, Vild Jan; Rozhodčí: Hric Jakub, Hodač Petr, Tichota Martin; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A2205 Plesná Hroznětín 1:3 (1:2) 95  
Branky: Mrázko Radek - Kubík Miroslav, Michlík Jan, Přibyl Zdeněk; Rozhodčí:Chrástecký František, Tvrdík Ivan, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Adamec Radim
 
A3A2206 Merklín Kr.Poříčí B 6:2 (3:1) 50  
Branky: Dobeš Milan, Neč Alexandr, Kučera Jiří, Hladík Filip, Vodrážka Jiří, Veselý Pavel - Mikyska Milan, Moravec Pavel; Rozhodčí: Hodač Petr, Fiala Petr, Klinger Radim; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A2207 Ostrov B Sedlec 2:1 (0:0)    
Branky: Liška Jan, Jura Ondřej - Osten Jiří; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Cvrk Miroslav, Vasilko Jan; Delegát: Janoušek Ladislav

 

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A2003 D.Žandov Jáchymov 3:0 (2:0) 80  
Branky: Hrdonka Tomáš, Jakubec Michal, Hylmar Daniel; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Balhar Ivan, Štěřík Filip; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A2001 Luby Studánka 2:2 (0:2) 60  
Branky: Fara Ladislav, Dimitrenko Dmitrij - Kocour Jiří 2; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Šmat Robert, Aubrecht Jan; Delegát: Adamec Radim; ČK: Mičuch Jan - Hoštálek Kamil
 
A3A2004 Plesná Teplá 3:2 (2:1) 50  
Branky: Votruba Aleš 3 - Pavlík Lukáš, Horní Patrik; Rozhodčí: Horvát Martin, Vokoun Tomáš, Balhar Ivan; Delegát: Novotný Josef; ČK: 0 - Stehlík Lukáš, Horní Lukáš
 
A3A2005 Merklín Drmoul 1:1 (1:1) 40  
Branky: Dobeš Milan - Blažek Miroslav; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym; Delegát: Stančík Roman
 
A3A2006 Ostrov B Hroznětín 4:2 (2:0) 50  
Branky: Liška Jan 2, Jura Ondřej, Vrba Jakub - Svěcený Petr, Michlík Jan;Rozhodčí: Hodač Petr, Tichota Martin, Hric Jakub; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A2007 Sedlec Kr.Poříčí B 4:1 (2:0) 20  
Branky: Hofman Jaroslav, Florián Petr, Limani Agon, Fenkl Tomáš - Dufek Lukáš;Rozhodčí: Řáda Josef, Hrnčál Jiří, Štěřík Filip; Delegát: Fibrich Josef
 
A3A1406 Hroznětín Jáchymov 3:2 (1:0) 80  
Branky: Brichcín Libor, Kodajek Martin, Klas Jiří - Hekel Pavel, Kostka Petr;Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Řáda Josef, Sapoušek Jáchym; Delegát: Adamec Radim
 
A3A1703 Teplá Sedlec 1:3 (0:1)    
Branky: Sekáč František - Bílý Tomáš 2, Lehečka Jiří; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Šuma Jakub, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Novotný Josef

 

A3A - I. B třída

 

  VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1501 Drmoul Luby 2:0 (0:0) 50  
Branky: Blažek Miroslav 2; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Hlavatý Josef, Henych Karel;Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Mikita Roman
 
A3A1502 Teplá Hroznětín 3:2 (1:1)    
Branky: Horní Lukáš 2, Knaizl Lukáš - Přibyl Zdeněk, vlastní; Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr, Kroupa Jiří; Delegát: Novotný Josef
 
A3A1507 D.Žandov Plesná 1:1 (0:1) 100  
Branky: Jakubec Michal - Poláček Jan; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Vejvoda Zdeněk, Gardoš Jiří; Delegát: Zdvihal Josef; ČK: Hylmar Daniel - 0
 
A3A2003 D.Žandov Jáchymov 3:0 (2:0)    
Branky: Hrdonka Tomáš, Jakubec Michal, Hylmar Daniel; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Balhar Ivan, Štěřík Filip; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A2001 Luby Studánka 2:2 (0:2)    
Branky: Fara Ladislav, Dimitrenko Dmitrij - Kocour Jiří 2; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Šmat Robert, Aubrecht Jan; Delegát: Adamec Radim; ČK: Mičuch Jan - Hoštálek Kamil
 
A3A2004 Plesná Teplá 3:2 (2:1)    
Branky: Votruba Aleš 3 - Pavlík Lukáš, Horní Patrik; Rozhodčí: Horvát Martin, Vokoun Tomáš, Balhar Ivan; Delegát: Novotný Josef; ČK: 0 - Stehlík Lukáš, Horní Lukáš
 
A3A2005 Merklín Drmoul 1:1 (1:1)    
Branky: Dobeš Milan - Blažek Miroslav; Rozhodčí: Cvrk Miroslav, Godža Ladislav, Sapoušek Jáchym; Delegát: Stančík Roman
 
A3A2006 Ostrov B Hroznětín 4:2 (2:0)    
Branky: Liška Jan 2, Jura Ondřej, Vrba Jakub - Svěcený Petr, Michlík Jan;Rozhodčí: Hodač Petr, Tichota Martin, Hric Jakub; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A2007 Sedlec Kr.Poříčí B 4:1 (2:0)    
Branky: Hofman Jaroslav, Florián Petr, Limani Agon, Fenkl Tomáš - Dufek Lukáš; Rozhodčí: Řáda Josef, Hrnčál Jiří, Štěřík Filip; Delegát: Fibrich Josef

 

A3A - I. B třída

 

VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1505 Studánka Ostrov B 2:0 (1:0)    
Branky: Repčík František, Houdek Lukáš; Rozhodčí: Štěřík Filip, Vejvoda Zdeněk, Tvrdík Ivan; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Liška Jan
 
A3A1902 Hroznětín Sedlec 3:2 (2:0)    
Branky: Svěcený Petr 2, Koch Tomáš - Budil Jan, Krejsa Petr; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A1903 Drmoul Ostrov B 0:0 (0:0)    
 
A3A1904 Teplá Merklín 0:3 (0:2)    
Branky: Vodrážka Jiří 2, Dobeš Milan; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Gardoš Jiří, Šimáček; ČK: Pavlík Lukáš - 0
 
A3A1905 Jáchymov Plesná 4:3 (0:0) 50  
Branky: Vyleta Václav, Dušek Libor, Kostka Petr, Kožušník David - Štefek Jaromír, Ballo Lukáš, Glazer Radek; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Sapoušek Jáchym, Jati David; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A1907 Studánka Bochov 1:3 (0:1)    
Branky: Kuchejda Patrik - Tichý Petr, Kajzar Robert, Záluský Radek; Rozhodčí: Peschel Filip, Cvrk Miroslav, Chládek Miroslav; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A1901 Kr.Poříčí B Luby 8:1 (6:1)    
Branky: Reitmeier Tomáš 6, Mikyska Milan, Kalous Lukáš - Lafata Jiří; Rozhodčí: Sapoušek Jáchym, Hodač Petr, Janeček Pavel; Delegát: Adamec Radim

 

A3A - I. B třída

 

VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1802 D.Žandov Studánka 3:2 (0:1) 60  
Branky: Hrdonka Tomáš, Trešl Zdeněk, Kuvík Tomáš - Müller Ervín, Kocour Jiří; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Vejvoda Zdeněk, Francúz Jaroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A1805 Ostrov B Teplá 5:1 (4:0) 15  
Branky: Klaus Petr 2, Vlasák Zdeněk, Hemzáček Roman, Vrba Jakub - Pavlík Lukáš; Rozhodčí: Fiala Petr, Hányš Martin, Hric Jakub; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A1801 Luby Bochov 1:2 (0:2) 60  
Branky: Syroha Petr - Tichý Petr, Janáček Martin; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Hrnčál Jiří, Šmat Robert; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: Makovec Jan, Fara Ladislav - 0
 
A3A1803 Plesná Oloví 3:0 1 kontumace
Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Chrástecký František, Kučka Jiří; Delegát: Novotný Josef
 
A3A1804 Merklín Jáchymov 4:2 (1:0) 100  
Branky: Dobeš Milan 2, Hladík Filip, Vodrážka Jiří - Kostka Petr, Kožušník David; Rozhodčí: Štěrba Martin, Tichota Martin, Řáda Josef; Delegát: Janoušek Ladislav; ČK: 0 - Navrátil Jan
 
A3A1806 Sedlec Drmoul 5:2 (2:2) 30  
Branky: Slabý Miloš, Osten Jiří, Hofman Jaroslav, Bílý Tomáš, Fenkl Tomáš - Kafka Tomáš, Blažek Miroslav; Rozhodčí: Balhar Ivan, Francúz Jaroslav, Sapoušek Jáchym; Delegát: Vorel Lubomír
 
A3A1807 Kr.Poříčí B Hroznětín 0:0 (0:0) 35  
Rozhodčí: Fiala Petr, Pešek Pavel, Hányš Martin; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: Prchal ROMAN - Kubala Lukáš
 
A3A1505 Studánka Ostrov B 2:0 (1:0)    
Branky: Repčík František, Houdek Lukáš; Rozhodčí: Štěřík Filip, Vejvoda Zdeněk, Tvrdík Ivan; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Liška Jan

 

 

 

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1603 Merklín Studánka 5:2 (3:1)    
Branky: Dobeš Milan, Neč Alexandr, Sýkora Milan, Vodrážka Jiří, Veselý Pavel - Repčík František, Novák Jiří; Rozhodčí: Bušek Josef, Fiala Petr, Horvát Martin; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A1607 Hroznětín Drmoul 3:2 (1:0)    
Branky: Brichcín Libor, Michlík Jan, Ondráček Daniel - Černohorský Lukáš, Kafka Tomáš; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Peschel Filip, Sapoušek Jáchym; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A1601 Luby D.Žandov 0:2 (0:0)    
Branky: Hrdonka Tomáš 2; Rozhodčí: Kučka Jiří, Kobielský Julius, Francúz Jaroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A1602 Plesná Bochov 0:4 (0:2)    
Branky: Vild Jan 2, Nezval Lukáš, Bláha Jiří; Rozhodčí: Peschel Filip, Chrástecký František, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A1604 Ostrov B Oloví 10:1 (1:0)    
Branky: Liška Jan 5, Holoubek Aleš 2, Klaus Petr 2, Novotný David - Grochal Miroslav; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Hodač Petr, Gardoš Jiří; Delegát: Fibrich Josef
 
A3A1605 Sedlec Jáchymov 1:4 (1:0)    
Branky: Krejsa Petr - Hekel Pavel 2, Dušek Libor, Koročinský Roman; Rozhodčí: Gardoš Jiří, Hodač Petr, Kroupa Jiří; Delegát: Skála Miroslav
 
A3A1606 Kr.Poříčí B Teplá 5:0 (1:0)    
Branky: Reitmeier Tomáš 3, Kirchner Milan, Thiele Petr; Rozhodčí: Tvrdík Ivan, Nehasil Lukáš, Godža Ladislav; Delegát: Vorel Lubomír

 

  VÝSLEDKY

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1004 D.Žandov Hroznětín 1:0 (0:0)    
Branky: Soukup Radek; Rozhodčí: Majerčík, Sichevičová, Lhotková; Delegát: Zdvihal Josef; ČK: 0 - Pokrupa Milan, Pesser Václav
 
A3A1005 Bochov Drmoul 3:2 (1:2)    
Branky: Záluský Radek 2, Nezval Lukáš - Langer Marek, Gargula Marek; Rozhodčí: Fraško Jaroslav, Bušek Josef, Fiala Petr; Delegát: Fibrich Josef
 
A3A1006 Studánka Teplá 11:0 (4:0)    
Branky: Kašpar Stanislav 3, Bláha Jiří 2, Kocour Jiří 2, Novák Jiří 2, Repčík František, Kokta František; Rozhodčí: Vasilko Jan, Řáda Josef, Hric Jakub; Delegát: Adamec Radim
 
A3A1001 Luby Ostrov B 2:0 (2:0)    
Branky: Johan Vlastimil, Syroha Petr; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Chládek Miroslav, Šmat David; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A1002 Merklín Sedlec 2:3 (2:2)    
Branky: Dobeš Milan, Fárek Miroslav - Budil Jan, Florián Petr, Limani Agon; Rozhodčí: Janeček Pavel, Vasilko Jan, Sapoušek Jáchym; Delegát: Adamec Radim; ČK: Hladík Filip - 0
 
A3A1003 Plesná Kr.Poříčí B 1:3 (0:1)    
Branky: Šulek Antonín - Prchal Roman, Dufek Lukáš, Reitmeier Tomáš; Rozhodčí: Štěřík Filip, Vejvoda Zdeněk, Tvrdík Ivan; Delegát: Kroupa Jiří
 
A3A1007 Oloví Jáchymov 1:2 (0:2)    
Branky: Valach Ivan - Hekel Pavel, Kožušník David; Rozhodčí: Peschel Filip, Procházka Jaroslav, Horvát Martin; Delegát: Zdvihal Josef

 

 

 VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1203 D.Žandov Sedlec 1:0 (1:0)    
Branky: Kundrát Štefan; Rozhodčí: Majerčík, Lhotka, Lhotková; Delegát: Kroupa Jiří; ČK: Kundrát Štefan - 0
 
A3A1205 Studánka Hroznětín 0:3 (0:1)    
Branky: Pesser Václav, Kalán Daniel, Provazník Jakub; Rozhodčí: Procházka Jaroslav, Peschel Filip, Horvát Martin; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A1207 Jáchymov Teplá 1:1 (1:0)    
Branky: Navrátil Jan - Pavlík Lukáš; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Kozák Rudolf; Delegát: Adamec Radim
 
A3A1201 Luby Merklín 4:1 (2:1)    
Branky: Dimitrenko Dmitrij 2, Lafata Jiří, Johan Vlastimil - Fárek Miroslav; Rozhodčí: Hyčka Pavel, Vejvoda Zdeněk, Tvrdík Ivan; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A1202 Plesná Ostrov B 0:5 (0:3)    
Branky: Holoubek Aleš 2, Klaus Petr, Glanc Jakub, Vydra Jakub; Rozhodčí: Kobielský Julius, Hrnčál Jiří, Chrástecký František; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A1204 Bochov Kr.Poříčí B 2:0 (1:0)    
Branky: Tichý Petr, Klas Daniel; Rozhodčí: Hodač Petr, Bušek Josef, Fiala Petr; Delegát: Stančík Roman; ČK: Hazucha Dušan - 0
 
A3A1206 Oloví Drmoul 2:1 (1:0)    
Branky: Valach Ivan, Spišák René - Gargula Marek; Rozhodčí: Řáda Josef, Godža Ladislav, Kozák Rudolf; Delegát: Sedláček J

  

VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A1101 Jáchymov Luby 5:3 (3:1) 30  
Branky: Hekel Pavel 2, Dušek Libor 2, Kostka Petr - Kasika Jaromír, Mlčoch Antonín, Dimitrenko Dmitrij; Rozhodčí: Klinger Radim, Kozák Rudolf, Hric Jakub; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A1102 Teplá Oloví 4:0 (1:0) 44  
Branky: Horní Lukáš 2, Fišer Radek, Navrátil František; Rozhodčí: Šujan Pavel, Majerčík Jaroslav, Lhotková Veronika; Delegát: Kroupa Jiří
 
A3A1103 Drmoul Studánka 2:2 (2:2) 30  
Branky: Gargula Marek, Mucek Jan - Kocour Jiří 2; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Buzna Miroslav, Šimáček Petr; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A3A1104 Hroznětín Bochov 3:0 (2:0) 40  
Branky: Pokrupa Milan, Eret Jan, Matlas David; Rozhodčí: Štěřík Filip, Chrástecký František, Tvrdík Ivan; Delegát: Zdvihal Josef; ČK: 0 - Pacinda Kamil
 
A3A1105 Kr.Poříčí B D.Žandov 5:3 (1:1) 30  
Branky: Reitmeier Tomáš 3, Thiele Petr 2 - Kundrát Štefan, Hemerka Tomáš, Jakubec Michal; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Řáda Josef, Hlůšek Filip; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A1106 Plesná Sedlec 0:3 (0:1) 40  
Branky: Hofman Jaroslav, Florián Petr, Svoboda Milan; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Klinger Radim, Šmat Robert; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A1107 Ostrov B Merklín 8:2 (2:2) 40  
Branky: Klaus Petr 4, Hladík Petr, Holoubek Aleš, Vrba Jakub, Kobera Michal - Karbula Michal, Sýkora Milan; Rozhodčí: Peschel Filip, Nehasil Lukáš, Hodač Petr; Delegát: Stančík Roman; ČK: 0 - Karbula Michal

 

 

výsledky

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0902 Jáchymov Studánka 1:2 (1:0) 50  
Branky: Günther Tomáš - Kašpar Stanislav, Houdek Lukáš; Rozhodčí: Peschel Filip, Valíček Petr, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Kokta František
 
A3A0903 Teplá Bochov 1:3 (1:2)    
Branky: Fišer Radek - Kajzar Robert 2, Nezval Lukáš; Rozhodčí: Štěřík Filip, Tvrdík Ivan, Šimáček; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A3A0904 Drmoul D.Žandov 2:0 (0:0) 50  
Branky: Mucek Jan, Blažek Miroslav; Rozhodčí: Lhotka Jindřich, Šujan Pavel, Lhotková Veronika; Delegát: Kroupa Jiří
 
A3A0905 Hroznětín Plesná 2:2 (2:1) 60  
Branky: Pesser Václav, Matlas David - Štefek Jaromír, Ballo Lukáš; Rozhodčí: Vasilko Jan, Sapoušek Jáchym, Hric Jakub; Delegát: Sedláček Jiří; ČK: 0 - Bikar Stanislav
 
A3A0901 Oloví Luby 0:1 (0:1)    
Branky: Svědík Richard; Rozhodčí: Hlůšek Filip, Štěrba Martin, Nehasil Lukáš; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A0906 Kr.Poříčí B Merklín 5:0 (2:0) 70  
Branky: Kováč Milan 2, Prchal ROMAN 2, Kirchner Milan; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Procházka Jaroslav, Tvrdík Ivan; Delegát: Adamec Radim
 
A3A0907 Sedlec Ostrov B 2:2 (1:0) 30  
Branky: Osten Jiří, Svoboda Milan - Klaus Petr 2; Rozhodčí: Klinger Radim, Godža Ladislav, Vasilko Jan; Delegát: Stančík Roman

 

 

 

  VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0805 D.Žandov Teplá 3:0 (1:0)    
Branky: Soukup Radek, Kundrát Štefan, vlastní; Rozhodčí: Lhotka, Štrincl Pavel, Vávra
 
A3A0807 Studánka Oloví 3:1 (2:1)    
Branky: Bláha Jiří 2, Kašpar Stanislav - Berdych Jiří; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Buzna Miroslav, Tvrdík Ivan
 
A3A0801 Luby Sedlec 6:2 (2:0)    
Branky: Dimitrenko Dmitrij 2, Svědík Richard, Johan Vlastimil, Syroha Petr, Mlčoch Antonín - Osten Jiří, Svoboda Milan; Rozhodčí: Procházka Jaroslav, Peschel Filip, Horvát Martin; Delegát: Vošmik Václav; ČK: 0 - Florián Petr
 
A3A0802 Ostrov B Kr.Poříčí B 5:2 (2:2) 30  
Branky: Kobera Michal 2, Klaus Petr 2, Vrba Jakub - Reitmeier Tomáš 2; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Tichota Martin, Hric Jakub; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A0803 Merklín Hroznětín 1:6 (1:4) 150  
Branky: Vodrážka Jiří - Eret Jan 2, Kubík Miroslav, Michlík Jan, Přibyl Zdeněk, Provazník Jakub; Rozhodčí: Godža Ladislav, Hlůšek Filip, Řáda Josef; Delegát: Sedláček Jiří
 
A3A0804 Plesná Drmoul 0:0 (0:0)    
Rozhodčí: Chrástecký František, Šmat Robert, Janeček Pavel; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A3A0806 Bochov Jáchymov 2:0 (1:0) 80  
Branky: Pacinda Kamil 2; Rozhodčí: Řáda Josef, Hlůšek Filip, Godža Ladislav; Delegát: Fibrich Josef

 

 

08.10.2012

VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0701 Studánka Luby 0:1 (0:0)    
Branky: Dimitrenko Dmitrij; Rozhodčí: Šujan, Hanilec Přemysl, Šneberk
 
A3A0703 Jáchymov D.Žandov 1:2 (1:0)    
Branky: Hekel Pavel - Hrdonka Tomáš, Plašil David; Rozhodčí: Godža Ladislav, Řáda Josef, Hlůšek Filip; Delegát: Skála Miroslav
 
A3A0704 Teplá Plesná 3:2 (1:0)    
Branky: Suchomel Jakub 3 - Ballo Lukáš 2; Rozhodčí: Cihlář František, Červený Václav, Novák Karel; Delegát: Kroupa Jiří
 
A3A0705 Drmoul Merklín 3:1 (1:1)    
Branky: Langer Marek, Gargula Marek, Mucek Jan - Veselý Pavel; Rozhodčí: Hanilec Přemysl, Šujan, Šneberk; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A3A0706 Hroznětín Ostrov B 3:1 (1:1)    
Branky: Eret Jan, Michlík Jan, Koch Tomáš - Rybka Jan; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Vejvoda Zdeněk, Tvrdík Ivan; Delegát: Zdvihal Josef
 
A3A0702 Oloví Bochov 2:4 (1:2)    
Branky: Hofman Jakub, Křepela Josef - Nezval Lukáš 2, Pacinda Kamil 2; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Hrnčál Jiří, Kobielský Julius; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A0707 Kr.Poříčí B Sedlec 6:2 (2:1)    
Branky: Dufek Lukáš 3, Reitmeier Tomáš, Dudešek David, Kalous Lukáš - Budil Jan, Křížek Marek; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Tichota Martin, Laik; Delegát: Stančík Roman

 

 

 

01.10.2012

VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0606 Oloví D.Žandov 2:3 (1:1)    
Branky: Benešovský Stanislav, Spišák René - Jakubec Michal 2, Kundrát Štefan; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Kobielský Julius, Vokoun Tomáš; Delegát: Adamec Radim
 
A3A0601 Luby Kr.Poříčí B 1:1 (0:1)    
Branky: Mlčoch Antonín - Reitmeier Tomáš; Rozhodčí: Vejvoda Zdeněk, Balhar Ivan, Šuma Jakub; Delegát: Vošmik Václav; ČK: Lafata Jiří - 0
 
A3A0602 Sedlec Hroznětín 1:5 (0:2)    
Branky: Kováč Michal - Pokrupa Milan, Eret Jan, Pesser Václav, Provazník Jakub, Klas Jiří; Rozhodčí: Kozák Rudolf, Buzna Miroslav, Francúz Jaroslav; Delegát: Adamec Radim; ČK: Hudec Vladimír - 0
 
A3A0603 Ostrov B Drmoul 5:2 (3:1)    
 
A3A0604 Merklín Teplá 5:2 (4:1)    
Branky: Vodrážka Jiří 3, Dobeš Milan, Karbula Michal - Suchomel Jakub 2; Rozhodčí: Řáda Josef, Hlůšek Filip, Hlůšek Filip; Delegát: Sedláček Jiří; ČK: 0 - Fišer Radek
 
A3A0605 Plesná Jáchymov 4:1 (2:0)    
Branky: Ballo Lukáš 2, Štefek Jaromír, Šulek Antonín - Hekel Pavel; Rozhodčí: Procházka Jaroslav, Vokoun Tomáš, Šmat Robert; Delegát: Novotný Josef
 
A3A0607 Bochov Studánka 4:1 (0:0)    
Branky: Nezval Lukáš 2, Pacinda Kamil, Černý Jan - Woldert Lukáš; Rozhodčí: Fiala Petr, Bušek Josef, Fraško Jaroslav; Delegát: Tomášek Miroslav

 

 

 

24.09.2012

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A3A0502 Studánka D.Žandov 8:1 (5:0) 60  
Branky: Novák Jiří 4, Hoštálek Kamil, Repčík František, Kašpar Stanislav, Pilař Martin - Soukup Radek; Rozhodčí: Buzna Miroslav, Vejvoda Zdeněk, Šmat David; Delegát: Strmiska Slavomír
 
A3A0504 Jáchymov Merklín 1:0 (1:0)    
Branky: Tichý Dominik; Rozhodčí: Štěrba Martin, Hlůšek Filip, Řáda Josef
 
A3A0505 Teplá Ostrov B 5:1 (2:0)    
Branky: Fišer Radek 2, Horní Lukáš 2, Braniš Josef - Klaus Petr; Rozhodčí: Lhotka, Štrincl P., Lhotková; Delegát: Novotný Josef
 
A3A0506 Drmoul Sedlec 0:3 (0:2) 20  
Branky: Osten Jiří, Hofman Jaroslav, Kováč Michal; Rozhodčí: Peschel Filip, Procházka Jaroslav, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Novotný Josef
 
A3A0507 Hroznětín Kr.Poříčí B 6:0 (2:0) 50  
Branky: Koch Tomáš 3, Eret Jan 2, Matlas David; Rozhodčí: Šuma Jakub, Štěřík Filip, Valíček Petr; Delegát: Vošmik Václav
 
A3A0501 Bochov Luby 4:1 (4:0)    
Branky: Kajzar Robert 2, Pacinda Kamil, Janáček Martin - Johan Vlastimil; Rozhodčí: Hlůšek Filip, Berka Petr, Janeček Pavel; Delegát: Janoušek Ladislav
 
A3A0503 Oloví Plesná 2:0 (1:0) 60  
Branky: Valach Ivan, Doboš Lubomír; Rozhodčí: Godža Ladislav, Řáda Josef, Vasilko Jan; Delegát: Kozel Slavomír

 

 

 

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1607 FC Cheb Rotava 5:2 (3:0)    
Branky: Sedlák Petr 2, Oršel Martin 2, Lopatio Jan - Vázler Martin, Havel Milan; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Kobielský Julius, Buzna Miroslav; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Kučera Aleš
 
A2A1603 Nová Role D.Rychnov 0:0 (0:0)    
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Hrnčál Jiří, Blažková Kateřina; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: 0 - Krhounek Michal
 
A2A1604 Lomnice Dalovice 1:0 (0:0) 50  
Branky: Bureš Roman; Rozhodčí: Adamec Radim, Vaněček Petr, Peschel Filip; Delegát: Zdvihal Josef
 
A2A1605 Lipová St. Role B 4:1 (1:0)    
Branky: Dlouhý Stanislav 2, Hynek Petr, Uhlík Pavel - Nerad Jan; Rozhodčí: Šmat Robert, Blažková Kateřina, Kobielský Julius; Delegát: Strmiska Slavomír
 
A2A1601 Bečov H.Slavkov 1:3 (1:1) 70  
Branky: Knaf Radek - Bulíček Martin, Pazdera Tomáš, Šereda Lukáš; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Štěrba Martin, Hodač Petr; Delegát: Sedláček Jiří
 
A2A1602 Jáchymov Žlutice 1:7 (0:3) 50  
Branky: Chrenák František - Kliment Lukáš 3, Kopelent Martin, Pěnkava Jan, Strejček Matěj, Suda Václav; Rozhodčí: Vaněček Petr, Vasilko Jan, Klinger Radim; Delegát: Skála Miroslav; ČK: Süttö Jiří - 0
 
A2A1606 Habartov Chyše 2:0 (1:0)    
Branky: Mašek Richard, Janků Stanislav; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Chrástecký František, Vokoun Tomáš; Delegát: Novotný Josef

 

 

03.04.11 

 

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1501 Rotava Bečov 2:1 (0:0) 60  
Branky: Hessoun Roman 2 - Dirga Lukáš; Rozhodčí: Chrástecký František, Hrnčál Jiří, Francúz Jaroslav; Delegát: Vošmik Václav
 
A2A1504 Dalovice Lipová 2:0 (0:0) 20  
Branky: Stolín Tomáš 2; Rozhodčí: Rousek Jan, Janeček Pavel, Janoušek Ladislav; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A2A1505 D.Rychnov Lomnice 1:0 (0:0) 110  
Branky: Stejspal Jan; Rozhodčí: Balhar Ivan, Melničuk Vladimír, Šmat Robert; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Janovský Josef
 
A2A1506 Žlutice Nová Role 3:0 (2:0) 100  
Branky: Kliment Lukáš 2, Suda Pavel; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Klinger Radim, Hotěk Jan; Delegát: Novotný Josef
 
A2A1507 H.Slavkov Jáchymov 4:0 (1:0) 40  
Branky: Němček Michal 2, Knaf Petr, Chmelík Martin; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Bušek Josef, Šuma Jakub; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A2A1502 Chyše FC Cheb 3:0 (1:0) 70  
Branky: Dvořák Václav, Friedrich Pavel, Kadlec Rosťa; Rozhodčí: Bušek Josef, Fraško Jaroslav, Kroupa Jiří; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A2A1503 St. Role B Habartov 1:1 (0:1) 30  
Branky: Pleva Marek - Janků Stanislav; Rozhodčí: Fiala Petr, Janoušek Ladislav, Kozák Rudolf; Delegát: Sedláček Jiří

 

 01.11.10

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1103 Rotava D.Rychnov 3:0 (1:0) 80  
Branky: Hessoun Josef, Prokop Roman, Havel Milan; Rozhodčí: Fiala Petr, Kroupa Jiří, Bušek Josef; Delegát: Skála Miroslav
 
A2A1104 FC Cheb Žlutice 3:4 (2:2) 30  
Branky: Lungu Petr 2, Oršel Martin - Kopelent Martin, Pěnkava Jan, Kliment Lukáš, Suda Pavel; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Hlavatý Josef, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Mlčoch Antonín
 
A2A1106 Lipová Jáchymov 2:0 (1:0) 15  
Branky: Hynek Petr 2; Rozhodčí: Vaněček Petr, Novotný Michael, Vasilko Jan; Delegát: Rajtmajer Jan
 
A2A1107 Lomnice Nová Role 0:2 (0:0) 80  
Branky: Chlup Tomáš, Černík Tomáš; Rozhodčí: Vasilko Jan, Novotný Michael, Vaněček Petr; Delegát: Zdvihal Josef
 
A2A1101 St. Role B Bečov 3:1 (0:0) 40  
Branky: Holcman Michal, Gojkovič Milan, Slakoper Daniel - Havlovic Josef; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Krejčí Tomáš, Novotný Michael; Delegát: Rusňák Miroslav; ČK: 0 - Brandejský Petr
 
A2A1102 Chyše Dalovice 3:1 (1:1) 100  
Branky: Bouška Miroslav 2, Pavelka Václav - Lorenz Michal; Rozhodčí: Chrástecký František, Vokoun Tomáš, Chládek Miroslav; Delegát: Strmiska Josef
 
A2A1105 Habartov H.Slavkov 0:1 (0:1) 120  
Branky: Drobný Petr; Rozhodčí: Henych Karel, Janeček Pavel, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Beer Bedřich

     25.10.10

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A1002 Nová Role Lipová 0:5 (0:3) 40  
Branky: Hynek Petr, Tůma Marek, Valha Michal, Luňák Lukáš, Žahourek Jiří; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Hyčka Pavel, Buzna Miroslav; Delegát: Strmiska Josef
 
A2A1004 H.Slavkov FC Cheb 5:0 (2:0) 90  
Branky: Pazdera Jiří 2, Pazdera Tomáš 2, Němček Michal; Rozhodčí: Pajma Radek, Kopejtko Václav, Kastl Jan; Delegát: Fibrich Josef
 
A2A1006 D.Rychnov Chyše 1:3 (1:1) 70  
Branky: Stejspal Jan - Friedrich Pavel, Kadlec Rosťa, Lábr Jaroslav; Rozhodčí: Balhar Ivan, Šmat Robert, Kobielský Julius; Delegát: Vošmik Václav
 
A2A1007 Dalovice St. Role B 3:1 (1:0) 28  
Branky: Stolín Tomáš, Stolín Miloslav, Lorenz Michal - Sokulský Vladimír; Rozhodčí: Janoušek Ladislav, Fiala Petr, Fraško Jaroslav; Delegát: Tomášek Miroslav
 
A2A1001 Bečov Lomnice 1:4 (1:2) 40  
Branky: Bureš Jan - Malinkovič Petr 2, Koubek Petr, Hauf Stanislav; Rozhodčí: Houdek Jiří, Havel Ondřej, Reznichenko Ladislav; Delegát: Novotný Josef
 
A2A1003 Jáchymov Habartov 0:3 (0:0) 40  
Branky: Janků Stanislav 2, Richter Martin; Rozhodčí: Novotný Michael, Krejčí Tomáš, Janoušek Ladislav; Delegát: Skála Miroslav
 
A2A1005 Žlutice Rotava 4:2 (1:2) 60  
Branky: Suda Václav 2, Kliment Lukáš, Forejt Tomáš - Kabelka Radim, Prokop Roman; Rozhodčí: Urban Tomáš, Schneider Josef, Malinčák Lukáš; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: 0 - Kabelka Radim

    

 

 

 18.10.10

 VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0901 Dalovice Bečov 0:1 (0:1) 50  
Branky: Špak Pavel; Rozhodčí: Klinger Radim, Vasilko Jan, Bušek Josef; Delegát: Pospíšil Zdeněk; ČK: Grňo Martin - Brandejský Josef
 
A2A0904 Rotava H.Slavkov 0:2 (0:1) 60  
Branky: Bulíček Martin, Pazdera Tomáš; Rozhodčí: Vasilko Jan, Klinger Radim, Bušek Josef; Delegát: Mlčoch Antonín
 
A2A0905 FC Cheb Jáchymov 5:2 (3:2) 40  
Branky: Oršel Martin 3, Wolf Radim, Ryhan Maryán - Kostka Petr, Kasparides Marek; Rozhodčí: Aubrecht Jan, Chrástecký František, Balhar Ivan; Delegát: Rajtmajer Jan; ČK: 0 - Baláž Michal
 
A2A0902 St. Role B D.Rychnov 0:1 (0:0) 15  
Branky: Stejspal Jan; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Novotný Michael, Janeček Pavel; Delegát: Vorel Lubomír
 
A2A0903 Chyše Žlutice 2:1 (0:0) 200  
Branky: Bouška Miroslav 2 - Forejt Tomáš; Rozhodčí: Bubanec Miroslav, Vaněček Petr, Fiala Petr; Delegát: Skála Miroslav
 
A2A0906 Habartov Nová Role 0:1 (0:0) 100  
Branky: Chlup Roman; Rozhodčí: Fraško Jaroslav, Balhar Ivan, Hrnčál Jiří; Delegát: Strmiska Josef
 
A2A0907 Lipová Lomnice 2:2 (1:0) 30  
Branky: Tůma Marek, Stránský Michal - Hauf Stanislav, Pitner Marek; Rozhodčí: Kobielský Julius, Hlavatý Josef, Vejvoda Zdeněk; Delegát: Novotný Josef

 

 11.10.10 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0802 Lomnice Habartov 1:1 (0:1) 50  
Branky: Veselý Martin - Richter Martin; Rozhodčí: Novotný Michael, Nehasil Lukáš, Janoušek Ladislav; Delegát: Stančík Roman
 
A2A0803 Nová Role FC Cheb 2:2 (2:1) 60  
Branky: Hnízdil Lukáš 2 - Sedlák Petr, Oršel Martin; Rozhodčí: Henych Karel, Adamec Radim, Nehasil Lukáš; Delegát: Pospíšil Zdeněk
 
A2A0805 H.Slavkov Chyše 0:4 (0:1) 100  
Branky: Pavelka Václav 2, Bouška Miroslav, Lábr Jaroslav; Rozhodčí: Bušek Josef, Kroupa Jiří, Fiala Petr; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A2A0807 D.Rychnov Dalovice 1:2 (1:2) 50  
Branky: Sekáč Jaroslav - Benda Jiří, Grňo Martin; Rozhodčí: Vaněček Petr, Krejčí Tomáš, Bubanec Miroslav; Delegát: Fibrich Josef
 
A2A0801 Bečov Lipová 1:4 (1:1) 50  
Branky: Brandejský Petr - Holý Jiří, Tůma Marek, Luňák Lukáš, Žahourek Jiří; Rozhodčí: Balhar Ivan, Chrástecký František, Hrnčál Jiří; Delegát: Zdvihal Josef
 
A2A0804 Jáchymov Rotava 2:1 (1:0) 80  
Branky: Kostka Petr, Klečka Václav - vlastní; Rozhodčí: Kobielský Julius, Chládek Miroslav, Košina Josef; Delegát: Fibrich Josef
 
A2A0806 Žlutice St. Role B 7:1 (2:1) 50  
Branky: Kliment Lukáš 3, Metlička David, Pěnkava Jan, Sitař Michal, Suda Pavel - Pleva Marek; Rozhodčí: Fiala Petr, Vaněček Petr, Krejčí Tomáš; Delegát: Tomášek Miroslav

     03.10.10

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0701 D.Rychnov Bečov 3:0 (2:0) 50  
Branky: Kalabza Petr, Szako Tomáš, Stejspal Jan; Rozhodčí: Fraško Jaroslav, Balhar Ivan, Bušek Josef; Delegát: Fibrich Josef
 
A2A0702 Dalovice Žlutice 2:5 (1:2) 20  
Branky: Stolín Tomáš, Lorenz Michal - Kopelent Martin 2, Kliment Lukáš 2, Pěnkava Jan; Rozhodčí: Nehasil Lukáš, Janeček Pavel, Janoušek Ladislav; Delegát: Pospíšil Zdeněk
 
A2A0705 Rotava Nová Role 2:3 (1:1) 70  
Branky: Prokop Roman 2 - Chlup Roman, Hnízdil Lukáš, Černík Tomáš; Rozhodčí: Bubanec Miroslav, Chrástecký František, Hrnčál Jiří; Delegát: Pospíšil Zdeněk
 
A2A0706 FC Cheb Lomnice 3:0 (2:0) 50  
Branky: Lungu Petr 2, Oršel Martin; Rozhodčí: Kobielský Julius, Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš; Delegát: Strmiska Josef
 
A2A0703 St. Role B H.Slavkov 0:0 (0:0) 30  
Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Vokoun Tomáš, Krejčí Tomáš; Delegát: Kozel Slavomír; ČK: Faber Robert - 0
 
A2A0704 Chyše Jáchymov 3:0 (0:0) 70  
Branky: Lavička Josef, Bouška Miroslav, Pavelka Václav; Rozhodčí: Hrabovský Jakub, Bušek Josef, Bacík Pavel; Delegát: Gendráč Miloslav
 
A2A0707 Habartov Lipová 2:1 (2:0) 80  
Branky: Richter Martin, Ady Tomáš - Hynek Petr; Rozhodčí: Chrástecký František, Chládek Miroslav, Kobielský Julius; Delegát: Vošmik Václav

 

    26.9.2010

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0602 Lipová FC Cheb 4:2 (3:1) 30  
Branky: Hynek Petr, Tůma Marek, Valha Michal, vlastní - Oršel Martin, Lopatio Jan; Rozhodčí: Novotný Michael, Nehasil Lukáš, Hodač Petr; Delegát: Novotný Josef
 
A2A0603 Lomnice Rotava 4:5 (2:3) 60  
Branky: Hauf Stanislav 2, Pitner Marek, Zindl Tomáš - Kabelka Radim, Lupša Patrik, Prokop Roman, Fišer Zdeněk, Havel Milan; Rozhodčí: Balhar Ivan, Vejvoda Zdeněk, Francúz Jaroslav; Delegát: Strmiska Josef; ČK: 0 - Havel Milan
 
A2A0604 Nová Role Chyše 4:1 (0:0) 50  
Branky: Chlup Tomáš 2, Kučaba Luděk, Melichar Vít - Friedrich Pavel; Rozhodčí: Vaněček Petr, Hyčka Pavel, Košina Josef; Delegát: Zdvihal Josef
 
A2A0606 H.Slavkov Dalovice 5:1 (3:0) 100  
Branky: Šereda Lukáš 2, Bulíček Martin, Drobný Petr, Pazdera Jiří - Stolín Miloslav; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Šuma Jakub, Barczi Šimon; Delegát: Fibrich Josef
 
A2A0601 Bečov Habartov 1:2 (1:1) 80  
Branky: Marzouk Adel - Richter Martin, Ady Tomáš; Rozhodčí: Štěrba Martin, Novotný Michael, Hotěk Jan; Delegát: Rusňák Miroslav
 
A2A0605 Jáchymov St. Role B 1:2 (1:0) 50  
Branky: Lorenc Lukáš - Vašíček Jiří, Götz Martin; Rozhodčí: Henych Karel, Hodač Petr, Kroupa Jiří; Delegát: Pospíšil Zdeněk; ČK: Kasparides Marek - 0
 
A2A0607 Žlutice D.Rychnov 0:4 (0:4) 50  
Branky: Kříž Jan, Kalabza Petr, Szako Tomáš, Stejspal Jan; Rozhodčí: Hlavatý Josef, Kroupa Jiří, Fraško Jaroslav; ČK: 0 - Kraus Radek

 

19.9.2010

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2A0501 Žlutice Bečov 7:0 (3:0) 70  
Branky: Pěnkava Jan 2, Kliment Lukáš 2, Melnyk Lukáš 2, Forejt Tomáš; Rozhodčí: Klinger Radim, Krejčí Tomáš, Bušek Josef; Delegát: Tomášek Miroslav
 
 
A2A0502 D.Rychnov H.Slavkov 1:2 (0:0) 70  
Branky: Stejspal Jan - Pazdera Jiří, Pazdera Tomáš; Rozhodčí: Šmat Robert, Bušek Josef, Fraško Jaroslav; Delegát: Rajtmajer Jan
 
 
A2A0503 Dalovice Jáchymov 0:2 (0:1) 25  
Branky: Klečka Václav 2; Rozhodčí: Vasilko Jan, Tichota Martin, Hodač Petr; Delegát: Vorel Lubomír; ČK: Varadínek Tomáš, Kocmánek Jan - 0
 
 
A2A0504 St. Role B Nová Role 3:2 (2:0) 60  
Branky: Voborský Roman, Pleva Marek, Vašíček Jiří - Baloun Jiří, Vaverka Jaroslav; Rozhodčí: Chrástecký František, Šmat Robert, Hrnčál Jiří; Delegát: Mlčoch Antonín
 
 
A2A0505 Chyše Lomnice 2:3 (2:0) 100  
Branky: Bouška Miroslav 2 - Hauf Stanislav, Veselý Martin, Zindl Tomáš; Rozhodčí: Bacík Pavel, Hrabovský Jakub, Svatík Martin; Delegát: Skála Miroslav
 
 
A2A0506 Rotava Lipová 4:1 (3:1) 90  
Branky: Vázler Martin 2, Vinš Václav, Havel Milan - Hynek Petr; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Kobielský Julius, Kobielský Jakub; Delegát: Strmiska Josef
 
 
A2A0507 FC Cheb Habartov 3:2 (1:1) 50  
Branky: Sedlák Petr, Eschler František, Oršel Martin - Mašek Richard, Straka Jakub; Rozhodčí: Červený Václav, Hlavatý Josef, Svatík Martin; Delegát: Vošmik Václav

   12.09.2010

 

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
 
A2A0401 Bečov FC Cheb 2:5 (0:2) 60  
Branky: Marzouk Adel 2 - Lungu Petr 2, Koloc Petr, Eschler František, Oršel Martin; Rozhodčí: Pešek Pavel, Aubrecht Jan, Hányš Martin; Delegát: Tomášek Miroslav
 
 
A2A0402 Habartov Rotava 2:3 (1:2) 80  
Branky: Janků Stanislav, Bartoš Petr - Klepáček Jaroslav, Prokop Roman, Havel Milan; Rozhodčí: Bubanec Miroslav, Kobielský Julius, Kobielský Jakub; Delegát: Vošmik Václav
 
 
A2A0403 Lipová Chyše 5:5 (3:1) 50  
Branky: Luňák Lukáš 2, Hurtoš Martin, Holý Jiří, vlastní - Bouška Miroslav 2, Laurich Erik, Pavelka Václav, vlastní; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Hlavatý Josef, Buzna Miroslav; Delegát: Gendráč Miloslav; ČK: 0 - Kadlec Rosťa
 
 
A2A0404 Lomnice St. Role B 2:0 (0:0) 40  
Branky: Novák Martin, Veselý Martin; Rozhodčí: Bušek Josef, Fraško Jaroslav, Janoušek Ladislav; Delegát: Pospíšil Zdeněk
 
 
A2A0405 Nová Role Dalovice 3:1 (1:1) 45  
Branky: Chlup Tomáš, Vaverka Jaroslav, Palivec Marek - Brabec Miroslav; Rozhodčí: Balhar Ivan, Fiala Petr, Hotěk Jan; Delegát: Fibrich Josef
 
 
A2A0406 Jáchymov D.Rychnov 2:0 (1:0) 90  
Branky: Kasparides Marek 2; Rozhodčí: Štěrba Václav, Berka Petr, Štěrba Martin
 
 
A2A0407 H.Slavkov Žlutice 2:1 (1:1) 150  
Branky: Knaf Petr, Pazdera Tomáš - Suda Václav; Rozhodčí: Vaněček Petr, Novotný Michael, Janeček Pavel; Delegát: Sedláček Jiří
 

   05.09.2010

     

Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0301 H.Slavkov Bečov 3:1 (2:1) 140  
Branky: Pazdera Jiří, Pazdera Tomáš, Šereda Lukáš - Brandejský Josef; Rozhodčí: Melničuk Vladimír, Šmat Robert, Hyčka Pavel; Delegát: Tomášek Miroslav; ČK: Drobný Petr - 0
 
A2A0304 Dalovice Lomnice 0:3 (0:1) 50  
Branky: Janovský Josef 2, Koubek Petr; Rozhodčí: Hrnčál Jiří, Rousek Jan, Vokoun Tomáš; Delegát: Vošmik Václav
 
A2A0307 Rotava FC Cheb 1:1 (1:0) 140  
Branky: Prokop Roman - Lopatio Jan; Rozhodčí: Balhar Ivan, Chrástecký František, Francúz Jaroslav; Delegát: Mlčoch Antonín; ČK: Lupša Patrik - 0
 
A2A0302 Žlutice Jáchymov 0:0 (0:0) 50  
Rozhodčí: Svatík Martin, Bušek Josef, Bacík Pavel
 
A2A0305 St. Role B Lipová 3:2 (2:1) 40  
Branky: Faber Robert 2, Vašíček Jiří - Mezera Petr, Luňák Lukáš; Rozhodčí: Vasilko Jan, Novotný Michael, Krejčí Tomáš; Delegát: Pospíšil Zdeněk
 
A2A0306 Chyše Habartov 2:2 (0:1) 150  
Branky: Bouška Miroslav 2 - Mašek Richard, Janků Stanislav; Rozhodčí: Fiala Petr, Janeček Pavel, Fraško Jaroslav; Delegát: Tomášek Miroslav
 

   30.08.2010

 

  VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
 
A2A0202 FC Cheb Chyše 5:4 (0:3) 30  
Branky: Lungu Petr, Benkovský Pavel, Oršel Martin, Lopatio Jan, vlastní - Hanzlíček Jiří, Kadlec Rosťa, Laurich Erik, Pavelka Václav; Rozhodčí: Chládek Miroslav, Vokoun Tomáš, Hyčka Pavel; ČK: 0 - Hanzlíček Jiří
 
A2A0204 Lipová Dalovice 2:2 (1:2) 30  
Branky: Hynek Petr, Tůma Marek - Richtář Petr, Stolín Miloslav; Rozhodčí: Chrástecký František, Kobielský Julius, Henych Karel; Delegát: Zdvihal Josef
 
A2A0205 Lomnice D.Rychnov 1:2 (0:0) 90  
Branky: Janovský Josef - Sekáč Jaroslav, Stejspal Jan; Rozhodčí: Vokoun Tomáš, Balhar Ivan, Francúz Jaroslav; Delegát: Rusňák Miroslav; ČK: 0 - Szako Tomáš
 
A2A0206 Nová Role Žlutice 1:0 (0:0) 60  
Branky: Černík Tomáš; Rozhodčí: Hodač Petr, Tichota Martin, Rousek Jan; Delegát: Vorel Lubomír
 
A2A0201 Bečov Rotava 4:0 (2:0) 82  
Branky: Tvrdý Pavel 2, Řáda Zdeněk, Eberl Jiří; Rozhodčí: Vaněček Petr, Krejčí Tomáš, Rousek Jan; Delegát: Stančík Roman
 
A2A0203 Habartov St. Role B 2:1 (1:1) 71  
Branky: Beránek Lukáš, Bartoš Petr - Pleva Marek; Rozhodčí: Kroupa Jiří, Henych Karel, Balhar Ivan; Delegát: Novotný Josef
 
A2A0207 Jáchymov H.Slavkov 0:3 (0:1) 70  
Branky: Pazdera Jiří, Pazdera Tomáš, Němček Michal; Rozhodčí: Štěrba Martin, Novotný Michael, Janeček Pavel