2009/2010

19.06.2010      Jáchymov - 1.FC K.Vary  0 : 9

Favorit soutěže deklasoval domácí devíti góly a potvrdil tak svůj zasloužený postup do krajského přeboru.

Sestava : Čapík - Čáslavský, Chaloupek, Veit, Sapoušek - Janíčková, Gala, Haza, Vančura - Doležal, Ryšánek

13.06.2010      Sedlec - Jáchymov   8 : 1

05.06.2010      Vojkovice - Jáchymov   6 : 3

Na hřišti ve Vojkovicích proti sobě nastoupili sousedé z tabulky, přičemž trenéru hostí se několik hodin před zápasem omluvili hned čtyři hráči základní sestavy. Utkání začalo hrou na polovině jáchymovských a uběhlo jen několik minut a gólman Homola musel poprvé sahat do své sítě pro balón. Stejně tak ani za dalších 5 minut se obrana horalů neprobudila a stav 2 : 0 mnoho optimismu nepřinesl. Naštěstí skóre otevřel Sapoušek, avšak ani to nebylo dostatečnou vzpruhou pro jáchymovské, neboť vzápětí inkasovali třetí branku. Po poločasu se situace příliš nezměnila a tak hosté odjížděli s tříbodovou ztrátou.

Sestava: Homola - Čáslavský, Chaloupek, Veit, Sapoušek - Janíčková, Gala, Haza, Mašata - Vančura, Dressler

Utkání před 40 diváky řídil bezchybně J.Řáda

29.05.2010      Jáchymov - Nová Role   3 : 0

autorem článku je J.Doležal

19.05.2010      Hroznětín - Jáchymov    2 : 4

Do nedalekého Hroznětína odjížděli žáci s jasným cílem - přivézt tři body. Po úvodním hvizdu píšťalky rozhodčího Josefa Řády se tak, jak se již stalo zažitým pravidlem, dostávali mladí horalové do mnoha jasných gólových šancí a tlačili soupeře na jeho polovině. Bohužel, jak kanonýr Čáslavský, tak útočníci Jurča a Sapoušek nabízených příležitostí nebyli schopni využít a situace došla nakonec tak daleko, že první míč viděl za svými zády hostující gólman Homola. S tím se samozřejmě jáchymovští nehodlali smířit, vyvinuli před domácí brankou silný tlak, až P.Jurča srovnal stav na 1 : 1. Další akce hostujícího celku vyústila v uklidňující náskok před přestávkou, konečně již přesnou trefou J. Sapouška. Po začátku druhé půle hosté plně ovládli hru, o čemž se hroznětínští měli možnost přesvědčit dvěma dalšími inkasovanými góly z kopaček M. Čáslavského a P. Jurči. Vadou na kráse byl snad ještě jeden míč, který rozvlnil síť za jáchymovským M. Homolou.

Sestava :  M.Homola - P.Čapík, J.Chaloupek, J.Poljak, F.Veit - J.Sapoušek, D.Gala, M.Čáslavský, T.Janíčková - P.Jurča, F.Ryšánek.

(K.Vančura, L. Doležal, M.Haza)

autorem článku je J. Sapoušek

15.05.2010      Štědrá - Jáchymov         6 : 1

Další zápas prověřil jáchymovský celek tým ze Štědré a na zcela nevyhovujícím hřišti, plném kaluží a drnů, způsobujících nepřesné přihrávky na obou stranách, již první minuty naznačili,kdo bude pánem v následujících minutách. Hned z prvního útoku totiž hostující gólman inkasoval....Rychlou odpověď mohl přinést gól z kopačky F.Jurči ale ten na nerovném terénu tváří v tvář gólmanovi, minul.Tato šance byla také první a poslední co dokázali hosté v ofenzivě předvést, po celou dobu utkání se totiž utápěli v nepřesných přihrávkách, z toho tedy vyústilo jediné ohrožení soupeřovi svatyně. Do konce utkání ještě stihl M.Homola 5x vylovit míč ze svojí sítě, a tak když jedinou branku jáchymovských vstřelila Tereza Janíčková, konečný výsledek 1:6 nebyl pro nikoho velkým překvapením.
Celkově se tento duel dá shrnout jako naprostá neschopnost hostů předvést jakoukoliv akci směrem dopředu a nebýt výtečně chytajícího M.Homoly, mohlo utkání skončit ještě výraznějším rozdílem.

Sestava : M.Homola -  P.Čapík, F.Veit, J.Chaloupek, P.Jurča - M. Mašata, T. Janíčková, K. Vančura - F.Ryšánek,M.Čáslavský,T.Růžička

(Doležal,Haza)

08.05.2010       Jáchymov - Pila             2 : 4

K jednomu z nejdůležitějších utkání sezóny, proti svému sousedovi v tabulce, mužstvu z Pily, nastoupili domácí dosti oslabeni, citelně chyběl jak obránce J.Poljak,tak i útočník F.Ryšánek a též se pro nemoc omluvil i P.Čapík. V prvních minutách zápasu jasně ovládali hru domácí hráči a z této převahy také vyústil první gól domácích, po Růžičkově vhazování Sapoušek přiklepl a M.Čáslavský s přehledem obešel hostujícího gólmana a zakončil do prázdné brány. Domácí se ale z vedení příliš dlouho neradovali, jelikož kapitán a nejobratnější hráč hostujícího celku bez vážnějšího odporu proběhl jáchymovskou obranou a přesnou střelou nedal domácímu brankáři M.Homolovi šanci. Za pár minut se opět měnil stav k neprospěchu domácích, jak se brzy stalo totiž zvykem v tomto zápase, opět domácí obraně utekl hostující kapitán a s pomocí brankové konstrukce zvýšil na průběžný stav 1:2. Ale ani celek z Pily se dlouho z vedení netěšil, na polovině hřiště se totiž rozběhl kanonýr M.Čáslavský, obešel hostující obránce a za přispění tyčky skóroval na 2:2. Do poločasu ještě stihli hosté spálit dvě obrovské šance, tu první zázračně vytáhl nad břevno domácí gólman a ani tu druhou, z penalty, nedokázal hostující hráč proměnit. Do druhé půle vyběhli domácí s jasným cílem a tím bylo vstřelit alespoň jeden gól, tento cíl však zůstal jenom u přání, jáchymovští totiž nedokázali významněji ohrozit soupeřovu svatyni, topili se v nepřesnosti přihrávek a pokusech o střely. Z těchto chyb tak zákonitě vyústily další dva góly hostů, oba po naprosto stejných chybách, domácí obrana se neponaučila z chyb v prvním poločase, nedostatečně kryla hostujícího střelce, pro kterého tak nebylo problémem uvolnit se s míčem a po samostatném úniku na gólmana skórovat. V tomto utkání měli možnost domácí uhrát dobrý výsledek ale bohužel si dostatečně i přes trenérovo varování, nehlídali hostujícího kapitána, který domácím nasázel všechny čtyři góly.....

Sestava: Homola - Chaloupek, Jurča, Veit, Gala - Doležal, Stehlík M., Janíčková - Čáslavský, Sapoušek, Růžička. Střídali: Mašata, Dressler, Haza.

Utkání před 20 diváky řídil rozhodčí Botoš

01.05.2010       Kolová  - Jáchymov      0 : 3

K dalšímu hostování jeli jáchymovští s jasným cílem vyhrát, zajižděli totiž na půdu celku z dolní části tabulky, Kolové. V kádru hostů nedošlo k žádným výraznějším změnám oproti předchozím utkáním, pouze na postu kapitána nastoupil poprvé P.Jurča, který na hřišti odvedl bezchybný výkon. První minuty utkání potvrdily počáteční záměry hostů, když  se hned po rozehrávce trefil J.Sapoušek, čímž zužitkoval přesnou nahrávku a z voleje umístil míč za záda gólmana. Zanedlouho přidal další pojistku v podobě druhého gólu M.Čáslavský ,který jak bývá jeho zvykem obešel protihráče a tváří v tvář proti gólmanovi nechyboval. Do poločasu předvedli hosté ještě několik pěkných akcí, ale žádná z nich gólem neskončila a tak přeci jen spokojenější odcházeli do kabin hostující hráči. Stejně jako při minulém zápasu s Bochovem, tak i v tomto utkání začala pro jáchymovské druhá půle nepříznivě, hostující obraně totiž utekl nejnebezpezpečnější hráč domácího celku, naštěstí však tato ojedinělá akce domácích gólem neskončila. Stala se však účinným varováním, jáchmovští totiž opět začali hrát a pevně sevřeli soupeře do svých střel a úniků. Bylo jen otázkou času, kdy uvidí domácí gólman míč za svými zády,  odpověď se ale naštěstí dlouho nemusela hledat, přesnou ranou totiž rozvlnil síť P.Jurča. To ale byla již poslední radost hostů v zápasu, žádný další gól do své sbírky totiž nepřidali...V následujících minutách bylo k vidění jen obrovské množství střel na soupeřovu svatyni, žádná z nich se ale bohužel neujala a to i přesto, že se pálilo z bezprostřední blízkosti. Konečný výsledek 0:3 je pro jáchymovský tým tak trochu zklamáním, neboť průběh utkání jasně naznačoval, že ukazatel skóre mohl být pro hosty  v podstatně vyšších číslech. Utkání bez zaváhání řídil  před 25 diváky rozhodčí Dvořák.

Sestava:Homola -Jurča,Chaloupek,Veit,Stehlík M. – Čapik, Doležal, Janíčková -Sapoušek, Čáslavský ,Ryšánek. Střídali : Mašata, Kónyová, Pinc

24.04.2010        Jáchymov - Bochov     2 : 0

K dalšímu zápasu nastoupili domácí hráči proti svému sousedovi z tabulky, mužstvu z Bochova. V brance jsme měli znovu možnost vidět mladého Martina Homolu, ten si ale moc nezachytal. Hosté se totiž přes obranu, která až na pár individuálních chyb celkem obstojně fungovala, nedokázali dostat.  Vážněji ohrozit soupeřovu svatyni se podařilo horalům po 10 minutách hry a hned z toho byl gól. A to, když Pavel Čapík bezchybně provedl rohový kop a posadil míč na kopačku Sapouškovi, pro nějž pak nebylo vsítění prvního gólu problémem. Do přestávky už žádný z týmů výraznější akci nepředvedl a tak do kabin odcházeli spokojenější hráči z Jáchymova. Do druhého poločasu neudělal trenér žádné výraznější změny. Začátek druhé půle se nesl ve znamení rozpačitosti, bochovští zatlačili domácí na jejich polovinu a z této převahy jim vyústila obrovská šance, když po špatné domluvě jednoho z obránců a gólmana, měl hostující hráč prázdnou bránu. Naštěstí však trefil pouze tyč. Další minuty již patřili domácím, po několika pěkných akcích se k zakončení dostal nejdříve J.Sapoušek, ten ale ve vyložené šanci minul. Poté F. Ryšánek, ale ani on neumístil balón za záda hostujícího gólmana. Za pár minut však mělo být všechno jinak, M.Čáslavský totiž obral soupeře o míč a výstavní ranou nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci. V posledních minutách zápasu už k žádnému většímu vzrušení před oběma brankami nedošlo a tak se po dlouhé době mohli z vítězství radovat domácí. Zápas před 25 diváky řídil rozhodčí J.Řáda.
sestava vítězů : Homola - Poljak, Chaloupek, Veit, Čáslavský - Mašata, Haza, Stehlík M. - Ryšánek, Sapoušek, Čapík

autorem článků je J. Doležal

17.04.2010        Pernink -  Jáchymov     2 : 1

V tomto zápasu nastoupil poprvé do branky jáchymovských gólman Martin Homola, který přestoupil z mladších žáků. I přesto, že je ještě ve svých teprve 12 letech menšího vzrůstu, předvedl díky své pohyblivosti, pohotovosti a umění předvídat, téměř excelentní výkon. Bezpečně překazil soupeři několik gólových příležitostí a spolu s konečně, až na pár vyjímek funkční obranou, zabránil daleko nepříznivějšímu skóre. Bohužel, stejně jako v předešlých utkáních, nebyli jáchymovští ani při mnoha akcích, kdy se dostávali až do pokutového území domácích, úspěšní v koncovce. Jen jednou, při pěkně kopnutém rohu Pavlem Čapíkem, skončil balón v síti perninského gólmana, který si jej tam svým nešťastným zásahem postrčil. V sestavě také citelně chyběli omluvení hráči Poljak a Sapoušek. Nepřítomen byl také Čáslavský.

Rozhodčí Suchan

Sestava: Homola - Veit, Chaloupek, Gala, Růžička - Stehlík, Doležal, Mašata - Ryšánek, Čapík, Jurča

Střídali: Dressler, Jakab, Haza

10.04.2010       Jáchymov - Útvina      0 : 3

Ani v dalším zápasu nebyli jáchymovští žáci úspěšní. I přes velkou snahu, kdy odvedli jeden z nejlepších výkonů sezóny a dostávali se před brankou soupeře do mnoha slibných šancí, nedokázali vstřelit branku. Po prvním poločasu, za stavu 0:1 se zdálo, že se podaří stav utkání záhy vyrovnat a případně i zvrátit v neprospěch hostí. Bohužel, domácímu gólmanovi se nepodařilo chytit balón, proti kterému vyběhl a ten rozvlnil domácí síť. Třetímu gólu se nepodařilo zabránit jak gólmanovi, tak mladému obránci Galovi, který se ještě ze všech sil snažil aby poskakující míč nepřešel brankovou čáru a nakonec jeho nešťastným dotykem mu byl připsán jako vlastní gól.

Sestava: Čapík - Poljak, Chaloupek, Veit, Čáslavský, Gala - Homola, Doležal, Janíčková - Jurča, Sapoušek

Střídali : Dressler, Jakab, Mašata, Haza

03.04.2010        Nejdek - Jáchymov          4 : 0

Po zimní přípravě odjeli jáchymovští žáci k hostování do nedalekého Nejdku. Do sestavy bylo možno zařadit pouze 6 starších žáků, zbytek týmu tvořili hráči ročníků 1998 /jeden hráč/- 2002. V průběhu prvního poločasu se dařilo jáchymovským držet krok se soupeřem a do kabin odcházeli před přestávkou s jednogólovým mankem. První minuty druhého poločasu, se po zamíchání v sestavě zdálo, že se našim borcům přinejmenším podaří skóre udržet ale opak byl záhy pravdou. Chyby v obraně, nevypracování gólových šancí, vlastní gól po rohovém kopu, útočníci ocitající se několikrát v ofsajdu, to vše byly příčiny neúspěchu a tak konečný stav utkání nebyl pro nikoho žádným velkým překvapením.

Sestava: Čapík - Jakab, Chaloupek, Veit, Sapoušek, Čáslavský- Jurča, Gala, Homola, Mašata- Doležal

Střídali:  Haza, Pinc, Janeczek, Kónyová

07.11.2009        Jáchymov - Vojkovice      3 : 1

V posledním zápasu před zimní přestávkou získali jáchymovští na domácí půdě cenné tři body, i když hrozba nepříznivého výsledku visela nad našimi žáky ještě po prvním poločasu, kdy skóre bylo 1 : 1 a zatím jedinou branku vstřelil Ryšánek. Poté, co se podařilo Čáslavskému vrátit domácím vedení se situace uklidnila a když tentýž hráč přidal ještě jeden gól, bylo o vítězi rozhodnuto.

Sestava : Čapík - Růžička, Čáslavský, Jurča, Poljak - Bohuslav, Chaloupek, Sapoušek, Stehlík M. - Ryšánek, Homola.

Střídali : Veit, Janíčková, Mašata, Šandor.

31.10.2009         Nová Role - Jáchymov    2 : 3

Marodkou šesti hráčů základní sestavy oslabené mužstvo horalů, inkasovalo poprvé již ve druhé minutě prvního poločasu. Do přestávky však s velkým nasazením skóre udrželi a do druhého poločasu nastoupili s cílem minimálně srovnat stav. To se brzy podařilo M. Čáslavskému, avšak chvilková nepozornost obrany i gólmana udělala své a vedení se ujali domácí. S tímto stavem se ale jáchymovští nechtěli smířit a začali soupeře tlačit na jeho polovině. Vyplatilo se a Čáslavský vyrovnal na 2 : 2. Pár minut před koncem utkání utekl novorolské obraně J. Chaloupek a zaskočil domácího gólmana perfektně mířenou střelou pod břevno.

Sestava : Čapík- Janíčková, Jurča, Veit, Stehlík - Nerad, Čáslavský, Chaloupek, Bartko M. - Šandor, Doležal

Střídali : Dressler, Kónyová, Jakab. Před 10-ti diváky bezchybně řídil J. Řáda

24.10.2009         Jáchymov - Hroznětín     5 : 0

Po čtrnáctidenní přestávce přivítali jáchymovští na svém hřišti soupeře z nedalekého Hroznětína. I přestože v základní sestavě chyběla polovina mužstva, vývoj zápasu nasvědčoval tomu, že skončí pro domácí bodovým ziskem. V úvodním poločasu, po počátečním vzájemném oťukávání a po několika neúspěšných střelách na branku hroznětínských, odcházeli domácí do kabin s jednogólovým náskokem. Po hvizdu píšťalky rozhodčího, k zahájení druhého dějství, již mladí jáchymovští hráči travnatou plochu plně ovládli a zápas dovedli s přehledem do konečného výsledku 5 : 0.

Branky dávali : Čáslavský 2x, Jurča 2x, Šandor

Sestava : Sapoušek- Poljak, Chaloupek, Stehlík, Jurča - Janíčková , Veit, Čáslavský, Nerad - Červeňák J., Mašata (nová mladá opora-zahrál si poprvé),

Střídali : Šandor (také první start), Konyová, Dressler, Hrůza.

Rozhodčí : Horvát, hru sledovalo 15 diváků

10.10.2009         Jáchymov - Štědrá         2 : 2

První gól do sítě domácího celku přišel již v 9. minutě po rohovém kopu hostujících hráčů ze Štědré. Jáchymovští soupeře začali tlačit na jeho polovině ale veškerá snaha byla marná. V patnácté minutě měl velkou příležitost k vyrovnání Sapoušek, který však trefil pouze břevno v tu chvíli prázdné branky. Zastupující kapitán domácích Čáslavský, téměř stoprocentně odvracel nebezpečné výpady protihráčů, avšak ani to nebylo účinným prostředkem k odvrácení dalšího gólu hostí. Když už se zdálo, že jáchymovští chlapci odejdou v půli do kabin zpytovat svědomí s dvoubrankovým schodkem, podařilo se Čáslavskému, po bezchybném vhazování, které prováděl Sapoušek a poslal mu poslal balón přímo na kopačku, proniknout přes několik protivníků a parádním kopem přelstít hostujícího gólmana a snížit tak ve 32.minutě na 1 : 2. Druhý poločas se nesl ve znamení mnoha zmařených šancí domácích, kteří se již museli začít smiřovat s jednobrankovou prohrou na domácí půdě. Vše ale bylo jinak po nařízené penaltě v posledních dvou minutách zápasu, po zahrání rukou v pokutovém území hostujícím hráčem. Čáslavský lehce srovnal na 2:2 a tento stav již zůstal do závěrečného hvizdu píšťalky rozhodčího R. Botoše, který ukončil bezchybně řízený zápas.

Sestava domácích: Čapík - Čáslavský, Sapoušek, Stehlík, Jurča-Bohuslav, Veit, Růžička, Homola - Janíčková, Ryšánek. Střídali : Červeňák J. a Nerad, na lavičce byli připraveni ještě Z. Šandor a M. Bartko. Zápas sledovalo 20 diváků.

04.10.2009         Pila - Jáchymov             5 : 2

Když již v 11 minutě úvodního poločasu vypálil hostující předstoper P. Jurča téměř z půlky hřiště a trefil soupeřovu svatyni, radovali se jáchymovští předčasně. Hned v 15. minutě totiž domácí parádně provedeným přímým volným kopem vyrovnali a na cestu do kabiny přidali horalům další gól. Po zahájení druhého poločasu rozjeli pilští borci svůj brankostroj, kterému hosté téměř bez snahy o zvrat přihlíželi. Jen jednou se podařilo jáchymovským penaltou snížit, avšak další dějství již měli domácí plně pod kontrolou. Když rozhodčí ukončil závěrečným hvizdem trápení hostí, měli pilští mnoho důvodů se radovat jak ze zisku bodů, tak z pro ně příjemného výsledku 5 :2. Góly jáchymovského celku vstřelil Jurča a Chaloupek.

Sestava jáchymovských žáků - v brance Poljak a dále ve hře- Stehlík, Chaloupek, Jurča, Čapík-Bartko M./střídán ve 12.min. D.Galou/, Sapoušek, Růžička, Čáslavský-Homola, Ryšánek. Lavička : Gala, Doležal, Dressler, Vaněček a Haza. Utkání svědomitě řídil před 30 diváky rozhodčí Řáda.

26.09.2009         Jáchymov - Kolová        3 : 1

Na pohled pěkné utkání s mnoha šancemi domácích. V desáté minutě prvního poločasu hosté jednou a naposled skórovali.V začátku druhého poločasu otevřel cestu za vítězstvím domácích Martin Čáslavský, kdy přesně mířenou střelou z rohu rozvlnil síť za zády hostujícího gólmana. Další gól jáchymovských krátce na to přidal po bleskurychlém uvolnění Filip Ryšánek a po nahrávce Martina Homoly za pár minut zvýšil na 3 :1. Výkon domácích, i přes značnou marodku hráčů základní sestavy byl na velmi dobré úrovni.

Sestava: Čapík- Sapoušek, Chaloupek, Jurča, Růžička-Bartko J.,Veit,Čáslavský,Homola-Ryšánek,Červeňák J. Střídali : Nerad, Doležal, Haza,  Dressler.

Diváků 20, utkání s přehledem řídil rozhodčí Jiří Kaucký.

19.09.2009         Bochov - Jáchymov       3  : 0

Začátek zápasu se pro hosty nesl v duchu nerozhodnosti, rozpačitosti a nervozity...Jáchymovští sice tlačili domácí na jejich polovině ale k žádné výraznější gólové příležitosti se neodhodlali. Již v prvním poločasu viděl gólman Čapík první balón za svými zády. Po zahájení druhého poločasu došlo k vykázání záložníka hostí Čáslavského pro nevhodné chování a tím nastaly pro jáchymovské zlé chvíle. Do hry nastoupil méně zkušený mladý hráč F.Veit, který se však velmi snažil, dále musel být střídán obránce J.Poljak pro natažený sval, též velmi mladým D.Galou a co čert nechtěl, došlo i ke zranění kolena dalšího obránce Sapouška. Do hry musela další mladá posila a to J.Červeňák a jako by to ještě nestačilo, z útoku byla odvolána i T.Janíčková, na které se již podepisovala únava a tak byla nahrazena teprve osmiletým Lukášem Doležalem. I přes velkou snahu a úsilí oslabeného mužstva se již nepodařilo hru otočit a tak jáchymovský gólman musel ještě dvakrát sáhnout do své sítě pro balón.

sestava: Čapík- Sapoušek, Chaloupek,Jurča,Poljak-Růžička,Stehlík,Homola,Čáslavský-Ryšánek,Janíčková. Náhradníci: Gala, Veit,Doležal,Červeňák,Kónyová. Diváků 20

16.09.2009   1.FC Karlovy Vary "B"- Jáchymov   8 : 1  (2:0)

Smůla v podobě neúčasti několika hráčů základní sestavy provází jáchymovské zápas po zápasu. Do Karlových Varů k nebývale těžkému soupeři neodjeli tentokrát bez omluvy hned dva hráči -T. Boudník aM. Stradiot. Po vyplnění soupisky byli hosté rozhodčím upozorněni, že již není platné ustanovení pravidel soutěže, kdy mohla hrát děvčata o rok starší než-li chlapci. Po ověření této informace u sekretáře ČMFS musela být ze základní sestavy vyškrtnuta S.Dibelková a též z lavičky odešla ještě před zahájením zápasu i K.Šebková. Hosté začali naplno v obranném uskupení 6 obránců a čtyřech záložníků. Do poločasu se podařilo uhájit jen dvoubrankový náskok domácích. Přestávka dodala vyčerpaným hráčům přece jen trochu nových sil, avšak dvě nařízené penalty, čehož druhá byla velmi diskutabilní, zvýšily náskok domácích na 4 : 0. Po několika minutách se však hostujícímu M.Čáslavskému podařilo proniknout obranou karlovarských a snížit na 4 : 1. Bohužel , za několik dalších drobných nepřesností, ještě jáchymovští inkasovali další tři góly. Dlužno dodat,že nezměrné úsilí všech z hostujícího celku, mnohdy na samé hranici fyzických možností,uchránilo jáchymovské žáky od možné daleko vyšší prohry.

Brankář s několika výbornými zásahy - Pavel Čapík. Dále hráli: Sapoušek,Chaloupek,Jurča,Poljak,Janíčková,Stehlík-Homola,Čáslavský,Ryšánek,Gala.Střídali-Doležal,Veit,Dressler.

12.09.2009         Jáchymov - Pernink              1 : 2   (0:0)

Trenér domácích měl opět zamotanou hlavu, jak nejlépe postavit sestavu mužstva po odchodu kanonýra Phung Viet Hunga k hostování do Ostrova. Naštěstí se podařilo získat nového hráče Pavla Čapíka, který nastoupil ke svému první zápasu v dresu domácího celku jako gólman. První poločas se domácí velmi zvolna rozehrávali a než odešli v půli utkání do kabin, nevymysleli žádnou gólovou akci. Druhý poločas začal šťastněji pro jáchymovské, když skóre otevřel téměř univerzální hráč Martin Čáslavský. Bohužel, to byl také ale poslední balón, který za svými zády viděl perninský gólman. Naopak, dalšími nepřesnostmi si domácí přivodili odplatu a to hned dvěma góly hostů a již se jim nepodařilo zvrátit průběh hry.

V brance chytal již zmíněný Pavel Čapík, v obraně hrál Jurča, Chaloupek , Boudník, Čáslavský, zálohu se snažili zajišťovat Stehlík ( v 11.minutě vystřídaný S.Dibelkovou),Poljak,Homola a Sapoušek a konečně v útoku byli Janíčková a Ryšánek.Na lavičce byli připraveni: K.Šebková, D.Gala, L.Doležal a M.Stradiot. Utkání sledovalo 20 diváků

05.09.2009         ÚTVINA - JÁCHYMOV      3 : 2    (2:1)

Jáchymovští odjížděli k svému prvnímu hostování sezóny oslabeni hned o tři hráče základní sestavy. Citelně chyběl J.Poljak i M. Homola, kteří se omluvili. Když nakonec k autobusu nedorazil ani M.Stradiot, musel trenér dělat škrty v sestavě na poslední chvíli. Za chladného, deštivého počasí, domácí otevřeli skóre v již 6.minutě, po rohovém kopu, přímým zásahem. Do poločasu viděl gólman hostů ve své siti ještě další gól, kdy se mu mokrý míč nepodařilo dostatečně odrazit. Ještě před přestávkou se podařilo hostům snížit na 2 :1, když se Phung Viet Hung uvolnil a po samostatné akci skóroval. Jak přes kopírák proběhla i další samostatná akce, tentokrát Filipa Ryšánka, který stejným způsobem vyrovnal stav na 2 : 2 , krátce po zahájení druhého poločasu. Jáchymovští dlouho drželi nerozhodný stav utkání až do téměř posledních minut, kdy při odrážení útoku domácích T. Boudník zahrál nepřesně a poslal balón do vlastní sítě. Výsledek se již, i přes ohromnou snahu hostů nepodařilo změnit. Rozhodčí rozdal za nevhodné chování hostujícím hráčům Čáslavskému a Ryšánkovi, možná až zbytečně přísně, po žluté kartě. Stejně přísně pro hosty posuzoval i hru tělem minimálně ve dvou případech.

Jáchymovští po úpravě nastoupili v této sestavě : v brance i přes několik drobných nepřesností výborně chytal Sapoušek, obranná linie téměř beze změn - Čáslavský, Dibelková, Chaloupek, Boudník. V záloze Janíčková, Stehlík, Jurča, Phung Viet Hung a konečně v útoku Ryšánek a Červeňák, který byl záhy střídán nováčkem v dresu Jáchymova Klárou Šebkovou, kterou 12 min.před koncem nahradil D.Gala. V posledních dvou minutách si zahrál i osmiletý Lukáš Doležal.

02.09.2009         JÁCHYMOV - SEDLEC       8 : 0    (1:0)

Stejně jako v předchozím utkání, začali domácí opatrnou hrou, i když soupeře drželi na jeho polovině od prvních minut, podařilo se otevřít skóre až ve 20. minutě po samostatné akci Phunga Viet Hunga. Do kabiny odešli v poločasu jáchymovští povzbuzeni a po udělení taktických pokynů, měl již ve druhém poločasu domácí celek jasně navrch. Když závěrečný hvizd píšťalky rozhodčího ukončil trápení hostů, mohli se domácí radovat z celkem osmi vstřelených branek a získání tří bodů.
Sestava domácích doznala menších změn, kdy oproti předchozímu zápasu nastoupil jako branářská jednička Poljak Josef, obranu bez vážnějšího zaváhání zajišťovali  Čáslavský a Jurča, kapitán Chaloupek coby stoper, Boudník před ním. Na zálohová křídla byli postaveni Stehlík a Homola, střed zálohy patřil Sapouškovi a Phung Viet Hungovi. Útok připadl na Stradiota a Janíčkovou. Postupně byli z lavičky povoláni Dibelková, Gala, Červeňák, Doležal a Veit.
Góly si připisují Phung Viet Hung (7) a Čáslavský.
Hru přišlo sledovat dvacet diváků, utkání řídil rozhodčí Botoš Robert.

29.08.2009         JÁCHYMOV - NEJDEK        3 : 2     (2:2)

Po odchodu starších žáků ročníku 1994 na konci sezóny, jsme se museli vyrovnat s novou sestavou, kdy máme k dispozici prozatím jen čtyři hráče ročník 1995 a dále je mužstvo postaveno na žácích 1996 a mladších.

V základní sestavě nastoupili dnes hráči: Sapoušek v brance, dále Stradiot, Boudník na levé a pravé straně obrany, kapitán Chaloupek na pozici stopera a Jurča na postu předstopera. Zálohu zajišťovali: Stehlík,Poljak,Janíčková, Phung Viet Hung a v útoku si zahrál Čáslavský s mladičkým Doležalem.

Po nejistém začátku, kdy jsme v počátečních minutách inkasovali v rychlém sledu dvě branky, se po úpravě sestavy karta obrátila a do konce utkání Phung Viet Hung skóroval dvakrát a jedním gólem zatížil konto hostů nováček v dresu domácích Jurča.

Diváků se přišlo podívat 20.Rohodčím zápasu byl Řáda Josef z Ostrova, který vyloučil hostům jednoho hráče za hrubé nesportovní chování.

26.08.2009         JÁCHYMOV - DALOVICE     3 : 0   kontumačně

ačkoliv se žáci na první zápas sezóny poctivě připravovali, o to více byli zklamáni, když se tým Dalovic na utkání do Jáchymova nedostavil pro nízký počet hráčů.