18.09.2011

JÁCHYMOV - BOCHOV/BEČOV      10 : 0     ( 5 : 0 )

10.09.2011

JÁCHYMOV - TOUŽIM       2 : 11    (1 : 3)

Když Karel Vančura rychlým únikem skóroval již ve 2. minutě, zdálo se, že domácí žáci budou hostující Toužimi  vyrovnaným soupeřem. A vypadalo to tak i přes vyrovnání v 6. minutě, když obrana řízená F.Veitem zaspala a pustila si toužimského útočníka před vlastní branku střeženou začínajícím ale po celé utkání velmi se snažícím, gólmanem Davidem Galou. Ale již 25., stejně jako 32. minuta napověděla, kterým směrem se zápas bude po přestávce ubírat. Hosté totiž pronikali bez téměř sebemenšího odporu do pokutového území jáchymovských a tam si takřka dělali co je napadlo. To o to více platilo v druhé půli, i když Vančura hned v 38. minutě snížil na 2 :3. Bohužel, další minuty již byly pro mladé jáchymováky více než herním potěšením, spíše utrpením a čekáním na závěrečný hvizd píšťalky, celkem rozumně utkání řídícího, rozhodčího Sapouška.

sestava : Gala- Jakab, Červeňák J.,Veit,Frankovič-Červeňák T.,Doležal-Vančura K,Hrůza,Vlach-Dressler

Střídal Pinc

góly: Vančura K. 2x

diváků 15

03.09.2011

PERNINK - JÁCHYMOV   3 : 3  (2:3)

Úvodní část prvního zápasu v nové sezóně nezačala pro jáchymovské žáky nejlépe. Na poslední chvíli se omluvil záložník Vlach a tak bylo nutné částečně změnit sestavu. Do branky se poprvé v mistrovském utkání postavil David Gala a vůbec si nevedl špatně. Za to obrana vykazovala vážné nedostatky, stejně jako útok. Již v prvních minutách hosté inkasovali v rychlém sledu hned dvakrát po sobě. Naštěstí se jáchymovští rychle vzpamatovali a po pěkných akcích nejen srovnal záložník K.Vančura a útočník J.Dressler na 2:2 ale navíc Vančura ještě před přestávkou poslal své hochy do vedení. Druhý poločas byl ve znamení promarněných šancí před perninskou brankou, nepřesné přihrávky a zakončení druhého útočníka J.Červeňáka a další díry v obraně vedly k vyrovnání stavu na 3:3 a do konce utkání se již nic nezměnilo. Zápas před třiceti diváky citlivě řídil rozhodčí Zázvorka.

sestava: Gala- Jakab,Veit,Frankovič-Přindiš,Doležal-Vančura K.,Haza,Hrůza-Červeňák J.,Dressler.

střídali: Kónyová,Červeňák T.

góly: Vančura K. 2x, Dressler