zprávy o utkáních

autorem  článků je Rudolf Hellmich

Muži "B" svou činnost ukončili

12.06.11              S.Bochov - TJ Jáchymov "B"                      3:3           (2:2)
Jáchymovské béčko si mohlo přivézt z posledního utkání jara z horké půdy z Bochova všechny tři body, ještě minutu před závěrečným hvizdem rozhodčího Řády z Ostrova vedli 3:2. Zápas začal pro jáchymováky dobře, vedli 1:0, bochovští srovnali na 1:1, hosté z Jáchymova se ujali opět vedení 2:1. Poslední slovo měli domácí, kteří do konce první půle stačili ještě srovnat na 2:2. Ve druhém poločase vedli hosté z Jáchymova 3:2, a když už to vypadalo, že si odvezou plný počet bodů, bochovští opět srovnali na konečných 3:3. O góly Jáchymova se podělili Günther, Kožušník a Kuru. V konečné tabulce skončili horalé z Jáchymova na pátém místě. Sestava mužstva, které chybělo pár vteřin k tomu, aby si odvezli plný počet bodů: Ulaga - Červenka, Hron, Kožušník, Beseda - Kuneš, Tichý, Baláž, Phung Quang Duc - Günther, Kuru, střídali: Kotrč, Giňa. 

 

04.06.11             TJ Jáchymov "B" - Bud.Otročín                  1:2           (0:0)
Poslední zápas v sobotním parném odpoledni na domácím hřišti nedopadl pro jáchymovskou rezervu dobře. Na podzim vyhráli jáchymovští fotbalisté nad tímto soupeřem 2:0. Po bezbrankovém poločase, kdy se hrálo od vápna k vápnu a žádné z mužstev si nevypracovalo větší gólovou šanci. V 50.minutě si postavil míč po faulu na domácího útočníka Günther a z 25 metrů nedal otročínskému strážci svatyně vyniknout, domácí vedli 1:0. Netrvalo dlouho a dobře hrající hosté se radovali, když srovnali skóre na 1:1. Jáchymovští, kteří působili unaveným dojmem po vyrovnávací brance se nechali zatlačit na svou polovinu, gól visel na vlásku po mnoha vyložených šancí otročínštích. Když už se zdálo, že si oba kluby rozdělí bod, rozhodli hosté v 86. minutě o svém zaslouženém vítězství brankou, které předcházela střela hostujícího útočníka, domácí gólman Ulaga vyrazil míč před sebe, kde stál zcela osamocen a nikým nehlídán otročínský borec, který bez problému zavěšoval do prázdné brány. Duel řídil s přehledem rozhodčí Godža z Karlových Varů a na "Panoramě" se šeslo 40 diváků. Sestava mužstva, která na jaře podruhé prohrála na domácí půdě: Ulaga -Červenka, Hron, Stradiot, Beseda - Kožušník ,Hynek, Kunst, Pertl - Kuru, Tichý, střídali: Günther, Phung Quang Duc, Gombár.

 

29.05.11             Sl.Kr.Údolí - TJ Jáchymov "B"                  2:2           (0:2)
Smolný zápas pro jáchymovskou rezervu, která už ve druhé minutě na horké půdě v Kr. Údolí vedla gólem Kuneše. Do poločasu přidal druhou branku Kožušník a nikdo nepochyboval o tom, kdo bude majitelem tří bodů v tomto duelu, protože horalé z Jáchymova domácím v prvním dějství moc nedovolili. O osudu tohoto utkání rozhodlo špatné střídání jáchymovského hrajícího trenéra, který momentálně nahrazuje nemocného Šikýře. Střídající Karásek hrál pouhých patnáct minut, po kterých musel předčasně pod sprchu za obdržené dvě žluté karty, které inkasoval během jedné minuty. Fotbalisté Kr.Údolí toho dokonale využili ke snížení na 1:2. Mrázek, další vykartovaný hráč Jáchymova šel pod sprchu dvacet minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Hrubého za kopnutí do protihráče. Fotbalisté Kr. Údolí jásali v poslední vteřině zápasu, kdy vsítili vyrovnávací branku po hrubé chybě střídajícího Boudného. Sestava týmu, který svou nedisciplinovaností ztratil důležité body: Ulaga - Červenka, Hron, Stradiot, Beseda - Mrázek, Hynek, Krejza, Kožušník - Otiepka, Kuneš, střídali: Lisý, Karásek, Boudný, Kuru- nejrychlejší hráč rezervy nebyl nominován do základní sestavy, do druhé půle nenastoupil. Po poločase ukončil svou činnost v mužstvu Otiepka.

 

22.05.11             S.OL.Vrata - TJ Jáchymov "B"                 0:4          (0:2)
Kdo si myslí, že podle výsledku bylo utkání jednoduché, je na omylu. Na podzim zvítězili horalé doma na "Panoramě" hokejovým výsledkem 6:4 a hráči Olšových Vrat prahli po odvetě. Jáchymovská rezerva vyhrála první půli dvougólovým rozdílem. Ve druhém dějství přidali hosté domácím další dva fíky. Svůj den měl gólman Ulaga, který zneškodnil domácím slibné šance a z Olšových Vrat odjížděl s čistým štítem. Kdo se podílel na čtyřech brankách v síti domácích: byl to Kuneš, který se trefil dvakrát, jeden gól přidal Otiepka a Phung Quang Duc. Sestava mužstva, která si přivezla z Olšovek plný počet bodů: Ulaga - Červenka, Hron, Beseda, Stradiot - Micanka, Mrázek, Kožušník, Phung Quang Duc - Kuneš, Otiepka, střídali: Kuru a Krejza.

 

14.05.11            Jáchymov "B" - TJ Stružná                    1:6         (0:4)
Další vysoká porážka se soupeřem, s kterým rezerva Jáchymova na podzim ve Stružné uhrála tři body za výsledek 2:1. Poločas 0:4 hovoří sám za sebe, domácí se nedokázali vypořádat s rychlonohými útočníky Stružné, kteří neustále ohrožovali jáchymomovskou svatyni, ve které stál bezmocný gólman Ulaga. Ve druhé části hosté přidali ještě dvě branky na konečných šest. Domácí vstřelili čestný úspěch dvanáct minut před závěrečným hvizdem rozhodčího Šedy z K. Varů Kožušníkem, který prudkou ranou po zemi k tyči nedal šanci brankáři Stružné udržet čisté konto. Duel sledovalo 30 diváků. Sestava mužstva, která dvakrát po sobě vysoko prohrála: Ulaga - Červenka, Hron, Stradiot, Krejza - Kožušník, Phung Quang Duc, Chaloupek, Micanka - Otiepka, Kuru, střídali: Beseda, Boudný. 

 

08.05.11            S.Štědrá - TJ Jáchymov " B"                 7:1         (4:0)
První jarní porážka jáchymovského béčka, ale docela pěkně krutá. Hosté z Jáchymova zajížděli na horkou půdu do Štědré s obavami, už na podzim, kdy se hrálo na "Panoramě" nerozhodně 2:2 se hráči Štědré předvedli jako velmi dobrý celek. Navíc trenér měl starosti složit sestavu pro zranění některých hráčů, áčko hrálo ve stejný den, proto nemohl použít některé borce, kteří vypomáhají béčku. Herně nebyli jáchymovští horší, ale hráči Štědré měli ve svých řadách rychlonohé fotbalisty, kterým koukali ve většině případů hosté na záda. O jediný, čestný úspěch se zasloužil deset minut před koncem střetnutí Kožušník z pokutového kopu. Sestava mužstva, kterým domácí přibalili na dlouhou cestu do Jáchymova sedm banánů: Ulaga - Červenka, Mrázek, Kožušník, Hron - Hynek, Farkaš, Kuneš, Stradiot - Phung Quang Duc, Kuru, střídali: Beseda, Krejza.

 

30.04.11           TJ Jáchymov "B" - KSNP Sedlec "B"        1:1        (0:0)
Na to, že se hrála nejnižší třída okresu, tak to byl velice kvalitní duel mužstev, které okupují přední příčky tabulky. Hosté ze Sedlece se netají tím, že by si rádi zahráli soutěž o třídu výše. První půle se hrála ve svižném tempu od vápna k vápnu, ale bez gólového efektu. Druhé dějství bylo pro padesát přítomných diváků opět pěkným zážitkem, ale pořád se čekalo na gól. Toho se dočkali domácí hráči a diváci v 75. minutě, kdy střídající Günther vystřelil z dvaceti metrů, hostující strážce svatyně tuto střelu podcenil, vypadla mu z ruky a dobíhající jáchymovský Giňa dorážel do prázdné brány. Sedlečtí borci nesložili zbraně, v 82. minutě se nedohodl domácí obránce s gólmanem a bylo vyrovnáno. I když měli jáchymovští fotbalisté ve druhé půli větší šance, mohli odejít z tohoto boje poraženi. V 88. minutě střílel sedlecký útočník z malého vápna, domácí brankář Ulaga předvedl svůj nejlepší zákrok v kariéře a zázračným zákrokem se přičinil o to, že jáchymovský tým na jaře ještě neprohrál. Sudím zápasu byl Vít Hrubý z K.Varů a svým bezchybným výkonem přispěl k velmi dobré úrovni zápasu. Sestava týmu, který ještě na jaře nepoznal hořkost porážky: Ulaga - Mrázek, Červenka, Stradiot, Kunst - Kožušník, Hynek, Phung Quang Duc, Tichý - Hron, Kuru, střídali: Günther, Jonák, Giňa.

 

24.04.11          S.Pernink - TJ Jáchymov "B"       1:5      (1:1)
Hosté z Jáchymova už vedli v 5.minutě brankou Hynka. Perninští vyrovnali ve 30.minutě, když se trefil jejich nejlepší střelec Janda. O pět minut později mohl opět vyniknout snejper perninského týmu, když se řítil po hrubé chybě hostujícího obránce sám na bránu. V brance jáchymovských stál ale v pohodě chytající Ulaga, který byl proti tomu, aby lovil podruhé míč ze své sítě a bravurně mu vyloženou šanci zneškodnil. Ve druhé půli si jáchymovské béčko otevřelo na ostrovské umělce brankostroj a brankami Hynka, který se trefil podruhé, Günthera, Červenky a Tichého potvrdili, že jsou momentálně na špici své soutěže. Setava týmu, který se zasloužil o tři body: Ulaga - Červenka, Mrázek, Stradiot, Chrenák - Tichý, Hynek, Günther, Pertl - Kuru, Giňa, střídali: Phung Quang Duc, Kuneš, Mikulášek, Krejza.

 

10.04.11          TJ Údrč - TJ Jáchymov "B"           1:2      (1:2)
K důležitému zápasu zajíždělo jáchymovské béčko na horkou půdu do Údrče, kde je čekal soupeř, který  si na podzim z Jáchymova odvezl devítigólovou nadílku. Dalo se čekat, že se domácí budou snažit hostům porážku oplatit. Nakonec se jim to nepovedlo. Po gólu, který dal Kuru po perfektní příhře Micanky vedlo jáchymovské béčko 1:0. Další branku přidal Günther po pěkné samostatné akci. Do poločasu stačili ještě údrčtí snížit na 1:2 a tento poločasový výsledek byl zároveň i konečný. Sestava týmu, který vybojoval důležité tři body: Jergl - Mrázek, Hron, Stradiot, Kotrč - Mikulášek, Čerenka, Günther, Phung - Kuru, Micanka, střídal: Šikýř.

 

02.04.11          TJ Jáchymov "B" - TJ Valeč         7:1   (5:0)
Jáchymovské béčko si otevřelo na "Panoramě" střelnici, když v rámci 13. kola mistrovského utkání IV. třídy porazili svého soupeře vysoko 7:1. Svou premiéru měl v brance Jáchymova ostrovský Jergl, který přišel na púlroční hostování. Čtyřmi góly se blýskl domácí Phung Quang Duc, jeho branky padly ve 20, 44, 65 a v 75. minutě. Jednou brankou zatížil konto hostů už v 8. minutě Micanka, ve 12.minutě se trefil Hron, další přidal ve 30. minutě Mrázek. Hosté z Valče snížili v 50. minutě na 1:5 Šindelářem. Sudím tohoto duelu byl známý ostrovský arbitr Václav Štěrba st, který nemusel ve slušném zápase použít karty. Utkání sledovalo 20 diváků. Sestava mužstva, která je momentálně na prvním místě tabulky: Jergl - Mrázek, Červenka, Kotrč, Stradiot - Chaloupek, Jonák, Phung, Hynek - Micanka, Hron. Střídali: Krejza, Mikulášek a Šikýř, který nastoupil na posledních dvacet minut a neproměnil čtyři tutovky.

 

31.10.2010    B.Otročín - TJ Jáchymov "B"        0:2    (0:2)
Ke svému poslednímu mistrovskému zápasu zajížděli Jáchymovští na horkou půdu do Krásného Údolí, kde našli dočasně azyl otročínští hráči. Úvod duelu patřil domácím, kterým už v 5. minutě zneškodnil tutovku jáchymovský gólman Ulaga. Rezerva Jáchymova se pomalu rozehrávala, vypracovali si i slibné šance. Udeřilo ve 23. minutě, když skóroval hostující Otiepka do prázdné brány po hrubé chybě otročínského obránce, který se na šestnáctce srazil se svým brankářem. Ve 44. minutě poslal horaly do dvougólového vedení Kotrč, když se nejlépe zorientoval v nepřehledné situaci a doklepával za záda bezmocného domácího strážce svatyně. Druhá půle patřila otročínštím borcům, kterým se nelíbilo dvoubrankové manko. Jejich slibné šance zůstali nevyužity, hostující tým měl i potřebné štěstí. Zápas vrcholil v 85. minutě, když byl po dvou žlutých kartách vyloučen jáchymovský Tomáš Hron a málem došlo k hromadné bitce. Duel řídil hodně nepřesný sudí Polívka, který se neodvážil na obou stranách vyloučit další hráče. Utkání sledovalo 50 diváků, kteří neustále uráželi hostující tým z Jáchymova, a v žádném případě se domácí pořadatelé nepředvedli jako hostitelé. Sestava mužstva , která musela neustále čelit urážkám, jak ze strany diváků z Krásného Údolí, tak i diváků z Otročína: Ulaga -Dvořák, M.Hron, Stradiot, Červenka - Hynek, Giňa, Kotrč, Tichý - Kuru, Otiepka, střídali: T.Hron, Rostáš, Phung Viet Duack.  

 

 

23.10.2010       TJ Jáchymov "B" - Sl.Krásné Údolí    5:3      (4:1)
Jáchymovská rezerva od svého působení ve čtvrté třídě nad soupeřem z Krásného Údolí ještě nevyhrála. V sobotním odpoledni chtěli horalé přepsat historii. Už ve 3. minutě skóroval jáchymovský Červenka, v 5. minutě se k němu přidal Hynek a domácí vedli překvapivě 2:0. V 7. minutě kontrovali hosté Korunkou, který zkušeně zavěšoval kolem padajícího jáchymovského gólmana Ulagy. Ve 12. minutě zvyšoval opět na rozdíl dvou branek Giňa, který se trefil rovnou z rohového kopu. 35. minuta patřila mladičkému Tomáši Hronovi, aby upravoval střelou pod břevno na 4:1. Kdo si myslel, že je utkání rozhodnuté, ten byl na omylu. Do druhého dějství poslal domácí kouč na trávník hráče z lavičky, hosté ožili, v 55. a v 75. minutě se dvakrát parádně trefil bombér Krásného Údolí Pavel Olejník a snižoval na rozdíl jediné branky. Po těchto gólech hostů předvedli domácí hráči dvaceti prokřehlým divákům, že se dají zahodit i ty nejvyloženější šance. Blížila se devadesátá minuta, k míči se dostal snejpr jáchymovského týmu Otiepka a svým gólem po zemi k tyči uzavřel účet zápasu. Sestava mužstva, která se zasloužila o první tři body s týmem z Krásného Údolí: Ulaga - Dvořák, M.Hron, Kotrč, Botoš - Giňa, Tichý, Červenka, Hynek - Otiepka, T.Hron, střídali: Kuru, Stradiot, Phung Viet Duack.

 

 

16.10.2010          TJ Jáchymov "B" - Olšova Vrata        6:4               (3:3)
 Domácí tým, který okupuje třetí příčku tabulky, přivítal na svém hřišti mužstvo, které je na posledním místě s pouhým jedním bodem. Utkání začalo lépe pro jáchymovskou rezervu, už v 10. minutě skóroval Kuru, ve 14. minutě kontrovali hosté gólem Hambergera, 20. minutu si rezervoval hostující Hataš a poslal svůj tým do jednobrankového vedení, šok třiceti divákům připravil ve 27. minutě hráč Olšových Vrat Psotný, který zvyšoval na 1:3. To se nelíbilo domácímu T. Hronovi, který svou brankou na 2:3 dostal jáchymovské opět do hry. Vyrovnání zařídil dvě minuty před poločasem Botoš. Ve druhém dějství, přesně ve 48. minutě se hosté opět ujali vedení 3:4, když svou druhou branku vstřelil Hataš. To bylo ze strany Olšových vrat vše, na řadu přišli góly domácích, v 52. minutě se podruhé trefil Botoš, 56. minutu si zamluvil Kuru, aby zatížil konto soupeře svou brankou a poprvé v tomto duelu poslal domácí do vedení 5:4. Účet zápasu uzavřel střídající hráč domácích Roman Kusovský, který se v 75. minutě trefil po zemi k tyči. K utkání se nedostavil delegovaný rozhodčí, a tak po dohodě duel odřídil jáchymovský kouč Petr Šikýř, který nepotřeboval tasit karty. Sestava mužstva, která svým nepřesvědčivým výkonem vybojovala tři body: Boudný - Dvořák, Hron M, Ulaga, Kotrč - Botoš, Giňa, Micanka, Horváth V. - Hron T, Kuru, střídali: Otiepka a Kusovský.
 

10.10.2010           TJ Stružná - TJ Jáchymov "B"           1:2                  (0:1)

 
 
V jarní části IV.třídy porazila jáchymovská rezerva svéhé soupeře na domácí půdě vysoko 9:1. Od té doby uběhlo pár měsíců a Stružná se zlepšila. V nedělním odpoledni na sebe narazili dva týmy, které spolu svádí boj o třetí příčku tabulky. Hosté z Jáchymova měli už v 8. minutě šanci, kterou zahodil Viktor Horváth, špatné kopačky si obul také jáchymovský Kuru, který se zalekl vyložených šancí v 15 a 25. minutě a nedokázal je využít. Ve 26. minutě se zranil hostující Farkaš, nahradili jej Červenka, který si ve 44. minutě postavil míč 25 metrů od brány domácích a zahrával přímý volný kop. Na jeho prudkou střelu pod břevno reagoval gólman domácích, až když lovil míč ze sítě. Do druhé půle nastupovali hráči Stružné s tím, že se pokusí zvrátit výsledek. První krok k tomu udělali v 60. minutě, když srovnávali po závaru v pokutovém území jáchymovských. V 68. minutě poslal nezištnou přihrávku hostující Miloš Hron svému spoluhráči Viktoru Horváthovi, který své sólo na strážce svatyně domácích zkušeně zakončoval a poslal horaly z Jáchymova opět do vedení. I přes veškerou snahu domácích se hostujícímu mužstvu podařilo těsný náskok udržet a odvézt si z horké půdy plný počet bodů. Hodně nervózní utkání řídil rozhodčí Šeda z K.Varů, kartama nešetřil, na každou stranu rozdal tři žluté. Sestava mužstva, která se zasloužila o to, že v tabulce zůstávají na třetím místě: Boudný - Otiepka, Hron, Stradiot,Horváth L.- Botoš, Horváth V, Hynek, Giňa - Kuru, Farkaš, střídali: Červenka, Rostáš, Milko, Kotrč.
 
 
 
02.10. 10                  TJ Jáchymov "B" - S.Štědrá               2:2             (1:0)
 
Kdo měl zájem sledovat v sobotním odpoledni duel jáchymovské rezervy s týmem ze Štědré, který před tímto zápasem ještě neprohrál a nastřílel svým soupeřům dvacet branek a žádný gól nedostal, určitě se nenudil. Jáchymovští fotbalisté chtěli toto všechno změnit, už v 10. minutě nastřelili břevno, branky se třicet diváků dočkalo ve 26. minutě po střele Botoše, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území. Další vyložené šance domácích zůstali nevyužity, a tak se odcházelo do kabin s jednogólovým náskokem pro jáchymovské fotbalisty. Do druhé půle nastupovali hosté s tím , že se pokusí o vyrovnání, to se jim podařilo v 60. minutě po chybě jáchymovského obránce, který nestačil na rychlonohého hostujícího útočníka. V 68. minutě se dostal k míči domácí Otiepka po autovém vhazování střídajícího Opluštila a zkušeně zavěšoval. Hráče Štědré tato branka nezaskočila, po přímém kopu srovnávali na konečných 2:2, to běžela 73. minuta. Utkání řídil rozhodčí Řáda z Ostrova. Sestava mužstva, která uhrála bod s velmi dobrým soupeřem: Ulaga - Otiepka, Hron M, Červenka, Horváth L. - Botoš, Hynek, Horváth V, Tichý - Micanka, Kuru, střídali: Hron T, Opluštil, Kotrč.

 

 

 

   
 

 25.9.10         KSNP Sedlec "B" - TJ Jáchymov "B"    1:3      (1:3)

 
Sedlečtí, jako nováček soutěže neměl v tomto duelu žádnou šanci proti rozjeté jáchymovské rezervě, která získala v posledních třech kolech devět bodů. I v tomto souboji chtěli hosté uspět a získat plný počet bodů. Už v 11. minutě skóroval jáchymovský Kuru do prázdné brány po chybě domácí obrany. Druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat, přesně ve 20. minutě se parádně trefil ze šestnáctky Giňa pod břevno a nedal domácímu strážci svatyně šanci vyniknout. Sedlečtí kontrovali ve 30. minutě a snižovali na rozdíl jedné branky po přímáku Milana Ostena, který se trefil do šibenice z dvaceti metrů, jáchymovský gólman Boudný na tuto střelu nestačil ani reagovat. To se nelíbilo Otiepkovi z Jáchymova, který ve 33. minutě opět zvyšoval na rozdíl dvou branek po dorážce, když předtím zahrával Tomáš Hron přímý volný kop a sedlecký brankář neudržel  míč v bezpečí. Jáchymovští fotbalisté neproměnili v dalším průběhu zápasu vyložené šance, a tak není divu, že utkání skončilo takovým výsledkem, jak se manšafty loučili s prvním dějstvím. Duel řídil sudí Körmöczi ze Sokolova a ve slušném utkání dal domácím jednu žlutou kartu. Sestava mužstva, která se zasloužila o tři body: Boudný - Otiepka, Hron M, Stradiot, Horváth L, - Hron T, Horváth V, Hynek, Tichý - Kuru, Giňa, střídali: Botoš a Farkaš, na lavičce byli ještě připraveni Kotrč a náhradní gólman Ulaga.

 

 

 18.09.10               TJ Jáchymov "B" - S. Pernink"B"      4:3       (1:1)

Rezerva Jáchymova přivítala na svém stadiónu v rámci pátého kola pralesní ligy v horském derby rezervu Perninku. Na to, že se hrála IV. třída, tak to byl velmi dobrý zápas a čtyřicet diváků odcházelo z ochozů spokojeno. Už ve 2. minutě se domácí mohli radovat z branky po střele Giňi, kdy si perninští nešťastně dali vlastní gól. O vyrovnávací branku se postaral hostující šutér Fischer ve 25. minutě po individuální akci, na jeho střelu ze šestnáctky domácí strážce svatyně Ulaga vůbec nereagoval. Jáchymovští si vypracovali během první půle další gólovky, které zůstali nevyužity i díky dobře chytajícímu gólmanu perninské rezervy. Zápas se musel divákům nejvíce líbit v rozmezí od 70. minuty do 83. minuty, kdy padlo pět branek. V 70. minutě se hlavou trefil jáchymovský Otiepka, v 72. minutě zvyšoval Kuru na 3:1, když dával do prázdné brány po nezištné přihrávce Otiepky. Perninští, kteří neměli ve druhém dějství mnoho šancí, využili zaváhání domácích obránců a gólmana v 78 a 79. minutě. Nejdříve snižoval na rozdíl jednoho gólu Nedbalý, k vyrovnání přispěl svým špatným vyběhnutím brankář domácích, to zavěšoval Svoboda. Když už se zdálo, že si soupeři dají po bodu, vzpoměl si na přísloví domácí Boudný, když nevíš co s míčem, tak vystřel, vystřelil ze třiceti metrů, přímo pod břevno bezmocného góĺmana hostů. Derby řídil s přehledem rozhodčí Vít Hrubý z K.Varů, žl.karty 3:0. Sestava mužstva, která získala v derby tři body: Ulaga - Dvořák, Hron M, Stradiot, Kotrč - Opluštil, Giňa, Hynek, Botoš - Hron T, Otiepka, střídali: Kuru, Horváth, Chaloupek, Boudný.

 

04.09.10            TJ JÁCHYMOV "B" - TJ ÚDRČ              9:1           (3:0)

Jáchymovská rezerva si otevřela na stadiónu "Panorama" v sobotním odpoledni v rámci třetího kola IV. třídy střelnici, a to proti týmu, který ještě loňskou sezónu hrál o třídu výše. Hosté z Údrče vydrželi tempo domácích do 30. minuty, potom se hráči jáchymovské rezervy trefili třikrát do černého a poločas vyhráli tříbrankovým rozdílem. Ve druhém dějství domácí naložili soupeři ještě šest banánů na cestu a vyhráli tak zatím nejvyšším rozdílem od založení béčka. O branky Jáchymova se postarali tito hráči: Hron Tomáš 2, Hron Miloš, Otiepka, Giňa, Tichý, Botoš, Beseda, Horváth Viktor. Utkání před překvapivě malou návštěvou deseti fanoušků řídil s přehledem rozhodčí Šeda z Karlových Varů a domácím ukázal jednu žlutou kartu. Sestava mužstva, která nadělila svému soupeři devět branek: Boudný - Stradiot, Hron Miloš, Hynek, Horváth Lad. - Botoš, Horváth Viktor, Otiepka, Farkaš - Giňa, Tichý, střídali: Hron Tomáš, Beseda.

 

29.08.10           TJ VALEČ - TJ JÁCHYMOV "B"               1:2          (1:1)

Úvod duelu čtvrté třídy patřil domácím, i přesto, že nastoupili k zápasu o jednoho hřáče méně, už v 6. minutě překonali gólmana jáchymovské rezervy Ulagu po chybě stopéra. Hostující tým tato branka nijak nepoznamenala, snažili se vyrovnat, ale na nerovném, hrbolatém terénu byl problém zpracovat míč a přihrát. Jáchymovské rezervě se podařilo srovnat až ve 36. minutě po individuální akci Farkaše, který se po pravé straně pěkně uvolnil a z hranice šestnáctky nekompromisně zavěsil. Do druhé půle nastoupili hosté z Jáchymova s tím, že dostali pokyn od trenéra Šikýře hrát míče po zemi, protože byl neustálý silný vítr. Tohoto pokynu uposlechli hráči Jáchymova Hynek s Botošem, kteří si nádherně narazili a posledně jmenovaný šel sám na bránu a zkušeně překonal domácího gólmana, když mu dal tzv. "housle". I když se hrálo většinou na půli domácích, jáchymovští byli nakonec rádi, že jednogólový náskok udrželi a získali první tři body ze hřiště soupeře. Sestava mužstva, které se podařilo získat tři body: Ulaga - Hron, Otiepka, Stradiot, Horváth L.- Hynek, Horváth V, Farkaš, Botoš - Červenka, Kuru, střídali: Boudný, Beseda.

 

21.08.10           TJ JÁCHYMOV "B" - S.Bochov "B"       1:2          (0:1)

Jáchymovská rezerva přivítala na svém hřišti v sobotním odpoledni nováčka IV. třídy S.Bochov"B". Do 20. minuty se hrálo vyrovnané utkání, potom domácí faulovali v blízkosti velkého vápna a hosté kopali přímý kop, kterým se bochovští parádně mířenou střelou ujali vedení. Béčko Jáchymova se snažilo o vyrovnání, největší šanci měl Kuru, který běžel sám na gólmana, podařilo se mu ho obehrát, ale na brankové čáře ho zastoupil jeho spoluhráč a obránce, který míč dopravil do bezpečí. Ve druhém dějství se podařilo hostům z Bochova vstřelit druhý gól. Pět minut před koncem duelu se parádně trefil domácí Marko Günther a snížil na jednobrankový náskok bochovských. Vyrovnání měl na kopačce těsně před koncem jáchymovský Boudný, ale jeho slabá střela pár metrů před bránou bochovského strážce svatyně neohrozila. Zápas sledovalo padesát diváků a řídil jej rozhodčí Körmöczi ze Sokolova. Sestava mužstva, která se snažila, ale body nezískala: Ulaga - Stradiot, Hynek, Horváth L, Beseda - Botoš, Horváth V, Farkaš, Giňa - Kuru, Jonák, střídali: Žibek, Günther M.

 

 

 

SEZÓNA 2010 - 11      PODZIM

 

13.6.10              S.Žlutice"B" - TJ Jáchymov"B"          1:0         (0:0)

K poslednímu zápasu tohoto ročníku IV. třídy mužů zajížděla rezerva Jáchymova na půdu jasně postupujícího mužstva ze Žlutic. Do brány Jáchymova nastoupil za zraněného Ulagu gólman áčka Süttö a svým výkonem pomohl mužstvu k tomu, že prohráli pouze tím nejtěsnějším brankovým rozdílem. Hosté dostali branku až v samotném závěru, když se přesně k tyči trefil žlutický útočník a potvrdil tak neporazitelnost svého týmu. Stínem utkání bylo zbytečné vyloučení jáchymovského Rostáše po dvou žlutých kartách v 70. minutě. Sestava týmu, který prohrál tím nejtěsnějším možným rozdílem: Süttö - Sedlačík, Otiepka, Žibek, Horváth - Lisý, Günther, Kuru, Botoš - Rostáš, Tichý, střídal: Kačírek. 

 

06.06.10           TJ Jáchymov"B" - TJ Dvory               2:2         (0:0)

Do Jáchymova přicestovalo mužstvo k předposlednímu kolu čtvrté třídy, které bylo před tímto duelem na druhém místě tabulky. Rezerva Jáchymova předvedla v první půli 50-ti divákům skvělý výkon, která skončila nerozhodně. Druhá půle začala lépe pro domácí, přesně v 53. minutě rozjásal diváky svým gólem Sedlačík, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území po rohovém kopu a poslal míč za záda hostujícího brankáře. Na 2:0 mohl zvyšovat v 62. minutě střídající Günther, ale jeho dobře mířená střela jen těsně lízla břevno. V 72. minutě předvedli dvorští borci pěknou akci, po které vyrovnali na 1:1. Dramatickou chvíli mohli přítomní diváci vidět v 80. minutě, kdy se rozhodčímu nelíbil zákrok jednoho hostujícího obránce v pokutovém území a nařídil penaltu, kterou bezpečně proměnil Günther a dostal domácí do jednogólového vedení. Tento stav se nelíbil hostům, přidali na tempu, donutili jáchymovskou obranu k chybám, vyrovnávací branka visela na vlásku. Běžela 88. minuta, jáchymovští hráči neudrželi dvorského útočníka, který střelou po zemi k tyči srovnal na konečných 2:2. Sestava týmu, která mohla porazit jednoho z favoritů této soutěže: Süttö - Otiepka, Sedlačík, Žibek, Horváth - Botoš, Opluštil, Farkaš, Lisý - Tichý, Giňa, střídali: Günther, Rostáš, Kuru, Milko.

 

29.05.10           S.Bečov"B" - TJ Jáchymov"B"           2:0         (2:0)

Na sobotní utkání do Bečova se trenérovi hlásilo pouze jedenáct hráčů, na postu stopéra se objevil matador jáchymovské kopané, 57-letý Stradiot. Hrálo se překvapivě za pěkného počasí.  Bečovský tým nastoupil s hráči, který byl složen ze starších, zkušenějších fotbalistů, kteří, jak se nakonec ukázalo přehráli svého protivníka. Začátek zápasu byl vyrovnaný, v17. minutě podcenil jáchymovský gólman Ulaga střelu nejstaršího hráče na hřiši, 58-letého, bývalého hráče Ostrova Řády a míč, který letěl přes celou bránu skončil k úžasu všech v síti. Druhý gól dostala jáchymovská rezerva po chybě obránce ve 30. minutě. Škoda neproměněných šancí hostujícího  Kuru, který běžel v posledních deseti minutách prvního poločasu třikrát sám na domácí svatyni a ani v jednom případě nedokázal překonat domácího gólmana. Ve druhé půli měli bečovští převahu, ale branku už nevstřelili. Za zmínku stojí ještě dvě vyložené šance jáchymovského Otiepky, které trestuhodně zahodil. Sestava mužstva, která se marně snažila o zisk bodů: Ulaga - Stradiot, Sedlačík, Kačírek, Horváth - Botoš, Milko, Farkaš, Günther M. - Otiepka, Kuru. 

 

23.05.10         TJ Jáchymov"B" - STST Stružná        7:0         (3:0)

Fotbalový galakoncert vidělo čtyřicet diváků v nedělním odpoledni na "Panoramě" v podání jáchymovské rezervy v rámci 20. kola pralesní ligy. Soupeři měli co oplácet," podzimní porážku ve Stružné 2:0, " kterou jim vrátili i s úroky. V 15. minutě otevřel jáchymovský brankostroj Tichý, ve 28. minutě ho následoval Günther, který z 25 metrů zamířil přesně z přímáku. Do poločasu se ještě trefil Sedlačík hlavou a zvyšoval na 3:0. Po změně stran udávali opět tempo hráči jáchymovské rezervy, soupeře k ničemu nepustili, čtvrtým gólem zatížil konto hostů ve 48. minutě Farkaš. 52. minuta byla rezervována pro Günthera, který dával pátou branku a svoji druhou v tomto zápase. Pošesté lovil míč ze sítě strážce svatyně hostů v 73. minutě, když z penalty zavěšoval domácí gólman Ulaga. Účet zápasu uzavřel v 76. minutě nejlepší hráč na hřišti Tomáš Günther nechytatelnou bombou k tyči a upravil na konečných 7:0. Duel řídil s přehledem sudí Dotzauer ze Žalmanova a domácím ukázal jednu žlutou kartu. Sestava týmu, který předvedl svůj nejlepší výkon v soutěži: Ulaga - Otiepka, Sedlačík, Žibek, Horváth - Botoš, Farkaš, Günther, Lisý - Tichý, Kuru, střídali: Rostáš, Kačírek. 

 

16.05.10        Ol. Hroznětín"B" - TJ Jáchymov"B"    2:2        (1:2)

Dlouho očekávané derby rezerv obou mužstev nakonec skončilo remízou, i když hosté z Jáchymova byli hodně blízko vítězství nad soupeřem, který okupuje třetí příčku tabulky. Už v 5. minutě zavěšoval do prázdné brány hroznětínský ůtočník a rozjásal tak dvacet domácích příznivců. Jáchymovští byli sice zaskočeni, přidali na tempu, které korunoval ve 20. minutě svým prvním gólem Fr. Giňa nádhernou střelou z dvaceti metrů. Druhou branku přidal opět Fr. Giňa ve 32. minutě a jáchymovští se ujali zaslouženě vedení. Vyloženou šanci měl ve 36. minutě opět Fr. Giňa, ale tentokrát už konto hostů brankou nezatížil. Ve druhé půli se hostům z Jáchymova dařilo, hroznětínské nepustili k vážnější akci, až přišla 65. minuta a po dvou žlutých kartách byl zbytečně vyloučen dvojnásobný sřelec jáchymovského týmu Fr. Giňa. I přes tento handicap byli hosté lepším týmem. Když už to vypadalo, že si hosté odvezou z Hroznětína plný počet bodů, a na hodinkách už běžela 91. minuta, zaúřadoval jinak dobře chytající gólman Jáchymova Ulaga, který svým vyběhnutím srazil všechno, co mu překáželo v cestě a nemohlo následovat nic jiného než penalta, kterou bezpečně domácí proměnili. Sestava mužstva, která byla blízko vítězství na horké půdě Hroznětína: Ulaga - Otiepka, Sedlačík, Žibek, Lisý - Opluštil, Günther T, Rostáš, Botoš - Giňa, Tichý, střídali: Farkaš, Kuru, Günther M, Milko.

 

 

 

09.05.10        TJ Jáchymov"B" - Mír Novosedly    3:0 kontumačně

Domácí rezerva čekala marně v nedělním odpoledni na svého soupeře z Novosedel. Patnáct minut před výkopem telefonoval sekretář OFS jáchymovskému sekretáři, že hosté se k utkání nedostaví pro malý počet hráčů. Pro hosty to znamená, že podle soutěžního řádu ztratí tří body, dostanou tučnou pokutu od OFS, zaplatí náklady na rozhodčího, úpravu hřiště a hlavně úhradu cestovného Jáchymovu, který se na podzim do dalekých Novosedel k utkání dostavil.

 

01.05.10       S.útvina - TJ Jáchymov"B"             2:1      (1:1)

Trenér Útviny měl velké problémy před utkáním dát dohromady jedenáctku hráčů, patnáct minut před výkopem jich měl pouze sedm. Trenér Jáchymova měl příjemnější starosti, musel se rozhodovat mezi patnácti borci a vybrat tu nejlepší základní sestavu. Jáchymovští začali utkání impozantně, už v desáté minutě skóroval Sedlačík, když nevěděl, co s míčem, tak vystřelil z 25 metrů k tyči a rozvlnil tak poprvé a naposledy síť domácí brány. Další vyloženou šanci nevyužil ve dvacáté minutě Farkaš, který nastřelil pouze tyč. Do 35. minuty byli hosté z Jáchymova jasně lepším týmem a po ojedinělém protiútoku útvinských se  podařilo domácím vyrovnat. Druhá půle už byla ze strany hostů horší, v 60 minutě, po zbytečném faulu jáchymovského obránce Lisýho kopali domácí přímák, po kterém dostali horalé z Jáchymova druhý gól, a jak se později ukázalo i rozhodující. Nepomohlo ani vystřídání tří hráčů Jáchymova, a na trnérovi bylo vidět po utkání velké zklamání, protože kdo tento zápas viděl, musel usoudit, že dnes prohrál lepší tým. Sestava mužstva, která ztratila zbytečně tři body: Ulaga - Otiepka, Sedlačík, Lisý, Horváth - Günther T, Rostáš, Botoš, Günther M. - Farkaš, Giňa, střídali: Tichý, Gombár, Milko.

 

25.04.10      TJ Jáchymov"B" - S. Štědrá            1:1      (0:1)

Z posledních dvou zápasů získalo béčko Jáchymova šest bodů, a trenér se netajil tím, že by chtěl na domácím hřišti plně bodovat. Na podzim totiž vyhráli jáchymovští na půdě Štědré vysoko 4:0, a tak se nic jiného nečekalo. V Jáchymově se utkali za krásného počasí mužstva, která spolu sousedí v tabulce. Lépe začali hosté, překvapili svou bojovností a chutí hrát fotbal, za kterou byli odměněni ve 20. minutě brankou jejich útočníka, kterého nedokázali odzbrojit dva domácí obránci. Jáchymovské hráče tento gól zaskočil, na hřišti se trápili, a tak není divu, že první půli prohráli. Do druhé půle nasadil trenér hráče ze střídačky a na hře to bylo znát. Rezerva Jáchymova se snažila o vyrovnání, vsadila vše na útok, ale byli to hosté ze Štědré, kteří mohli rozhodnout o osudu zápasu ve svůj prospěch, když měli dvě tutovky, které zneškodnil domácí gólman Ulaga. V době, kdy rozhodčí nastavoval jednu minutu a diváci už pomalu opouštěli ochozy, došlo k nešťastnému zaváhání hostujícího brankáře, který při odkopu nastřelil svého obránce a vyrovnal na konečných 1:1. Utkání řídil s přehledem rozhodčí Šeda z K. Varů, který rozdal na každou stranu po jedné žluté kartě, souboj sledovalo 40 diváků. Sestava mužstva, která vybojovala alespoň bod: Ulaga - Dvořák, Sedlačík, Kačírek, Horváth L. - Lisý, Milko, Farkaš, Otiepka - Giňa, Tichý, střídali: Rostáš, Günther, Gombár, Botoš.

 

18.04.10      STST Valeč - TJ Jáchymov"B"       0:4     (0:2)

Na podzim zvítězila jáchymovská rezerva na domácím hřišti se stejným soupeřem 3:0 a do Valče hráči zajížděli s tím, že si odvezou plný počet bodů. Už v 5. minutě poprvé rozvlnil v domácí brance síť Botoš po přízemní střele kolem gólmana. Druhý zářez zaznamenal ve 25. minutě Opluštil nechytatelnou  ranou z 20 metrů. Ve druhé půli chtěli hosté z Jáchymova přidat ještě další góly, podařilo se to v 65. minutě Giňovi, když dorážel hlavou míč do brány po střele Ondry Lisýho, která skončila na břevně. Účet zápasu potvrdil v 87. minutě střídající Günther po přímém kopu z hranice šestnáctky a nedal valečskému strážci svatyně šanci tuto střelu zneškodnit. Sestava mužstva, která přivezla z Valče tři body: Ulaga - Otiepka, Lisý, Kačírek, Horváth - Farkaš, Milko, Opluštil, Botoš - Kuru, Giňa, střídali: Rostáš, Tichý, Günther.

 

 

11.04.10     TJ Jáchymov"B" - Bud.Otročín         2:1    (2:0)

Rezerva Jáchymova hrála poprvé v letošním roce na domácím hřišti a hned si připsala tři body do tabulky se soupeřem, s kterým na podzim prohrála tím nejtěsnějším rozdílem. Úvod zápasu patřil domácím, svého soupeře přehrávali, ale byli to hráči Otročína, kteří měli první vyloženou šanci ve 20. minutě, kterou zneškodnil dobře chytající jáchymovský gólman Ulaga. Nedáš, dostaneš, platilo i v tomto duelu, z protiútoku využil své rychlosti domácí bombér Kuru a poprvé rozvlnil síť otročínské svatyně. Další parádní kousek předvedl Kuru ve 35. minutě, kdy lobem obhodil hostujícího strážce svatyně a podruhé rozjásal čtyřicet prokřehlých, ale spokojených diváků. Ve druhém dějství se hosté zlepšili, měli i šance, sle svůj den měl domácí brankář Ulaga, který udržel čisté konto až do 75. minuty, kdy hosté kopali pokutový kop za ruku jednoho z hráčů jáchymovského týmu v pokutovém území. Hosté vycítili šanci na vyrovnání, stříleli z každé pozice, rozhodnout utkání mohl pár minut před koncem střídající Gombár, ale hostující gólman byl proti, a tak v dramatickém závěru domácí vítězství uhájili. Arbitrem utkání byl Vítězslav Hrubý z Karlových Varů, který ukázal domácím tři žluté karty. Sestava vítězného týmu: Ulaga - Sedlačík, Šikýř, Kačírek, Lisý - Günther, Opluštil, Milko, Giňa F. - Kuru, Tichý, střídali: Botoš, Rostáš, Gombár, Otiepka.

 

04.04.10    Sl. Kr. Údolí - TJ Jáchymov "B"       3:2    (2:0)

K prvnímu utkání jara zajížděla rezerva Jáchymova na hřiště do Krásného Údolí, kde si to rozdala s manšaftem, který momentálně okupuje třetí příčku tabulky čtvrté třídy. Domácím se už podařilo skórovat na začátku zápasu, druhý gól přidali ještě do poločasu po chybě hostujícího gólmana a do kabin odcházeli jáchymovští s dvoubrankovým mankem, které si určitě nezasloužili. Do druhé půle udělal trenér změny v útoku, hosté ožili, střídající Kuru využil své rychlosti a snižoval na 2:1. Další tutovku nevyužil mladý Botoš, který se netrefil z pár kroků do zcela otevřené branky domácích. S přibývajícími minutami se ukázala větší fyzická připravenost jáchymovských borců a deset minut před závěrečným hvizdem korunovali hosté svůj velký tlak vyrovnávací brankou, o kterou se zasloužil Farkaš. Škoda chyby, které domácí využili ke vstřelení třetí, a jak se nakonec ulázalo, vítězné branky. Za zmínku stojí ještě pěkná akce Farkaše, těsně v závěru zápasu, kdy běžel sám na hostujícího gólmana, který jeho úmysl vyrovnat stav zápasu vystihl a nejlepším zákrokem utkání dopravil míč do bezpečí. Sestava Jáchymova: Kotrč - Sedlačík, Šikýř, Kunst, Kačírek - Lisý, Botoš, Milko, Farkaš - Otiepka, Giňa F, střídali: Kuru, Rostáš, Ströher. 

 

31.10.09    TJ Dvory - TJ Jáchymov"B"       2:0   (1:0)

V posledním podzimním kole IV. třídy zajížděla rezerva Jáchymova na horkou půdu na drahovickou umělku do Karlových Varů. Hrál se vyrovnaný fotbal, i když Dvory jsou taktéž nováčkem této soutěže, mají ve svém týmu zkušené hráče, které okusili vyšší soutěže. Ve 20. minutě vyšachovali hostující obranu a poprvé se radovali. Jáchymovští měli největší šanci ve 35. minutě, když Kuru běžel zcela sám na domácí bránu, ale jako už několikrát v podzimní části v této situaci mířil těsně vedle. Druhou půli začali horalové z Jáchymova ve velkém stylu, svého zkušenějšího soupeře zatlačili na jeho půli, na kopačkách měli i vyrovnání, ale chybělo jim k tomu i trochu štěstí. Účet zápasu potvrdili domácí po chybě obrany a gólmana v poslední vteřině zápasu, kdy dvorští borci střelou do prázdné brány uzavřeli skóre. Rozhodčím zajímavého duelu byl  Körmöczi z Březové u Sokolova, který měl přísnější metr v posuzování zákroků na hosty. Sestava poražených: Páchnik - Dvořák, Sedlačík, Lisý, Šikýř J. - Günther, Opluštil, Botoš, Milko - Kuru, Giňa. Střídal: Tichý.

 

28.10.09   TJ Jáchymov"B" - S.Žlutice"B"   1:3   (1:0)

Na Státní svátek přicestovalo do Jáchymova mužstvo ze Žlutic, které je zatím bez porážky. Jáchymovská rezerva hrála v první půli dobrý fotbal, vytvořili si i pěkné brankové příležitosti, které, jako i v předešlých zápasech nedokázali proměnit. Podařilo se to až ve 44. minutě domácímu Kuru po pohledné individuální akci. Druhé dějství nezačalo pro Jáchymováky dobře, už v 50. minutě fauloval Opluštil žlutického útočníka ve vápně a následný pokutový kop hosté bez problémů zužitkovali. Jáchymovskou rezervu tato branka herně poznamenala a o deset minut později se hosté radovali podruhé. Domácí se ze všech sil snažili vyrovnat, ale jejich snahu mařili žlutičtí obránci v čele s jejich gólmanem. Ránu pod pás dostali horalové v 85. minutě v podobě třetí branky. Rezerva Žlutic si za svůj výkon ve druhé půli body zasloužila. Sudím tohoto duelu byl Dotzauer ze Žalmanoa, který ukázal domácím jednu žlutou kartu. Rezerva Jáchymov nastoupila k utkání v tomto složení: Páchnik - Hynek, Kolárik, Sedlačík, Horváth L. - Günther, Opluštil, Botoš, Dvořák - Tichý, Kuru. Střídali: Lisý, Gombár.

 

25.10.09   TJ Jáchymov"B" - S. Bečov"B"  3:3      (1:2)

Jáchymovské béčko začalo zápas ve velkém stylu, už v 8. minutě se měnilo skóre díky domácímu Farkašovi, který hlavou dorážel předchozí hlavičku Botoše, který orazítkoval břevno hostující brány. Další branky se už v první půli horalové nedočkali, i když možností k tomu měli plno. Naopak bečovští se po dvouch standartních situacích v závěru poločasu ujali vedení 2:1, a to bylo překvapení pro padesátku přihlížejících. Jáchymovský trenér vystřídal o půli tři hráče a dva se mu za to odvděčili vstřelením gólu. Nejprve srovnal na 2:2 v 70. minutě krásnou brankou mladičký Günther, který lišácky obelstil bečovského strážce svatyně a z úhlu kolem něj parádně zavěsil. Bečovští na tuto branku odpověděli v 78. minutě nejstarším hráčem na hřišti a opět vedli 2:3. Jáchymovští bojovali ze všech sil o vyrovnání, to se jim povedlo pět minut před závěrečvým hvizdem karlovarského rozhodčího Hrubého Rostášem, který se nejlépe zorientoval v malém čtverci a hlavou zavěsil. V poslední minutě mohli domácí strhnout vítězství na svou stranu, ale velmi dobrý gólman hostů byl proti a míč už nepustil za svá záda. Rozhodčí ukázal na obě strany po jedné žluté kartě, červenou v tomto duelu nepotřeboval. Sestava Jáchymovského béčka: Páchnik - Hynek, Kolárik, Šikýř J, Horváth L. - Botoš, Opluštil, Hellmich, Chrenák - Tichý, Farkaš. Střídali: Rostáš, Gombár, Günther, Horváth G.

 

18.10.09  TJ Stružná - TJ Jáchymov"B"    2:0    (0:0)

Hosty z Jáchymova můžou mrzet neproměněné šance, jenom Cyril Rostáš jich měl na kopačce nejméně čtyři, další dvě tutovky zahodil Dvořák. Domácí tým už v 6 min. vyzkoušel postřeh jáchymovského gólmana Páchnika, ten byl na svém místě a bravurním zákrokem zneškodnil domácím tutovku. Ve 35 min. šel sám na hostující bránu Rostáš, ale měl smůlu, protože jeho střela po zemi kolem brankáře těsně minula svůj cíl. Do druhé půle nastoupili horalové z Jáchymova s tím, že se pokusí vstřelit nějakou branku, šancí na to měli dost, když už se zdálo, že domácím docházejí síly, tak se po chybě obrany hráči Stružné ujali v 65 min. vedení. Rezerva Jáchymova se snažila nepříznivý stav srovnat, dvakrát po sobě se netrefil z vyložené pozice Rostáš, po něm ještě Dvořák, a tak není divu, že v 75 min. opět skórovali domácí po ojedinělém útoku. Pro jáchymovské smolný zápas řídil karlovarský sudí Šeda, který hostům vyloučil Giňu po dvouch žlutých kartách za neustálé komentování jeho výroků. Sestava poražených: Páchnik - Dvořák, Lisý, Šikýř M, Sedlačík - Milko, Giňa, Opluštil, Farkaš - Günther, Rostáš. Střídali: Botoš, Ströher, Kačírek.

 

11.10.09  TJ Jáchymov"B"- Ol. Hroznětín"B"  2:2   (1:1)

Jáhymovská rezerva přivítala na svém hřišti v derby velmi dobrý tým ze sousedního Hroznětína. už v 2 min. skóroval jejich nejlepší hráč Pesser hlavou po kopu z rohu. Domácí tým tato branka trochu zaskočila, prvních patnáct minut byli pod tlakem, potom se ale dostali do hry a svému soupeři zle zatápěli, dokonce Opluštl nastřelil břevno, další šance zůstali nevyužity. Gólu se jáchymovští dočkali ve 30 min. po chybě hroznětínského strážce svatyně, ten si vyběhl pro míč až na velké vápno, domácí Giňa ho s přehledem obehrál a zasouval do úplně prázdné brány. Ve druhém dějství se ujali horalové z Jáchymova vedení brankou Kuru na 2:1, to běžela 60 min. Hroznětínští nebyli s tímto stavem spokojeni, neustále obléhali jáchymovskou bránu a bylo jen otázkou času, kdy dají gól. To se jim povedlo v 75 min. nejmenším hráčem na hřišti Kochem, dostal parádní centr na hlavu po přímém kopu a nezaváhal. Obě mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu, šance na to měli, ale proti byli oba gólmani, kteří už nepustili za svá záda žádný míč. Nakonec byla obě mužstva s plichtou spokojena. Zápas řídil ostrovský sudí Václav Štěrba st. a rozdal dvě žluté karty, které viděli domácí. Utkání sledovalo 40 diváků. Sestava jáchymovské rezervy: Páchnik - Dvořák, Sedlačík, Šikýř J, Horváth L. - Günther, Opluštil, Milko, Lisý - Kuru, Giňa. Střídali: Botoš, Kačírek, Horváth G. 
 

04.10.09  Mír Novosedly - TJ Jáchymov"B"  0:3  (0:3)

Jáchymovské béčko zajíždělo na hřiště Novosedel, kteří jsou momentálně na poslední příčce tabulky s tím, že chtějí bodovat naplno. Už ve 2 min. skóroval z přímého kopu z dvaceti metrů nechytatelnou střelou Opluštil. Další gól přidal v 15 min. Botoš po závaru před domácí brankou. Do třetice se trefil Giňa ve 33 min, když viděl, že domácí brankář proti němu vybíhá, tak ho šikovně přehodil. Do druhého dějství vystřídal jáchymovský trenér tři hráče a počítal s tím, že manšaft přidá ještě další branky. Opak byl pravdou, hostům z Jáchymova se přestalo dařit, šance , které si vypracovali, buď zahodili, nebo je vychytal domácí gólman. Dokonce byl vyloučen nepřesným rozhodčím Dvořákem hostující Rostáš v 60 min. po dvou žlutých kartách. Duel sledovalo 20 diváků. Sestava vítězů: Páchnik - Sedlačík, Šikýř, Horváth Lad, Farkaš - Giňa, Milko, Opluštil, Botoš - Horváth Gust, Horváth Dav. Střídali: Kuru, Rostáš, Lisý, Dvořák.

 

 

27.9.09  TJ Jáchymov"B" - S.Útvina"B"     1:1   (0:1)

Domácí byli posíleni v první půli o kanonýra z áčka Petra Hellmicha, který také měl dvě vyložené šance, které nevyužil. Jáchymovští nezačali zápas špatně, už v páté minutě vykopávali útvinští z brankové čáry. Do dvacáté minuty se hrálo většinou na polovině hostů, ale po chybě stopéra, kdy nezasáhl míč, běžel útvinský útočník Vodička nikým nehlídán sám na bránu a bezpečně zavěsil kolem bezmocného domácího strážce svatyně Páchnika. Jáchymovské tato branka nerozhodila, hráli dobře, chybělo jim ale trochu většího štěstí při zakončování. Zaslouženého vyrovnání se dočkali v 65 min.  po střele Opluštila z 25 metů, kdy hostující gólman zaváhal a míč si pustil za svá záda. Jáchymovské béčko po této brance ještě více ožilo, škoda nevyužitých šancí Botoše a Kuru. Nakonec byli obě mužstva s bodem spokojena. Utkání řídil s přehledem rozhodčí Kaucký, který ukázal na obě strany dvě žluté karty, zápas sledovalo 70 diváků za krásného, slunečného počasí. V jaké sestavě nastoupili domácí k zápasu: Páchnik - Dvořák, Horváth, Šikýř J. Sedlačík - Opluštil, Milko, Botoš, Günther - Kuru, Hellmich. Střídali: Giňa, Chrenák, Lisý, Farkaš.

 

19.9.09  S.Štědrá - TJ Jáchymov"B"           0:4   (0:4)

Jáchymovské béčko odehrálo na horké půdě ve Štědré opět velmi dobrý zápas a zaslouženě zvítězilo.Na hodně špatném terénu se lépe orientovali než domácí a už v 15 min.poprvé rozvlnil síť soupeřovi branky Giňa František.Ve 26 min.to byl opět střelec první branky Giňa, který se trefil ze značky pokutového kopu a podruhé rozjásal své spoluhráče.Běžela 40 min.a domácí gólman lovil potřetí balón ze své sítě po hlavičce mladého Botoše.Účet prvního poločasu, a jak se nakonec ukázalo i celého zápasu uzavřel dobře hrající Kuru.Ve druhém poločase jáchymovští kontrolovali průběh zápasu,přesto v 57 min.proti nim byla nařízena penalta, kterou chyšský Riter trestuhodně zahodil.Hosté z Jáchymova měli i ve druhém dějství šance ke zvýšení náskoku, tu největší zmařil Roman Kusovský v 86 min.kdy neproměnil penaltu.Trenér Petr Šikýř byl se svými svěřenci po zápase velice spokojen.V jaké sestavě nastoupili hráči k zápasu:Páchnik - Dvořák, Sedlačík, Šikýř, Horváth - Milko, Farkaš,Opluštil, Botoš - Giňa, Kuru.Střídali:Ströher, Kusovský, Beseda.Rozhodčím tohoto duelu byl Josef Řáda z Ostrova, který ukázal domácím dvě žluté karty. Utkání sledovalo 30 diváků.

 

 

13.9.09  TJ Jáchymov"B" - TJ Valeč           3:0    (3:0)

První historické vítězství jáchymovské rezervy zařídili svými góly už v 5 min.pěknou střelou z hranice šestnáctky Šikýř Jan, v 15 min.přidal nádhernou branku Günther bombou pod břevno, do třetice dal nechytatelný gól Opluštil, to běžela 25 min.Vypadalo to na debakl hostů z daleké Valče, ale domácí, kteří odehráli opět velmi dobrý zápas byli s tříbrankovým náskokem spokojeni a další branky se už sedmdesát diváků nedočkalo, i když si to přáli.Duel odřídil s přehledem rozhodčí Krejčí z Tašovic.Sestava domácích:Páchnik - Dvořák, Sedlačík, Horváth, Kačírek - Günther, Giňa, Opluštil, Šikýř - Kuru, Milko.Střídali: Ströher, Lisý, Jonák, Beseda. 

 

 

 

06.9.09   Bud.Otročín - TJ Jáchymov"B"    1:0    (0:0)

V loňském ročníku čtvrté třídy skončili domácí na třetím místě.Jáchymovská rezerva odehrála velmi dobrý zápas, většinou se hrálo na polovině domácích, škoda neproměněných šancí Ströhera.Otročínští se dostávali před jáchymovskou svatyni jen sporadicky, z jedné takové šance se domácím podařilo skórovat, to běžela 60.min.Jáchymovské béčko po tomto gólu zjevně znervóznělo, protože mělo do této doby utkání jasně ve své režii.Po prostřídání hosté z Jáchymova opět ožili,vyrovnání viselo na vlásku, ale branku domácích hájil výborný gólman, který zneškodnil hostům i ty nejvyloženější šance.Sudí Vít Hrubý z K.Varů odpískal utkání s velkým přehledem, žlutou kartu hostů viděl z jeho rukou Lisý.Zápas sledovalo 30 diváků.Sestava hostů z Jáchymova:Páchnik-Dvořák, Lisý, Sedlačík, Šikýř-Opluštil, Günther, Giňa, Botoš-Ströher, Farkaš.Střídali:Kačírek, Beseda, Milko, Kuru.Připraven byl jako náhradní gólman Pavel Šikýř.

 

 

 

 
 

30.8.09  TJ Jáchymov "B" - Sl.Krásné Údolí     1:2        (1:1)

Historicky první zápas rezervy Jáchymova proti favoritovi tohoto duelu nezačali domácí špatně, už v sedmé minutě se trefil parádně z přímého volného kopu z 25 metrů Ströher a béčko Jáchymova vedlo 1:0.Ve 35.min.vyrovnával nejlepší hráč hostů Olejník, když před tímto gólem nepřesný rozhodčí Zázvorka neodpískal na domácího hráče jasný faul.Ve druhé půli se podařilo hráčům z Krásného Údolí obrátit skóre opět Olejníkem na svou stranu, to běžela 59.min.Jáchymovské může mrzet spousta nevyužitých šancí, hlavně v závěru utkání, kdy takřka posledních dvacet minut soupeře k ničemu nepustili.Za předvedenou hru si domácí zaslouží pochvalu, hlavně pak gólman Pavel Šikýř, za jeho bravurní zákroky. Duel sledovalo 80 diváků a určitě neodcházeli ze zápasu zklamáni.Karlovarský rozhodčí Zázvorka,kterému se utkání nepovedlo, udělil na každé straně po dvou žlutých kartách.
S jakou sestavou nastoupili domácí k utkání:Šikýř Pavel - Lisý, Sedlačík, Šikýř Jan, Dvořák, Botoš - Milko, Gińa, Farkaš, Opluštil - Ströher, Gombár.Sřídali:Kačírek, Beseda, Kuru.