2012/2013

Můžete si kliknout na na aktuální tabulku, výsledky starších žáků nejdou z technických důvodů zatím nahrát na webové stránky

02.09.2012           Jáchymov - Pila     5 : 1        ( 2:0)

První minuty utkání nenapověděly, kdo získá na domácím hřišti převahu. Je pravdou, že jáchymovští soupeře tlačili na jeho polovině, avšak zakončit se podařilo až Vlachovi ve 21. minutě a následně využil příležitost i Jan Dressler a tak horalé získali před druhou půlí dvougólový náskok. Po přestávce otevřel skóre opět kanonýr domácích Dressler, jednou zavěsil Vlach a následně znovu pojistil Dressler. Zisk tří bodů domácích neohrozil ani jednou trefou pilský Koudelka a tak se jáchymovští mohli radovat z konečného stavu  5 : 1.

Sestava : Gala - Domalíp, Veit, Vaněček - Vančura T., Doležal - Jakab, Čáslavský, Dressler - Janeczek, Vlach

Střídali : Cinegr, Vojtek, Peteřík, Schneider

Góly : Vlach 2x, Dressler 3x

08.09.12         FK SMB Bochov - TJ Jáchymov         1:6                    (1:2)

Branky Jáchymova: Petr Vlach 3, Jan Frankovič 2, Erik Janeczek

15.09.12        TJ Jáchymov - FK Nejdek                     1:5                    (1:3)

Branku Jáchymova dal Erik Janeczek

20.09.12        S.Útvina - TJ Jáchymov                        2:3                    (1:1)

Branky Jáchymova: Jan Dressler 2, Erik Janeczek

Jáchymovští jsou zatím na třetím místě tabulky po čtyřech kolech.

29.09.12       TJ Jáchymov - S.Pernink                  1:4                     (0:0)

Čestný úspěch Jáchymova vstřelil Jan Dressler

06.10.2012   Štědrá - Jáchymov                            0 : 9                   ( 0:4 )

Po úvodní bezgólové čtvrthodince otevřel skóre Janeczek, druhý úspěch zaznamenal Hrůza, následoval gól J.Jakaba a před přestávkou dal svoji první branku na velkém hřišti, ve své fotbalové kariéře, teprve šestiletý (!) Patrik Schneider. Druhou půli začal přesnou střelou Vlach, šestý banán zavěsil do sítě Štědré znovu Janeczek, Vlach zvýšil vedení horalů na osmičku a na rozlučku jako poslední pozdrav skóroval Jakab.

Sestava: Doležal - Jakab, Veit, Gala, Čáslavský, Červeňák T.- Hrůza, Vančura T.,Vlach - Dressler, Janeczek