zprávy o utkáních 2010/2011

                                                    2011

04.06. 2011        Jáchymov - Pila                      6 : 0 ( 3 : 0 )

Od prvních minut se poslední zápas sezóny hrál pod taktovkou domácích. Ke cti hostí nutno doplnit, že přijeli s mužstvem notně oslabeným a tak bodový zisk domácích byl brzy jistý. Pěti brankami se blýskl nejlepší střelec Jáchymova Karel Vančura, jeden gól přidal Jan Červeňák.

Sestava : Kohout - Veit, Jakab, Červeňák J. - Přindiš, Gala - Hrůza, Doležal, Poljak - Vančura K., Dressler

Střídali : Janeczek E.

                 

 

28.05. 2011        Jáchymov - Pernink                1 : 2 ( 0 : 1 )

V domácím prostředí ztratili mladí jáchymováci body naprosto zbytečně. Již po první půli odcházeli do kabin s jednogólovým mankem. Druhá část začala úspěšněji, když Vančura skóroval a srovnal tak na 1 : 1. Již se zdálo, že se týmy rozloučí smírně, když pár minut před koncem utkání obdržel gólman domácích Jan Kohout zbytečný gól, po téměř samostatné akci hostujícího hráče. Ten utekl oběma jáchymovským obráncům a přeně mířenou střelou zajistil svému týmu plný bodový zisk.

Sestava : Kohout - Veit, Jakab, Frankovič - Přindiš, Dressler - Vančura K., Doležal, Hrůza - Červeňák J., Gala

Střídali: Vančura F., Červeňák T.

14.05.2011         Pila - Jáchymov                       0 : 8  ( 0 : 4 )

Na Pilu odjížděli jáchymovští s jasným cílem jednoznačně vyhrát a mít v boji o celkově pátou příčku tabulky ( první v nadstavbové části) co možná největší náskok. Po několika úvodních minutách hry, již horalé nenechali nikoho z přihlížející třicítky diváků na pochybách, kdo je na hřišti pánem. Pěkné akce hostí, zakončené již v prvním dějství čtyřmi góly, dělaly radost jak samotným hráčům, tak i trenéru Vančurovi. Druhý poločas jen potvrdil skvělý výkon jáchymovských a ti tak nakonec odjížděli s plným bodovým ziskem a vylepšeným skóre o osm branek.

Sestava : Kohout - Jakab, Veit, Poljak - Přindiš, Červeňák J. - Vančura K.,Červeňák T., Hrůza - Gala, Dressler

07.05.2011         Pernink - Jáchymov             4 : 1   ( 2 : 1 )

Tak jako v předešlém utkání, tak i na hřišti perninských borců, si v první půli mladí jáchymováci nevedli špatně. Na první pohled měli herní převahu, dostávali se k brance soupeře a dokonce překonali jedenkrát domácího gólmana. Po zahájení druhé části utkání však jako by usnuli a to tím spíše platí o obraně, neuhlídali perninské útočníky a ti si snadno našli dvakrát cestu za záda hostujícího gólmana Jana Kohouta.

Sestava : Kohout - Jakab, Veit, Frankovič - Přindiš, Hrůza - Vančura K., Doležal, Červeňák T. - Gala, Dressler

Střídali : Červeňák J., Vančura T.

23.04.2011         Nejdek - Jáchymov          7 : 0    ( 1 : 0 )

První poločas hry hosté předváděli celkem slušnou hru. Inkasovali pouze jednou a do druhé půle vstupovali s nadějí na bodový zisk. Opak byl však pravdou, obrana začala selhávat od prvních minut a tak hned domácí hosty trestali. A to tak, že do kabin odcházeli jáchymovští se sedmi góly ve své síti...

Sestava : Kohout - Jakab, Veit, Frankovič - Přindiš , Hrůza - Vančura K., Doležal, Červeňák T. - Gala, Dressler

Střídali : Červeňák T.,Červeňák J., Chaloupek, Vančura T.

Utkání řídil před 20-ti diváky J.Sapoušek

16.04.2011         Jáchymov - Bochov          2 : 2          ( 1: 0 )

Od úvodního hvizdu píšťalky rozhodčího J. Kauckého si domácí vypracovali mnoho šancí a hrálo se převážně na soupeřově polovině hřiště. Známou bolestí jáchymovských je dotažení balónu do branky a tak sice první půle pro ně znamenala jednogólový náskok ale mohl být mnohem výraznější. I druhý poločas hráli mladí horalové pohledný fotbal a přidali do sítě bochovských ještě jeden míč. Trenérem provedená změna na postu stopera nebyla však nejšťastnější volbou a domácí v rychlém sledu inkasovali hned dvěma přesnými zásahy z kopaček Jakuba Berkyho. Po 70-ti minutách se tak obě mužstva rozešla smírně.

Sestava : Homola - Jakab, Ryšánek, Poljak - Přindiš, Hrůza - Vančura K.,Dressler, Kohout - Doležal, Gala

Střídali : Červeňák T., Frankovič, Červeňák J., Chaloupek

09.04.2011          Pernink - Jáchymov            1 : 5           ( 0 : 2 )

K prvnímu utkání jarní části sezóny měli jáchymovští vyjet do Perninku. Avšak problémy se stavem hřiště v Perninku zapříčinily, že se zápas odehrál v Ostrově na umělém povrchu. Již první minuty napovídaly, kdo by mohl v tomto utkání sahat pro plný bodový zisk. Hosté tlačili soupeře na jejich polovině a před přestávkou vedli již o dvě branky. Druhá půle se vyvíjela pro jáchymovské žáky ještě příznivěji a tak konečný stav 1 : 5 byl pro ně příjemným výsledkem.

Sestava : Veit -  Jakab, Ryšánek, Kohout - Přindiš, Dressler- Vančura K., Hrůza, Gala - Homola, Červeňák J.

Sřídali: Červeňák T., Chaloupek, Vančura T.

Střelci: Homola, Kohout, Chaloupek, Vančura K. Ryšánek

Před deseti diváky řídil rozhodčí J. Sapoušek.

 

24.10.2010      Pila - Jáchymov            1 : 3        (1 : 3)

Poslední zápas před zimní přestávkou byl pro mladé jáchymovské naděje konečně radostný. Po úvodním hvizdu píšťalky rozhodčího Jakuba Hrice předváděli hosté po celý zápas rychlou hru, poměrně přesné přihrávky a napadání soupeře, což se jim v zápětí vrátilo v podobě první vstřelené branky. O tu se postaral po asistenci L. Doležala Martin Homola. Za pár minut se radoval teprve devítiletý Jan Dressler, po přesné přihrávce J.Jakaba v těsné blízkosti branky domácího celku, když bez váhání vypálil balón za zády pilského gólmana. Situace se pro hosty trochu zkomplikovala po nařízené penaltě, když brankář K.Vančura i přesto, že si prsty na balón letící do rohu jeho svatyně sáhl, již jeho dráhu nevychýlil. Horalé však po další bezchybné spolupráci vítězství pojistili gólem z kopačky J.Červeňáka a domů odjížděli s pro ně radostným pohledem na ukazatel skóre. 

16.10.2010      Jáchymov - Útvina        0 : 2        (0:1)

Ani třetí domácí zápas v řadě nepřinesl mladým jáchymovákům již tak dlouho očekávané body. Téměř celý první poločas se s přehledem silnému soupeři rovnali. Pár minut před přestávkou pronikl útvinský E.Potopalský ospalou obranou domácích a otevřel tak skóre. Druhý poločas sílil tlak mladých horalů avšak již obehraná písnička -neproměňování gólových příležitostí, pomalá obrana, nejisté zákroky gólmana- to vše vyústilo v druhou vstřelenou branku útvinštími, kteří odjeli s plným bodovým ziskem.

Utkání před dvacítkou diváků řídil L.Godža.

09.10.2010      Jáchymov - Kolová       2 : 4        (1:2)

Odhodlání horalů oplatit hostům porážku z jejich hřiště nebylo od prvních minut utkání vůbec znatelné. Jako vždy, množství zmařených šancí, nedůrazný útok, obrana na poslední chvíli zalepující díry laxní části zálohy. Chybějící hráči, pro zranění gólmana Vančury již čtvrtý zápas zaskakující M.Homola a tak by se ve výčtu chyb a smůly dalo pokračovat. Konečný ukazatel skóre tedy znovu jáchymovským radost neudělal.

Za domácí skórovali Chaloupek a Kohout. Arbitrem utkání byl Jakub Hric.

02.10.2010      Jáchymov - Nejdek       3 : 6   ( 0 : 3 )

Jáchymovští začali opět rozpačitě a tak se nemohli divit, že téměř ihned po úvodním výkopu dostali první gól a do poločasu ještě další dva hosté přidali. Po úpravě sestavy se konečně domácí probudili, zatáhli obranu a dokonce třikrát rozvlnili síť za zády hostujícího gólmana. Nebylo jim to však nic platné, neboť se dočkali ještě další gólové nadílky od svých soupeřů v podobě třech přesných zásahů.

Dva góly domácích vstřelil Jan Chaloupek a třetí přidal Jan Kohout. Utkání s několika překvapivými výroky odřídil před 15-ti diváky rozhodčí Jáchym Sapoušek

28.09.2010      Kolová - Jáchymov        8 : 2

Velice překvapivý a nečekaný vývoj zápasu čekal mladé horaly při jejich hostování v Kolové. Bohužel, současně se hrál i turnaj ml.žáků v Sedleci, kam odjeli tři hráči základní sestavy a další hráč, D.Gala pro nemoc nemohl nastoupit. První poločas se ještě zdálo, že se podaří za stavu 1 :2 odvézt body do Jáchymova, avšak po výměně stran jako by obrana hostí usnula a již ji neprobudil ani osmý balón v jejich síti...

Za Jáchymov dvakrát skóroval J.Kohout, utkání na podmočeném hřišti citlivě řídil rozhodčí Horvát.

25.09.2010      Bochov - Jáchymov       5 : 0

Jáchymovští žáci odjížděli do  vzdáleného Bochova za deště a oslabeni o dva hráče základní sestavy. Zápas na mokrém hřišti se od začátku vyvíjel v jasné režii domácích. Nepřesvědčivý výkon rozhodčího Šedy nepřispěl k náladě hostí a ti nakonec odjížděli bez zisku bodů.

Přišlo se podívat 10 diváků.

18.09.2010      Jáchymov - Pernink       3 : 1

I toto utkání  skončilo jako již třetí v řadě pro jáchymovské ziskem tří bodů, tentokrát na domácí půdě. Síly byly na obou stranách rovnocenné a tak se naši žáci oprávněně radovali z pro ně příznivého výsledku. Konto hostů zatížil dvěma góly Jan Kohout a jeden přidal Ryšánek.

Duel sledovalo 20 diváků, řídil rozhodčí J.Hric

12.09 2010      Hroznětín - Jáchymov    0 : 26

Celkově velmi oslabený tým hroznětínských ani jiný výsledek nemohl očekávat. Jáchymovští zamířili balónem do jejich sítě 26x úspěšně. Po tomto utkání však celek Hroznětína odstoupil ze soutěže, tudíž výsledek nebyl hostům připsán...

Před 10 diváky řídil J.Sapoušek

04.09.2010      Jáchymov - Pila              2 : 1

Oboustranně celkem vyrovnané a pohledné utkání s mnoha nevyužitými šancemi domácích. Hosté zahrozili před přestávkou gólem M.Burdy ale domácí v druhém poločasu zmobilizovali síly a útočník Chaloupek dvakrát nedal pilskému gólmanovi šanci.

Utkání řidil J.Sapoušek, sledovalo 25 diváků

29.08.2010      Útvina - Jáchymov          4 : 1

Ke svému prvnímu zápasu sezóny odjížděli jáchymovští částečně v novém složení. První poločas drželi s útvinštími krok a až před odchodem do kabin inkasovali zbytečný gól. Začátek druhé půle utkání začal pro mladé horaly podle toho nejčernějšího scénáře. Útvinský útočník Podskoč provedl překvapivý výpad na zaskočení hosté jen přihlíželi, jak se rozvlnila síť za zády jejich gólmana. Místo toho, aby si vzali z tohoto varování ponaučení, znovu nechali situaci, jak přes kopírák, dojít stejně daleko...Poslední gól, který před koncem utkání jáchymovští obdrželi, již jen potvrdil zasloužené vítězství útvinských borců. Nic na tom nezměnila ani jedna trefa J. Chaloupka, který sice předvedl pěknou akci společně s M.Homolou a L. Doležalem, avšak závěrečné skóre hovořilo jasně : 4 : 1...

Zápas s jistotou řídil rozhodčí Jiří Dvořák

Sestava : K.Vančura- Chaloupek,Veit,Poljak,Jakab,Gala-Homola,Kónyová,Doležal,Přindiš-Ryšáek

Střídal: Hrůza 

 

Naši žáci pomáhali při závodech MTB

Dne 27.06.2010 se konal závod ve sjezdu horských kol na Klínovci. Byli jsme požádáni naším sponzorem Lanová dráha Klínovec s.r.o., zastoupená p. Petrem Šolcem o pomoc při zajišťování těchto závodů.  Akce se zúčastnilo 13 našich žáků, kteří na výbornou zvládli funkce traťových rozhodčích a pomáhali jako pořadatelská služba. Jmenovitě šlo o tyto žáky : F.Veit, D.Gala, L.Doležal, N. Kónyová, K.Kotýnková, T.Červeňák, N.Hrůza, M.Homola, E.Janeczek, M.Haza, J.Dressler, N. Šaman a R.Kónya. Děkujeme za příkladnou reprezentaci našeho oddílu.- Fotografie jsou uveřejněny ve Fotogalerii.

 

 

 

AddThisAddThisAddThisAddThisAddThisAddThisAddThisAddThis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--

 

 

 

--

 

 

 

--

 

 

 

--

 

 

 

--

 

 

 

--

 

 

 

--