Otázky a odpovědi

Vzkaz z webu fotbaljachymov.webnode.cz Předmět: tým Jméno: crosaint Text: Tak jak to vidíš letos.Zatím máte slušné výsledky,co že tak najednou?

Ahoj, těžko ti řeknu, jak to bude letos. Je teprve začátek sezóny a hned první zápas v Útvině se nám nevyvedl. Další dva s Pilou a Hroznětínem by byla ostuda nevyhrát, měli jsme větší kluky. V Sedleci je situace jiná. Tam (mluvím o "A" týmu) se nám v první sérii zadařilo a doufáme, že tak budeme pokračovat i dál. Jestli chceš odpovědět i na poslední část otázky "co tak najednou"- nemyslím si,že to je najednou. Začíná se spíš zlepšovat celková sehranost a připravenost týmu. Máme také nové posily, do realizačního týmu přibyli noví trenéři, takže se nemusím honit ve třech soutěžích sám, s týmem se dost dlouhodobě pracuje-už přes rok se trénuje 3x týdně,tréninky byly i o téměř celých prázdninách, máme za sebou dvě soustředění, dost se zlepšuje fyzická příprava, atd...tak se, jak doufáme, musí někde začít všechno toto pozitivně odrážet....Tolik snad vyčerpávající odpověď.

Jarda

Vzkaz z webu fotbaljachymov.webnode.cz:

Jméno: crosaint
Text:
V čem vidíš dnešní ostudu v kolový?je pravdou že jsme se nebyli podívat v bochově ale dnešní výsledek v kolový nás velice překvapil.nefungující obrana a střed hřiště byl do nebe volající.

Ahoj, jednou z příčin takového propadu jsou chybějící tři hráči základní sestavy, jeden marodí už třetí týden (David Gala) a dva(Přindiš a Veit), řekl bych klíčoví hráči a jsou všichni tři z obrany, byli na 4+1 v Sedleci. Nahrazeni museli být nezkušenými,málo obratnými hráči. Aniž bych chtěl dávat jakoukoliv vinu gólmanovi, tak musím přihlédnout i k tomu, že naše jednička Kája Vančura pro zranění ruky nemohl již druhý zápas odchytat, v brance byl M.Homola, který je výraznějším hráčem v poli, na rozdíl od Káji, který na hřišti nemá tu správnou obratnost jako má v brance. Další naší chybou je, že poslední dobou vypouštíme druhý poločas- naplno se hraje tak 25 minut prvního poločasu. Mrzí mě, že někteří starší žáci nedávají do utkání vše ale v některých momentech pouze nečinně přihlížejí situaci na hřišti...Vše na nejbližším tréninku probereme, abychom v sobotu s těžkým soupeřem z Nejdku uhráli alespoň důstojný výsledek.

Jarda

 


Záznamy: 1 - 2 ze 2